Jak zdobyć samotnika w Destiny 2?

„Power creep” to problem w wielu grach wideo z nowo wydaną zawartością. Zwykle dzieje się tak, gdy gry wprowadzają nowe umiejętności lub broń, w porównaniu ze starszymi.

Jak zdobyć samotnika w Destiny 2?

Jednak samotnik Destiny 2 może być starą bronią, ale nadal może się utrzymać. Dziś wielu graczy nadal mówi o tym z uznaniem, mimo że mają nowsze opcje broni.

Czy zastanawiałeś się, jak zdobyć dla siebie ten czcigodny pistolet maszynowy? Na szczęście jest nadal dostępny w 2021 roku poprzez misję. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zdobyć Samotnika w Destiny 2.

Jak zdobyć broń samotnika w Destiny 2?

Zanim przejdziemy do tego, jak zdobyć Samotnika dla siebie, przedstawimy statystyki i unikalne funkcje broni. W ten sposób zrozumiesz, dlaczego Samotnik pozostaje dziś dobrym wyborem w trybach PvP.

Statystyki i funkcje samotnika

Pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie zauważysz na Odludku, jest jego legendarna rzadkość. To także pistolet maszynowy i jak wiele innych w tej klasie, może pochwalić się dużą szybkostrzelnością. Samotnik jest bardzo lekki, co pozwala graczom na szybkie poruszanie się i strzelanie.

Ten pistolet maszynowy może zadawać obrażenia Pustki, strzelając z prędkością 900 obr./min przy pełnej automatyce. Będąc podstawową bronią, będziesz w stanie szybko uzupełnić zapasy po zabójstwach. Wykorzystaj każdą okazję, aby podnieść trochę amunicji, ponieważ wysoka szybkostrzelność i jej zalety przepalą się przez magazyny, zanim zauważysz.

Oto statystyki Samotnika:

 • 15 Uderzenie
 • 41 Zakres
 • 52 Stabilność
 • 67 Obsługa
 • 35 Szybkość przeładowania
 • 36 nabojów w magazynku
 • 13 Powiększenie
 • 67 Rozmiar ekwipunku
 • 55 Wspomaganie celowania
 • 100 odrzut

Następnie spójrzmy na profity Pustelnika i ich działanie:

 • Pociski rykoszetowe

Ten profit pozwala strzelać do twardych powierzchni i używać ich do odbijania pocisków. Pociski zadają takie same obrażenia, jak poprzednio, a mimo to możesz trafić w swój cel w ten sposób. Pociski rykoszetowe zwiększają również stabilność i nieznacznie zwiększają zasięg.

 • Szał karmienia

Dzięki Feeding Frenzy możesz szybko przeładować broń. Warunkiem uruchomienia tego profitu jest zabicie przeciwnika. Jeśli będziesz zabijał wrogów, możesz szybko i bez przerwy wymieniać się magazynkami.

 • Lekka rama

Samotnik to bardzo lekka broń, którą prowadzi się jak marzenie. Możesz wyciągać, odkładać, celować przez przyrządy celownicze i poruszać się szybciej, nie obciążone ciężarem broni.

 • Strzelanie wielokątne

Wielokątne karabiny zwiększają statystykę stabilności. Im wyższa stabilność broni, tym mniejszy odrzut uzyskasz podczas strzelania. Ta zaleta przekłada się na większą dokładność.

 • Mistrz broni

Samotnik może już szybko wystrzeliwać pociski, ale jeśli zabijesz wroga, uruchomi się Master of Arms. Ten profit daje ci tymczasową premię do obrażeń i łączy go z Karmieniem Szału, aby stopić przeciwników, gdy tylko pojawią się w twoich celownikach.

Jak widać, wszystkie atuty pustelnika są nastawione na walkę PvP. Możesz opróżnić magazynki, szybko przeładować i kontynuować strzelanie, a wszystko to w krótkim czasie. W PvP, gdzie czas reakcji, obrażenia i umiejętności są niezbędne, uzbrojenie w Odludka da ci przewagę nad niektórymi graczami.

Im bardziej agresywnie grasz, tym więcej możesz wywołać Master of Arms i Feeding Frenzy. Oba profity sprawiają, że Samotnik świeci, zadając poważne obrażenia na sekundę.

W przeszłości popyt na samotnika był wysoki ze względu na jego atrakcyjne statystyki i profity.

Niestety wraz z pojawieniem się nowej broni popularność Pustelnika spadła. To powiedziawszy, nie jest mądrze lekceważyć starszej broni.

Zdobycie pustelnika

Po usunięciu wprowadzenia Samotnika, przejdziemy do tego, jak możesz to zdobyć. Same kroki są proste. Jednak jest to proces, który wielu graczy nie lubi szczególnie.

Oto jak zdobędziesz Pustelnika:

 1. Najpierw odwiedź Lorda Shaxxa.

 2. Rozmawiając z nim, możesz otrzymać zadanie o nazwie „From the Mouth of Babes”.

 3. Po uruchomieniu tego zadania zacznij grać w Tyglu.

 4. Graj dalej, aż osiągniesz rangę „Osławionej” chwały i wygrasz 100 meczów w Tyglu.

 5. Gdy spełnisz oba wymagania, ukończysz Triumf „Sprawa mitu”.
 6. Po wielu szlifach wróć do Lorda Shaxxa i porozmawiaj z nim.

 7. Gratuluje ci i daje pustelnika.

Jeśli osiągnąłeś już Triumf przed rozpoczęciem „Z paszczy dzieci”, wystarczy ponownie uruchomić Destiny 2, aby zadanie się uruchomiło. Pamiętaj, aby ponownie uruchomić po otrzymaniu zadania, ponieważ zrobienie tego zbyt wcześnie nie pomoże. Jeśli zastosujesz się do tych instrukcji, możesz natychmiast otrzymać Pustelnika od Lorda Shaxxa.

Ponieważ musisz dojść do legendarnego i wygrać 100 meczów w Tyglu, uważamy, że przydatne będą dla Ciebie porady.

Porady dotyczące Tygla

Tygiel to bezlitosne miejsce, ponieważ większość Strażników, takich jak ty, gra o zwycięstwo. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci ułatwić samotnik:

 • Staraj się nie grać solo

Podczas gdy granie w pojedynkę nadal działa, możesz łatwo napotkać serie przegranych i mieć trudności z odzyskaniem sił. Znajdź do zabawy kilku potężnych przyjaciół-ekspertów PvP, a dzięki nim zdobycie 100 zwycięstw w Tyglu będzie mniej stresujące.

Jeśli nie znasz nikogo, kto gra w Destiny 2, nadal możesz grać w Tyglu. Musisz być jednak przygotowany na straty i stagnację wzrostu.

 • Trzymaj się przyjaciół lub członków klanu

Rywalizujący Tygiel pozwala grać ze znajomymi lub klanem. W pobliżu rangi Fabled drużyny ogniowe są zwykle gotowymi grupami ludzi, którzy się znają, a dołączenie do losowej drużyny bez komunikacji może być katastrofalne. W tym momencie możesz również doświadczyć strasznych serii przegranych, które mogą cię ogromnie cofnąć.

 • Zainwestuj w potężny sprzęt

Poziom mocy nie jest czynnikiem w Tyglu, który sprawia, że ​​PvP jest zbalansowane. Jednak sprzęt, który wyposażysz, robi różnicę. Istnieje sześć statystyk pancerza, o których powinieneś wiedzieć, a które mogą mieć znaczenie w meczu:

 1. Regeneracja dla szybkości regeneracji zdrowia

 2. Odporność na uszkodzenia

 3. Mobilność dla prędkości i wysokości skoku

 4. Intelekt skraca czas odnowienia superzdolności

 5. Siła dla krótszych czasów odnowienia ataku w zwarciu

 6. Dyscyplina skracająca czas odnowienia granatów

W zależności od twojej budowy i stylu gry powinieneś odpowiednio ulepszyć. Regeneracja jest zawsze mile widziana, ponieważ musisz jak najszybciej wrócić do walki. Ogólnie staraj się zmaksymalizować statystyki zgodnie z najczęściej używaną umiejętnością.

 • Przynieś najlepsze wyposażenie

Jeśli masz jakąś potężną broń PvP, zabierz ją ze sobą. Jesteś tutaj, aby wygrać, więc upewnij się, że się nie cofasz. Jeśli twoje wyposażenie szybko i skutecznie zmiecie drużynę wroga, trzymaj się go.

Pamiętaj o aktualnej mapie, ponieważ będziesz musiał zmienić wyposażenie, aby się do niej dostosować. Przystosowanie broni do otoczenia zdziała cuda.

Jak zdobyć ozdobę samotnika w Destiny 2?

Pustelnik ma Ozdobę o nazwie Pająk Itsy-Bitsy. Możesz go zdobyć, odszyfrowując jasne engramy. Jasne engramy można zdobyć na trzy sposoby:

 • Osiągnij maksymalny poziom, który może się różnić w zależności od DLC
 • Uzupełnij swój licznik XP na maksymalnym poziomie
 • Kup srebro

Jednakże, ponieważ Itsy-Bitsy Spider jest dropem jasnych engramów sezonu 6, jest on obecnie niedostępny.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy nadal możesz zdobyć Samotnika w Sezonie Godnych?

Sezon Godnych zakończył się 9 czerwca 2020 r. Wtedy wciąż można było zdobyć Pustelnika i nadal możesz go otrzymać, o ile rozmawiasz z Lordem Shaxxem.

Czy zdobędziesz samotnika w Twierdzy Cieni?

Shadowkeep był DLC 2019 dla Destiny 2. Jak wspomniano w powyższej odpowiedzi, możesz również zdobyć Pustelnika, rozmawiając z Lordem Shaxxem. Dopóki ukończysz zadanie, otrzymasz samotnika.

Rozerwij je na strzępy

Nawet dzisiaj możesz polegać na samotniku ze względu na jego wysoki DPS i synergię profitów. Mając ten pistolet maszynowy w dłoni, szybko przekonasz się, że topiący się wrogowie będą łatwym zadaniem. Nawet z wieloma nowymi i potężnymi broniami, Pustelnik nadal może się utrzymać.

Jak długo zajęło ci zdobycie Pustelnika? Jaka inna broń się do tego zbliża? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.