Jak usunąć osobę z Life360

Nieaktywni członkowie, fałszywe odczyty członków, stalkerzy – istnieje wiele powodów, dla których warto usuwać osoby ze swoich kręgów. W rzeczywistości, więcej niż wiesz, biorąc pod uwagę sposób, w jaki Life360 został opracowany i skonfigurowany.

Jak usunąć osobę z Life360

Ale czy możesz to zrobić tak łatwo, jak w innych podobnych aplikacjach? To jest pytanie za 60 000 dolarów. Odpowiedź brzmi jednak: tak. Problem w tym, że nie każdy może to zrobić. Zarządzanie kręgami nie jest dostępne dla wszystkich użytkowników, chyba że wprowadzisz określone modyfikacje. Tego nauczymy Cię w tym artykule.

Usuwanie osób z kręgów

Powinieneś wiedzieć, że możesz usuwać osoby ze swoich kręgów tylko wtedy, gdy jesteś administratorem kręgu lub twórcą. Jeśli jesteś tylko członkiem, nie będziesz mógł usunąć innych, ale będziesz mógł opuścić, kiedy tylko chcesz, jeśli chcesz przestać udostępniać informacje o lokalizacji.

okrąg

Oto jak usunąć osobę z kręgu Life360:

 1. Otwórz aplikację.
 2. Stuknij ikonę „Ustawienia” w prawym dolnym rogu.
 3. Znajdź i stuknij „Przełącznik kręgów”, aby wyświetlić listę kręgów, w których się znajdujesz.
 4. Dotknij „Zarządzanie kręgami”.
 5. Kliknij „Usuń członków kręgu”.
 6. Znajdź osobę, którą chcesz usunąć, i dotknij jej imienia.

Po usunięciu kogoś otrzyma powiadomienie od Life360, że został usunięty z tego kręgu. Osoba, która je usunęła, czyli Ty, nie zostanie wymieniona. Ale jeśli ktoś wie, że byłeś administratorem kręgu, zanim go usunie, cóż, przy następnym spotkaniu może być niezręcznie.

logo życia

Powody, dla których należy usunąć kogoś ze swojego kręgu

Twórcy aplikacji Life360 zalecają, aby Twoje kręgi miały maksymalnie około dziesięciu członków. Możesz oczywiście zaprosić więcej, ale ze względu na wydajność aplikacji i dokładność lokalizacji najlepiej jest, aby liczba członków była bliska lub poniżej dwóch cyfr.

Jeśli zaczniesz zauważać usterki lub niespójne powiadomienia, problemem może być zbyt wielu członków kręgu. Możesz usunąć niektórych członków, dopóki aplikacja nie będzie działać optymalnie.

Innym powodem, dla którego możesz chcieć usunąć członków z kręgu, jest to, że przez jakiś czas byli nieaktywni. Ale co, jeśli nie masz czasu na zarządzanie swoimi kręgami? Cóż, jest sposób, aby ktoś inny zrobił to za ciebie.

Jak promować kogoś innego jako administratora kręgu

Wszystko, co możesz zrobić jako administrator i twórca kręgu, może też zrobić ktoś inny, jeśli nadasz mu uprawnienia administratora. Obejmuje to usuwanie osób z kręgu. Oto jak możesz awansować innego członka na administratora:

 1. Uruchom aplikację.
 2. Stuknij ikonę „Ustawienia”.
 3. Wpisz „Zarządzanie kręgami”.
 4. Przejdź do zakładki „Zmień status administratora”.
 5. Wybierz członka z listy.
 6. Stuknij suwak obok nazwy.
 7. Możesz ponownie dotknąć suwaka, aby usunąć uprawnienia administratora.

Interesujący fakt. Jeśli chcesz zrezygnować z funkcji administratora kręgu, możesz to zrobić, dotykając suwaka obok swojego imienia i nazwiska. Pamiętaj tylko, że prawdopodobnie powinieneś to zrobić po promowaniu kogoś innego jako administratora kręgu. W przeciwnym razie nie będziesz mógł ponownie nadać sobie statusu administratora, nawet jeśli wcześniej utworzyłeś krąg.

Usuwanie kont użytkowników

Oto coś, co może Cię zainteresować – usunięcie konta użytkownika. Gdy ktoś usunie swoje konto, zostanie automatycznie usunięty ze wszystkich kręgów, do których należy. Możesz tego uniknąć, jeśli jesteś jedynym administratorem kręgu.

Usuń konto

Jeśli usuniesz własne konto, utworzone przez Ciebie kręgi pozostaną bez użytkownika z uprawnieniami administratora. Oznacza to, że nie można zapraszać nowych członków ani usuwać istniejących członków wbrew ich woli.

A oto kolejna wskazówka dotycząca usuniętych kont. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz przestać korzystać z Life360, usunięcie konta nie spowoduje również anulowania subskrypcji. Musisz to zrobić osobno. Nadal możesz to zrobić po usunięciu konta, ponieważ proces jest uwierzytelniany za pośrednictwem poczty e-mail.

Po prostu coś, o czym należy pamiętać, aby nie płacić za nic.

Zarządzaj uprawnieniami członka kręgu

Zanim skoczysz z pistoletu i zaczniesz wyrzucać ludzi z kręgów na lewo i prawo, poświęć chwilę, aby upewnić się, że podejmujesz dobrą decyzję. Nie zapomnij skontaktować się z tymi członkami i zapytać, czy mają problemy ze swoim kontem lub urządzeniami.

Możesz także promować innych aktywnych członków do statusu administratora, na wypadek, gdyby byli bardziej aktywni niż Ty. Daj nam znać, czy nauka o zarządzaniu kręgami sprawiła, że ​​aplikacja działa płynniej i czy dokładność śledzenia lokalizacji w czasie rzeczywistym poprawiła się w jakikolwiek sposób.