Jak usunąć wszystkie wiadomości głosowe Google

Kiedy został wprowadzony po raz pierwszy, pojawiło się pewne zamieszanie związane z Google Voice. Ludzie kojarzyli go z Asystentem Google, głównie ze względu na wprowadzanie głosowe. Jednak ludzie teraz rozpoznają go jako świetną usługę internetową, która pozwala mieć jeden numer na wielu urządzeniach.

Jak usunąć wszystkie wiadomości głosowe Google

Jest to bardzo wydajna usługa, która zapewnia wszystkie funkcje zwykłego numeru telefonu, w tym przekazywanie połączeń, wysyłanie wiadomości i pocztę głosową.

Jeśli jesteś użytkownikiem Google Voice od jakiegoś czasu, prawdopodobnie zgromadziłeś całkiem sporo wiadomości. Jeśli widzisz zbyt dużo bałaganu, z przyjemnością usłyszysz, że Google oferuje kilka opcji usuwania wiadomości Google Voice.

Usuwanie wielu wiadomości z rozmowy

Jeśli szukasz sposobu na usunięcie wiadomości z określonej rozmowy, możesz to zrobić w prosty sposób. Oto, co musisz zrobić:

 1. Otwórz Google Voice.
 2. Przejdź do Wiadomości, dotykając ikony wiadomości.
 3. Otwórz wątek, z którego chcesz usunąć wiadomości.
 4. Naciśnij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz usunąć, a następnie wybierz inne wiadomości, dotykając ich.
 5. Stuknij ikonę kosza na śmieci.
 6. Stuknij Usuń, aby potwierdzić.

Możesz także pozbyć się całej rozmowy, jeśli uważasz, że nie będziesz jej już potrzebować. Wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do swoich wiadomości.
 2. Stuknij rozmowę, którą chcesz usunąć.
 3. Stuknij ikonę z trzema kropkami, aby otworzyć więcej opcji.
 4. Wybierz Usuń i potwierdź, dotykając OK.

Możesz użyć tej samej metody do usuwania połączeń i wiadomości głosowych. Niestety nie ma opcji masowego usuwania, więc będziesz musiał usunąć każdą rozmowę osobno.

Jeśli wydaje się to zbyt uciążliwe, istnieje mniej oczywista funkcja, która również pozwala to zrobić.

Masowe usuwanie wiadomości głosowych Google

Możliwość usunięcia wielu rozmów naraz nie jest oczywista. Z jakiegoś powodu Google postanowiło to ukryć i utrudnić swoim użytkownikom dotarcie do niego. Na szczęście rozwiązanie istnieje, ale wymaga trochę obejścia.

Oto, co powinieneś zrobić:

 1. Upewnij się, że używasz najnowszej wersji Google Voice.
 2. Po otwarciu aplikacji dotknij ikony hamburgera, aby otworzyć menu główne, lub ikony z trzema kropkami, aby otworzyć więcej opcji.
 3. Oba otwierają boczne menu, więc przejdź do karty Legacy Google Voice.
 4. Spowoduje to otwarcie nowego menu, które umożliwia podejmowanie działań na wielu wiadomościach, połączeniach i innych elementach.
 5. Stuknij Wszystkie, aby usunąć wszystkie wiadomości z aktualnie otwartej strony.

Chociaż jest to wygodniejsza opcja, wciąż jest daleka od ideału. Pozwala tylko usunąć jedną stronę, czyli 10 pozycji. Ponieważ istnieje duża szansa, że ​​masz znacznie więcej, nadal będzie to wymagało trochę wysiłku. Mimo to jest to szybsze niż usuwanie każdej wiadomości lub rozmowy osobno, więc zdecydowanie jest to dobry skrót.

Pamiętaj, że ta opcja może nie być dostępna na zawsze, ponieważ Google prawdopodobnie wycofa ją w przyszłości. Zdają sobie sprawę z faktu, że użytkownicy chcą funkcji masowego usuwania, ale celowo nie chcą jej na razie uwzględniać.

Usuwanie konta Google Voice

Jedyne, co możesz zrobić, aby pozbyć się wszystkich wiadomości na raz, to dezaktywować swoje konto. Oczywiście stracisz również wszystkie inne dane, ale jeśli tego chcesz, oto jak to zrobić:

 1. Zaloguj się do Google przez przeglądarkę.
 2. Przejdź do ustawień.
 3. Wyłącz obsługę poczty głosowej, przechodząc do poczty głosowej, a następnie odznaczając opcję Pobierz pocztę głosową przez wiadomość
 4. Przejdź do Numery telefonów i dotknij Usuń pod swoim numerem telefonu.
 5. Potwierdź usunięcie konta.

Po usunięciu konta wszystkie dane zostaną usunięte i masz 90 dni na zmianę zdania. Jeśli tego nie zrobisz, Google prawdopodobnie przekaże ten numer komuś innemu.

Jeśli chcesz ponownie aktywować swój numer, przejdź do Starszej wersji usługi Google Voice, dotknij Odzyskaj stary numer i przejdź przez proces ponownej aktywacji. Jeśli to zrobisz, wszystkie Twoje dane wrócą.

Ostatnie słowo

Brak wygodnej opcji masowego kasowania jest niefortunny. Mimo to możesz skorzystać z powyższych opcji, aby pozbyć się bałaganu na swoim koncie.

W nowszych wersjach aplikacji Google ograniczyło funkcje usuwania, więc istnieje niewielka szansa, że ​​wprowadzą opcję usuwania wielu wiadomości. Pozostaje mieć nadzieję, że zmienią zdanie i do tego czasu będą korzystać ze starszej wersji Google Voice jako najlepszej alternatywy.