Jak usunąć wszystkie komentarze na YouTube

Niedopowiedzeniem jest stwierdzenie, że komentarze na YouTube mają złą reputację w Internecie. Bywają postrzegane jako podżegające, wulgarne i bezsensowne.

Jeśli masz szczęście, możesz prowadzić cenne dyskusje na YouTube. Możesz znaleźć przemyślane lub wzruszające dyskusje na temat filmów, które Ci się podobają. Niektóre kanały mają oddaną społeczność entuzjastycznych komentatorów.

Ale na tej platformie zdecydowanie zbyt łatwo jest wdawać się w bezsensowne spory. Prawdopodobnie spotkasz ludzi kłócących się w złej wierze. Brutalny język jest trudny do uniknięcia. Istnieje również duża liczba botów marketingowych, które zostawiają nieistotne komentarze.

Podsumowując, nie jest zaskakujące, że wiele osób ma dość komentarzy na YouTube. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz chcieć usunąć wszystkie swoje komentarze na tej platformie. Jeśli jesteś twórcą treści, możesz usunąć komentarze pozostawione przez innych na Twoim kanale.

Pozbywanie się każdego komentarza, jaki kiedykolwiek napisałeś na YouTube

Usunięcie komentarzy, które zostawiłeś na dowolnym kanale YouTube, jest proste. Jedynym wyjątkiem są komentarze zgłoszone przed przejęciem YouTube przez Google w 2006 roku.

Jak przeglądasz i usuwasz swoje komentarze? Oto dwa podejścia, które możesz zastosować.

Użyj historii komentarzy

Aby zobaczyć każdy komentarz, który napisałeś w tej witrynie, wejdź na swoją stronę Historii komentarzy tutaj: //www.youtube.com/feed/history/comment_history

Aby usunąć pojedynczy komentarz, wykonaj następujące czynności:

 1. Znajdź komentarz w swojej historii.
 2. Wybierz opcję Więcej (ikona trzech poziomych kropek).
 3. Wybierz Usuń.

 4. Potwierdź, że chcesz go trwale usunąć.

Niestety nie ma opcji zbiorczego usuwania komentarzy z historii. Jeśli chcesz pozbyć się wszystkiego, co kiedykolwiek powiedziałeś na tej platformie, będziesz musiał kontynuować to do każdego ze swoich komentarzy lub wybrać inne podejście i wprowadzić pewne zmiany na swoim kanale.

Ukryj swój kanał

YouTube daje Ci możliwość ukrycia swojego kanału. Jest to środek tymczasowy, który ukrywa Twoje treści, Twoje imię i nazwisko, a także Twoje subskrypcje i polubienia. Możesz ponownie włączyć kanał w dowolnym momencie. Ukrycie kanału nie ma wpływu na to, co robisz z kontem Google na innych platformach.

Ale kiedy przechodzisz przez ten proces, pojawia się nieoczekiwany plus. Wszystkie komentarze, które kiedykolwiek zrobiłeś, zostaną usunięte. W przeciwieństwie do innych zmian, to usunięcie jest trwałe.

Wystarczy ukryć swój kanał przez kilka minut. Po ponownym włączeniu wszystkie Twoje wcześniejsze komentarze znikną. Jakie kroki należy podjąć, aby ukryć swój kanał YouTube?

 1. Zaloguj się do YouTube. Jeśli posiadasz wiele kont, upewnij się, że logujesz się na właściwe.
 2. Kliknij Twój profil. Wybierz swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Kliknij Konto zaawansowane. Dostęp do tej opcji można również uzyskać, klikając tutaj: //www.youtube.com/account_advanced

 4. Przewiń w dół i wybierz Usuń kanał. Po wybraniu tej opcji może być konieczne ponowne wprowadzenie adresu i hasła do konta Google. Kliknięcie tego przycisku nie spowoduje trwałego usunięcia Twojego kanału.
 5. Wybierz „Chcę ukryć swój kanał”. W niektórych wersjach YouTube ta sama opcja może być oznaczona jako Chcę ukryć swoje treści.

 6. Chcę ukryć swój kanał. Po kliknięciu YouTube pokaże Ci dokładnie, czego możesz się spodziewać, jeśli ukryjesz swój kanał.
 7. Sprawdź każdą opcję na liście. Lista wskazuje, że komentarze dodane bezpośrednio w Google+ nie zostaną usunięte. Ale poza tym ukrycie kanału spowoduje trwałe usunięcie wszystkich komentarzy z YouTube ze wszystkich kanałów. Twoje polubienia i subskrypcje są tylko tymczasowo ukryte. Po przejściu przez listę kontrolną kliknij UKRYJ MÓJ KANAŁ.

To wszystko, co musisz zrobić, aby pozbyć się komentarzy. Teraz nadszedł czas na reaktywację konta:

 1. Zaloguj się do YouTube za pomocą swojego konta Google.
 2. Przejdź do Utwórz kanał. Skorzystaj z tego adresu URL: //www.youtube.com/create_channel.
 3. Wypełnij formularz.

Upewnij się, że nie klikasz Aby użyć nazwy firmy lub innej nazwy, kliknij tutaj. W końcu nie chcesz tworzyć zupełnie nowego kanału.

Ten proces powinien przywrócić Twój kanał. Następnie możesz udostępnić swoje filmy w Menedżerze filmów.

Usuwanie komentarzy innych osób

Jeśli jesteś twórcą treści, dobrym pomysłem jest skorzystanie z opcji moderowania komentarzy w YouTube. Możesz mieć pewną kontrolę nad rodzajem komentarzy, które zezwalasz na swoim kanale. Na przykład możliwe jest odfiltrowanie wszystkiego, co zawiera link wychodzący lub hashtag.

Co zrobić, jeśli chcesz usunąć czyjś komentarz na swoim kanale?

Po prostu wybierz ikonę trzech kropek obok komentarza. Możesz zgłosić komentatora za nieodpowiednie treści lub ukryć jego komentarze na kanale.

Kliknij Usuń, aby usunąć ich komentarz, i zauważ, że spowoduje to również zniknięcie wszystkich odpowiedzi na ten komentarz.

Zgłaszanie komentarzy

Co więc możesz zrobić, jeśli nie jesteś oryginalnym komentatorem ani właścicielem filmu? Jeśli w YouTube znajdują się treści, które naruszają wytyczne dla społeczności firmy, możesz zgłosić. Po zbadaniu komentarz może, ale nie musi, zostać usunięty.

 1. Znajdź film i ujawnij komentarze.
 2. Dotknij trzech pionowych kropek i dotknij lub kliknij je.
 3. Wybierz Raport z wyskakującego menu.
 4. Wybierz jedną z poniższych opcji.
 5. Stuknij Zgłoś w dolnym rogu wyskakującego okienka.

Poniżej znajdują się opcje do zgłaszania treści:

 • Niechciane reklamy, treści lub spam
 • Pornografia lub materiały wulgarne
 • Nienawiść lub mowa graficzna
 • Molestowanie lub zastraszanie

Możesz nie mieć tych samych opcji usuwania komentarzy, co gdybyś był autorem, ale YouTube stara się chronić innych przed szkodliwą mową.

Często Zadawane Pytania

Gdzie mogę znaleźć wszystkie moje komentarze YouTube?

Twoje komentarze na YouTube mogą być trudne do znalezienia, jeśli nie znasz interfejsu YouTube. Ale kiedy już wiesz, jak je znaleźć, jest to dość proste. Wystarczy wykonać następujące kroki:

1. Otwórz YouTube i zaloguj się na swoje konto.

2. Kliknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu. Następnie kliknij „Historia”.

3. Kliknij „Komentarze” po prawej stronie.

Spowoduje to otwarcie nowej strony internetowej, na której możesz wyświetlić wszystkie komentarze, które opublikowałeś na platformie.

Jak znaleźć wszystkie komentarze na moim kanale?

Posiadanie własnego kanału YouTube jest ekscytujące. Ale to też dużo pracy. YouTube ma bardzo surowe wytyczne dla społeczności, co oznacza, że ​​musisz monitorować komentarze innych osób, a także treści, które publikujesz.

Aby znaleźć komentarze na swoim kanale, wykonaj następujące kroki:

1. Zaloguj się na swoje konto YouTube i kliknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu.

2. Kliknij „Twoje filmy”.

3. Kliknij ikonę Komentarze obok filmu, który Cię interesuje.

Teraz zobaczysz listę komentarzy. Jeśli chcesz usunąć komentarze, wykonaj powyższe kroki, aby je usunąć.

Jeśli usunę swoje konto YouTube, czy wszystkie moje komentarze znikną?

Tak. Jeśli czujesz potrzebę szybkiego usunięcia każdej interakcji, jaką kiedykolwiek miałeś z YouTube (w tym komentarzy, polubień i subskrypcji), możesz usunąć całe swoje konto.

To może nie być najlepsze rozwiązanie, ponieważ stracisz wszystkie własne filmy z YouTube, ale także wszystkie te, które lubisz.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy usuwaniu konta YouTube, zapoznaj się z tym artykułem.

Ostatnia myśl

Pozbycie się własnych komentarzy to świetny sposób, by zacząć od nowa w YouTube. Usunięcie zawstydzających lub nadmiernie osobistych komentarzy, które napisałeś lata temu, może być wspaniałym uczuciem. Pamiętaj, że ta platforma jest znacznie łatwiejsza w użyciu, gdy przejmujesz kontrolę nad własnymi doświadczeniami i ograniczasz liczbę osób, z którymi wchodzisz w interakcję.