Jak korzystać z profitów w Dead by Daylight

Wejście do pierwszego meczu bez wskazówki jako nowy gracz DBD jest trudne. Ponieważ w grze jest zbyt wiele profitów, nowi gracze mogą czuć się przytłaczająco, zarówno jako zabójcy, jak i ocalali.

Jak korzystać z profitów w Dead by Daylight

Jak większość graczy, prawdopodobnie nauczysz się swojego ulubionego zestawu metodą prób i błędów. Nie da się tego obejść. Będziesz musiał ubrudzić sobie ręce, wykonując Próby i wypróbowując różne profity.

Chociaż wybór profitów do inwestowania jest kwestią preferencji, ten przewodnik pokaże ci, jak z nich korzystać i które z nich należą do kategorii, którą musisz wypróbować.

Jak korzystać z bonusów w Dead by Daylight?

Sposób wykorzystania profitów zależy od samych profitów.

Istnieją umiejętności pasywne, co oznacza, że ​​nie musisz nic robić, aby ich użyć; są do okoliczności. Na przykład, jeśli chcesz robić mniej hałasu i zwracać mniej uwagi na swoją postać, możesz chcieć pasywny profit Żelazna Wola.

Z drugiej strony czasami trzeba „nacisnąć przycisk akcji”, aby użyć profitu. Ten przycisk pojawi się w meczu, gdy na przykład zabójca wyceluje w ciebie.

Profity

Zarówno zabójcy, jak i ocalali mogą odblokowywać i wyposażać atuty w wyposażeniu. Każdy profit ma trzy poziomy. Profit I poziomu ma niezwykłą rzadkość, poziom II jest rzadki, a III poziom jest bardzo rzadki.

Wyższy poziom oznacza, że ​​jest to ulepszona wersja profitu. Możesz kupić wyższy poziom profitu w Krwistej Sieci.

Wreszcie, istnieją również atuty, których można nauczyć się, dzięki czemu każda postać może nauczyć się unikalnych atutów.

Możesz używać do czterech profitów naraz po odblokowaniu wszystkich miejsc na profity, osiągając 15 poziom postaci.

Unikalne korzyści

Każda postać ma w swoim ekwipunku trzy Unikalne Umiejętności dostępne jako Poziom I. Dlatego tylko oni mogą z nich korzystać. Musisz zakupić dodatkowe atuty i ulepszenia w Krwistej Sieci.

Krwawa Sieć

Krwawa Sieć jest dostępna dla Ocalałych i Zabójców. Każda postać ma unikalne i generowane proceduralnie Bloodwebs dla każdego poziomu. Postacie awansują po odblokowaniu każdego węzła w sieci. Zauważ, że jednostka zacznie zużywać węzeł dla siebie dla każdego wybranego węzła. Możesz otworzyć swoją ścieżkę przez środek, podczas gdy istota zajmie węzły zaczynając od najbardziej zewnętrznego okręgu. Ścieżka istoty jest nie do przejścia.

Jak korzystać z bonusów na innych w Dead by Daylight?

Każda postać będzie miała dostępne umiejętności do nabycia w Krwistej Sieci na poziomach 30, 35 i 40. Kupując te umiejętności, które można nauczyć, będą dostępne w Krwistej Sieci wszystkich postaci.

Dlatego ten proces zmienia Unikalne Umiejętności w ogólne. Pamiętaj, że odblokowanie uczących się profitów nie gwarantuje ich dostępności w Krwistej Sieci żadnej postaci. Na przykład odblokowany, uczący się profit mógł pojawić się w Krwistej Sieci postaci dopiero po kilku poziomach. Po zakupieniu profitu, który można nauczyć, wszystkie postacie mogą go otrzymać na każdym poziomie.

Możesz także odblokować unikalne umiejętności dla wszystkich, kupując możliwe do nauczenia umiejętności z Sanktuarium Tajemnic za pomocą opalizujących odłamków. Atuty zabójcy i ocalałego są jednak ekskluzywne, więc nigdy nie zobaczysz ocalałego z profitem Klątwa lub zabójcy z profitem Spine Mrożący krew w żyłach.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy profity są trwałe w Dead by Daylight?

Wszystkie profity w grze są trwałe. Jednak gdy postać osiągnie 50 poziom, możesz użyć na niej Prestiżu.

Użycie Prestiżu zresetuje poziom postaci do 1. Ten reset oznacza, że ​​postać straci wszystko poza odblokowanymi umiejętnościami do nauczenia. Prestige daje jednak tylko kosmetyki, więc zwykli gracze zwykle nie przejmują się tą funkcją gry.

Jakie są najlepsze profity dla ocalałych?

Możesz wybrać tylko cztery dostępne Perki na raz. Chociaż zależy to od preferencji, niektóre z najlepszych profitów do wykorzystania jako Ocalały to:

• Lider: to pasywny profit, który wzmacnia całą drużynę poprzez szybsze przeszukiwanie, leczenie, sabotaże, odczepianie i otwieranie bram, gdy posiadacz znajduje się w promieniu ośmiu metrów od innych członków drużyny.

• Dead Hard: pozwoli ci na czas na unik przed nadchodzącym atakiem w stanie kontuzji, jeśli masz trochę adrenaliny. Daje również zwiększenie prędkości.

• Samoopieka: to jedyny profit, który pozwala wyleczyć się do 50% w 30 sekund.

• Adrenalina: daje trzysekundowy wzrost prędkości i leczy jeden stan po naprawieniu wszystkich generatorów.

• Sprint Burst: Umiejętność wyczerpania, która zapewnia premię do szybkości na trzy sekundy, umożliwiając graczowi szybką ucieczkę lub ukrycie się. Pamiętaj, że zabójcy tacy jak Łowczyni mogą śledzić ten profit.

• Urban Evasion: zwiększa prędkość ruchu podczas kucania, co pomaga w ukrywaniu się i poruszaniu.

• Żelazna wola: dzięki temu twoje chrząkanie i oddech są ciche. W połączeniu z Urban Evasion pozwala na dobrą skradanie się.

• Bond: pozwala zobaczyć kolegów z drużyny do 36 metrów. Pozwala więc na lepszą koordynację i strategię.

• Zwinność: Feng ma tę Unikalną Umiejętność. Aktywuje się podczas przeskakiwania na przedmiotach, takich jak okna lub dolna paleta. Nie możesz go używać, gdy jesteś wyczerpany.

• Decisive Strike: ten profit aktywuje się po uwolnieniu z haka, umożliwiając sprawdzenie umiejętności. Ten test umiejętności uwalnia cię z uścisku zabójcy i ogłusza go na pięć sekund. Zauważ, że to sprawi, że staniesz się obsesją zabójcy. Dobrze użyty może pomóc innym graczom szybciej naprawić generatory.

• Pożyczony czas: to Unikalny profit Billa, który aktywuje się, gdy posiadacz profitu uwolni kogoś z Haka, gdy znajduje się on w promieniu terroru zabójcy. Ten profit pozwala Ocalałym uzyskać efekt Głębokiej Rany, gdy zamiast tego powinni umierać, co usprawnia ucieczkę.

Wzmocnij się i przetrwaj dzięki prestiżowi

Umiejętności mogą wpływać na rozgrywkę lub ją zakłócać, więc upewnij się, że masz odpowiednie profity do wszystkich meczów. Posiadanie strategii korzystania z każdego profitu zawsze się przydaje i nie zapomnij o współpracy z kolegami z drużyny.

Używanie profitów zespołowych do współpracy, takich jak „Lider”, z których powinien korzystać przynajmniej jeden członek drużyny, jest zawsze koniecznością, aby zyskać przewagę. Chociaż DBD na początku mogło wydawać się nieco przytłaczające, teraz nadszedł czas, aby przeprowadzić próby z mniejszym strachem i większą pewnością siebie.

Które nowo odkryte korzyści przykuły twoją uwagę? Jakie są twoje ulubione bonusy? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.