Jak dodać alerty do transmisji na żywo na Twitchu?

Jeśli chcesz ulepszyć swoje transmisje na Twitchu, dodanie niestandardowych alertów to świetna opcja. Niezależnie od tego, czy chcesz podziękować widzom, czy zachęcić ich do subskrybowania i przekazania darowizn, alerty mogą wyróżnić Twoje transmisje z tłumu.

Jak dodać alerty do transmisji na żywo na Twitchu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć alerty Twitcha, ten artykuł może Ci pomóc. Dowiesz się, jak tworzyć i dodawać alerty do transmisji na żywo.

Jak dodać alerty do transmisji na żywo na Twitchu na komputerze?

Możesz otrzymywać alerty Twitcha na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest użycie Open Broadcaster Software (OBS) i Streamlabs.

OBS to program do nagrywania i przesyłania strumieniowego na żywo, którego można używać na Twitchu. Streamlabs to oprogramowanie używane z OBS do przesyłania strumieniowego powiadomień. Jest zwykle używany na Twitchu, ale można go używać na różnych platformach do transmisji na żywo.

Oba programy są bezpłatne i łatwe w użyciu, dlatego są tak popularne w świecie gier. Oto kroki, jak je skonfigurować i dodać alerty do Twitcha:

 1. Jeśli go nie masz, pobierz i zainstaluj OBS, odwiedzając tę ​​stronę. Po zainstalowaniu podłącz go do swojego konta Twitch.

 2. Wejdź na streamlabs.com i zaloguj się na swoje konto Twitch. Jeśli po raz pierwszy korzystasz ze Streamlabs, musisz zweryfikować swoje konto.

 3. Dotknij "Pole alertu". Jeśli nie widzisz tej opcji, wpisz „Pole alertu” w pasku wyszukiwania. Dostosuj swoje alerty w Ustawieniach ogólnych.

 4. Po skonfigurowaniu alertów możesz wybrać, kiedy mają się pojawiać. Na przykład możesz włączyć alerty dla obserwowanych i wyłączyć je dla subskrypcji. Pamiętaj, że dostosowujesz alerty dla każdej akcji.

 5. Uzyskaj adres URL widżetu, klikając „Kopiuj”.

 6. Przejdź do OBS, dotknij ikony plusa, a następnie dotknij "Dodaj źródło przeglądarki".

 7. Nazwij swój alert. Zalecamy nazwanie go po określonych czynnościach. Na przykład, jeśli masz włączone alerty dla obserwowanych, nazwij je „Alerty dla obserwatorów”. W ten sposób poznasz źródło.

 8. Dotknij "OK", a następnie wklej adres URL skopiowany ze Streamlabs.

 9. Dostosuj miejsce wyświetlania alertu.

 10. Przejdź do Streamlabs i wybierz „Testuj”. Ten krok nie jest obowiązkowy, ale jest zalecany, ponieważ chcesz mieć pewność, że wszystko działa płynnie.

Jak dodać alerty do transmisji na żywo na Twitchu na iPhonie?

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo gry ze swojego iPhone'a i włączyć alerty, z przyjemnością dowiesz się, że możesz to zrobić za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Streamlabs, jedna z najpopularniejszych aplikacji do transmisji, umożliwia dostosowanie alertów i strumieniowanie gry mobilnej bez zakłóceń.

Przeczytaj poniższe kroki, aby dodać alerty do transmisji na żywo na Twitchu na iPhonie:

 1. Przejdź do App Store i pobierz Streamlabs.

 2. Zaloguj się na swoje konto Twitch.

 3. Wybierz, czy chcesz przesyłać strumieniowo z kamery, czy udostępniać ekran.

 4. Przejdź do menu głównego i wybierz „Alerty”.

 5. Dostosuj alerty, które chcesz włączyć. Na przykład możesz włączyć alerty tylko dla obserwowanych, a resztę pozostawić wyłączoną. Możesz także dotknąć "Pokaż wszystkie alerty", aby włączyć je wszystkie.

 6. Stuknij "Transmituj na żywo", a następnie stuknij "Twitch".

Otóż ​​to. Możesz teraz przesyłać strumieniowo swoje gry bezpośrednio z iPhone'a za pomocą alertów.

Jak dodać alerty do transmisji na żywo na Twitchu na urządzeniu z Androidem?

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, dodawanie alertów do transmisji na żywo na Twitchu jest proste dzięki Streamlabs. Aplikacja do nadawania umożliwia włączenie alertów dla różnych działań. Aplikacja jest całkowicie darmowa i łatwa w użyciu.

Oto kroki, jak dodać alerty do transmisji na żywo na Twitchu na urządzeniach z Androidem:

 1. Przejdź do Sklepu Play i pobierz Streamlabs.

 2. Zaloguj się, używając swojego konta Twitch.

 3. Wybierz, czy chcesz przesyłać strumieniowo z kamery, czy udostępniać ekran.

 4. Wejdź do głównego menu i dotknij "Alerty".

 5. Wybierz alerty, które chcesz włączyć. Na przykład możesz włączyć alerty tylko dla subskrypcji, a resztę pozostawić wyłączoną. Możesz także dotknąć "Pokaż wszystkie alerty", aby włączyć je wszystkie.

 6. Stuknij "Transmituj na żywo", a następnie stuknij "Twitch".

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak mogę tworzyć własne, spersonalizowane alerty?

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, możesz zaprojektować własne alerty i sprawić, by Twoje transmisje były wyjątkowe. Zalecamy korzystanie z Canva, platformy, na której możesz znaleźć setki ciekawych projektów lub użyć narzędzia do stworzenia własnego.

Jakie są najpopularniejsze używane alerty Twitcha?

Jak wcześniej wspomniano, od Ciebie zależy, jakie alerty chcesz włączyć na Twitchu. Niektóre alerty są bardziej popularne niż inne i zaleca się ich włączenie:

• Nowy cheer — ten alert pojawia się za każdym razem, gdy obserwujący przekazuje Ci bity.

• Nowa darowizna – zobaczysz ten alert, jeśli korzystasz ze Streamlabs. Jest uruchamiany za każdym razem, gdy otrzymasz napiwek.

• Nowi obserwujący — ten alert pojawia się, gdy pojawi się nowy obserwujący.

• Nowy host – jeśli hostuje Cię inny kanał, zobaczysz ten alert.

• Nowy najazd – ten alert pojawi się za każdym razem, gdy streamer napadnie na Twój kanał.

Spraw, aby Twoje transmisje były wyjątkowe

Nauczenie się, jak tworzyć alerty Twitcha, ma wiele zalet podczas przesyłania strumieniowego. Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć więcej obserwujących, pochwalić już istniejących, czy wyróżnić swój profil, alerty Twitcha są koniecznością w świecie streamingu.

Wiele programów i narzędzi oferuje szablony alertów Twitcha, ale najpopularniejszym z nich jest Streamlabs. Jest bezpłatny, łatwy w użyciu i dostępny zarówno na komputery PC, jak i telefony komórkowe.

Czy często dostosowujesz alerty Twitcha? Czy używasz jednego z programów wymienionych w tym artykule? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.