Porady i wskazówki dotyczące Fortnite Battle Royale: Przewodnik dla początkujących do Twojego pierwszego zwycięstwa Royale

  • Porady i wskazówki dotyczące Fortnite Battle Royale: Przewodnik dla początkujących do Twojego pierwszego zwycięstwa Royale
  • Fortnite Battle Royale: Wszystko, co musisz wiedzieć
  • Znajomość najlepszej strategii bitewnej
  • Jak przetrwać burzę
  • Pobierz Fortnite na Androida

Fortnite Battle Royale podbił świat szturmem. Kiedy taneczny ruch w grze wdziera się do kultury popularnej lub supergwiazda rapera, taka jak Drake, jest na pokładzie Twojej gry, wiesz, że wszyscy grają w tę grę. Jednak tylko dlatego, że Fortnite Battle Royale jest popularny, co nie ułatwia grania.

Wskazówki i porady dotyczące Fortnite Battle Royale: Przewodnik dla początkujących do Twojego pierwszego zwycięstwa Royale

Bycie najlepszym w Fortnite Battle Royale nie jest łatwym wyczynem i nie ma niezawodnego sposobu na zdobycie Królewskiego Zwycięstwa za każdym razem. Jednak chociaż nie możemy zagwarantować, że skończysz w pierwszej dziesiątce każdy kiedy grasz, nasz przewodnik po grze Fortnite Battle Royale powinien pomagać ci częściej niż nie w przetrwaniu twoich rówieśników.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o pokonaniu swoich najlepszych przyjaciół w Fortnite Battle Royale.

Porady Fortnite Battle Royale dla początkujących:

1. Unikaj ruchliwych obszarów

Możesz zmaksymalizować swoje szanse na przeżycie w Fortnite Battle Royale pozostając z dala od ruchliwych miejsc na mapie, dopóki nie będziesz absolutnie zmuszony do nich wejść.

Lądowanie w bardziej zaludnionych obszarach mapy często może zapewnić ci najlepsze łupy i broń, ale jeśli jesteś nowy w grze, jest bardziej prawdopodobne, że umrzesz wcześnie.

2. Grunty na dachach budynków

O ile nie masz pewności, że budynek jest pusty, wejście przez dach jest zwykle bezpieczniejszą opcją. Masz mniejsze szanse na postrzelenie, gdy idziesz na górę lub przez drzwi, a często w dachu chowa się skrzynia, co daje znacznie większą szansę na wylądowanie świetnej broni.

Idealne lądowanie może trochę potrwać, ale kiedy już to zrobisz, lądowanie na dachach będzie zdecydowanie lepszą opcją.

3. Nigdy nie biegnij w linii prostej

Czasami nie będziesz miał innego wyjścia, jak tylko uciec z ukrycia i uciec, aby dostać się do kręgu. Ale nie ułatwiaj snajperom biegania w linii prostej. Zmieniaj kierunek, nawet jeśli tylko nieznacznie, i skacz dużo. To utrudni snajperowi oddanie strzału w twoim kierunku.

Bieganie w stylu „Z”, a nawet okazjonalne uchylanie się to jeszcze jedna rzecz, którą możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie. Możesz wyglądać na szalonego, ale przynajmniej ten wysoce wykwalifikowany lucjan nie dostanie swojego zabójczego strzału.

4. Utrzymuj głośność w grze

Jeśli słuchasz muzyki lub bawisz się przy niższym poziomie głośności, tracisz połowę wskazówek. Nie usłyszysz cichego brzęku pobliskiej skrzyni skarbów ani kroków wroga pełzającego po schodach. Idealnie, jeśli chcesz podłączyć parę słuchawek i nie rozpraszać się, jeśli chcesz w pełni wykorzystać swoje Fortnite Battle Royale umiejętności.

5. Graj w gry umysłowe z drzwiami

Ogólne porady w grach takich jak Battle Royale jest zamknięcie za sobą drzwi, aby inni gracze nie widzieli, że tam jesteś. Ale to wiąże się z własnym ryzykiem. Jeśli drzwi są zamknięte, zachęca to innych graczy do wejścia, ponieważ w pobliżu może znajdować się broń, skrzynie i amunicja, co może prowadzić do strzelaniny.

Jeśli zobaczą otwarte drzwi, zwłaszcza na początku gry, kiedy wszyscy polują na rzeczy, mogą zdecydować się je opuścić i znaleźć łatwiejsze łupy. Chodzi o granie w gry umysłowe. Co chcesz zrobić od drugiego gracza? Wejść i zastawić pułapkę czy zostawić cię w spokoju?

6. Kucnij podczas snajpera

Najlepsi snajperzy w Battle Royale to ci, którzy znają kilka technik, które utrzymują ich przy życiu i pozwalają im lepiej celować. Jeśli chcesz przeżyć jako snajper, koniecznie kucnij.

Kucanie nie tylko sprawia, że ​​przeciwnik nie może do ciebie strzelać, ale także pomaga ustabilizować celność. To naprawdę pomaga, jeśli próbujesz zastrzelić kogoś z dystansu.

7. Nie panikuj po strzale

Najlepsi gracze rozumieją, że aby pozostać przy życiu, trzeba szybko myśleć i podejmować wyrachowane decyzje. O ile snajper nie trafi cię prosto w głowę, pierwsza kula zwykle nie jest śmiertelna. Nie stój w tym samym miejscu, szukając strzelca lub będąc oszołomionym. Zbuduj trochę osłony, a następnie ustal, skąd pochodzi ogień i zrewanżuj się. Znacznie łatwiej jest znaleźć strzelca i zemścić się, jeśli nie jesteś już na jego celowniku.

Ukrywanie się to kolejne realne rozwiązanie. Bieganie za rogiem, znikanie za krawędzią klifu lub chowanie się za obiektem to często najbezpieczniejsza opcja.

8. Niech inni gracze to zepsują

a_beginners_guide_to_fortnite_-_battle_royale_tips_to_put_you_on_top1

Jeśli widzisz dwóch innych graczy w walce z bronią, zwykle najlepiej jest schować się za osłoną, cierpliwie czekać i pozwolić im się rozwalić. Są szanse, że przy okazji zranią się nawzajem, pozostawiając zwycięzcę słabszym.

Gdy tylko walka z bronią dobiegnie końca, zwycięzca zwykle idzie i ucztuje na tym, co upuścił przegrany, dając ci idealną okazję do uderzenia, gdy jego garda jest zmniejszona, i zebrania dwóch rzeczy. Słodki.

9. Przygotuj się do budowania

Battle Royale ma tak wiele elementów, że może być trudno nadążyć za wszystkimi potrzebnymi narzędziami przetrwania. Nawet jeśli jesteś nowicjuszem w Fortnite, prawdopodobnie już wiesz, że będziesz potrzebować broni, amunicji i materiałów medycznych. Ale materiały budowlane są prawie tak samo ważne.

Silniejszy gracz rzucający się na ciebie pełen morderczej wściekłości? – Dostać się do budynku. Możesz postawić ścianę lub wejść na górę. Tak czy inaczej, jeśli pojawi się sytuacja, będziesz potrzebować materiałów budowlanych, aby przetrwać do końca.

10. Znajdź najlepsze łupy

Tak, jak wspomnieliśmy powyżej, najlepiej unikać bardziej zaludnionych obszarów. Ale powinieneś również wiedzieć, gdzie masz większe szanse na znalezienie dobrego łupu. Miasta, skrzynki z łupami, a nawet lamy niosą ze sobą to, czego potrzebujesz do przetrwania. Podczas biegania sprawdzaj budynki, pojazdy i inne konstrukcje, ale uważaj, że inni gracze robią dokładnie to samo.

Ranking w Fortnite

Przy odrobinie praktyki i strategii będziesz na dobrej drodze do tworzenia rankingów i dominacji w Fortnite Battle Royale. Nie idź w płonącą broń, chyba że jesteś w stanie sobie z tym poradzić, zbierać zasoby i grać w długą grę. Przetrwanie do pierwszej dziesiątki, a następnie wygranie meczu jest łatwe do osiągnięcia, po prostu graj mądrze i wykorzystując swoje mocne strony.

Podziel się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami na temat Fortnite Battle Royale poniżej.