Wskazówki i porady dotyczące gry FIFA 17: Zostań profesjonalistą FIFA dzięki tym 11 poradom dla profesjonalistów

Pomimo FIFA 17 będąc jeszcze innym FIFA gra, najnowszy wpis EA w FIFA seria wrzuca do miksu mnóstwo nowych trybów. Jak co roku, EA wprowadziło subtelne poprawki do drużyn i graczy, wprowadzając nowy poziom wyzwań zarówno dla weteranów, jak i nowicjuszy.

Niestety, te wszystkie lata grania w piątki lub przypadkowego kopnięcia nie przekładają się na wygrywanie gier FIFA strategie – tutaj przychodzą do gry te małe wskazówki i triki. FIFA 17 ogólnie prowadzi Cię przez wczesne etapy i proste sterowanie, które musisz znać. Jednak w przypadku zaawansowanych technik, które mogą odwrócić losy meczu, musisz znaleźć najlepsze umiejętności, które będą pasować do Twojego stylu gry.

Oto wybór najlepszych FIFA 17 porady i wskazówki, które musisz znać, aby poprawić swoją grę.

Porady i wskazówki dotyczące gry FIFA 17

1. Trzymaj piłkę osłoniętą w 360 stopniach

Masz dość odebrania Ci piłki podczas dryblingu na boisku? w FIFA 17 możesz odpierać ataki i obrońców dzięki nowej technice osłony piłki. Po prostu użyj LT/L2, aby chronić piłkę podczas dryblingu w górę pola lub osłaniać ją przed nadchodzącymi atakami, gdy stoisz nieruchomo.

2. Naucz się używać sterowanych nagłówków i ujęć

Poprzedni FIFA w grach zawsze wydawało się, że całkowita kontrola nie jest w twoich rękach. Bez względu na to, jak bardzo się starałeś, ten strzał lub główka na bramkę może wydawać się zbyt mocny lub niewystarczający. Na szczęście EA Canada rozwiązało takie problemy w FIFA 17 wraz z wprowadzeniem odbitych strzałów i główek.

Aby wykorzystać te nowe techniki, najpierw wejdź do pudełka 18 jardów, a kiedy będziesz gotowy do strzału, przytrzymaj kółko lub „B”, aby wzmocnić swój strzał. Gdy masz zamiar uderzyć piłkę, ponownie naciśnij kółko lub „B”, aby zmienić ją w celny strzał i obserwuj, jak uderza w tył siatki.

3. Dowiedz się, jak zbudować najlepszą drużynę Ultimate Team

w FIFA 17, Ultimate Team przeszło trochę metamorfozę i teraz zawiera parametr, który bezpośrednio łączy, jak dobrze Twój zespół dobrze sobie radzi jako całość. Dzięki temu nowemu dodatkowi możesz teraz wypracować najlepszy sposób na złożenie zespołu, aby uzyskać zabójcze wyniki. Maksymalizacja oceny „Chemia” na poziomie 100 może być dość trudna, ale warto o nią walczyć. W FUT ​​zobaczysz, że twoi koledzy z drużyny są połączeni siecią linii – zielone oznacza świetne; żółty, w porządku i czerwony, zły.

4. Rów drybling i zacznij mijać

Drybling jest taki 2016. W poprzednim FIFAMecze zawsze zmieniały się w ludzi dryblujących po boisku i do celu – totalny szum, gdy grasz w trybie wieloosobowym. w FIFA 17, jednak wszystko się zmieniło i przejście jest nowym dryblingiem z EA Canada ponownie kalibrującym drybling, więc nie jest to tak ważne.

fifa_17_vs_pro_evolution_soccer_2017_-_7

5. Lepiej wykorzystuj członków drużyny AI do rzutów rożnych i wolnych

Rzuty wolne zawsze były trudną częścią FIFA ale wraz z mnóstwem innych dodatków z EA Canada, FIFA 17 rozwiązuje ten problem, pozwalając AI przejąć kontrolę. Teraz, zamiast skręcać i mieć nadzieję, że komputer dobrze poradzi sobie ze strzałem, możesz zamienić się miejscami i wziąć sytuację w swoje ręce. Jeśli jesteś typem, który lubi zawsze mieć kontrolę, dodanie teraz używania zewnętrznej części stopy (przytrzymaj LB/L1 podczas wykonywania kopnięcia) pozwoli ci dodać trochę rotacji do strzału, aby trochę zmienić sytuację.