Jak pobierać filmy z Reddit

Artykuł zaktualizowany 9 sierpnia 2021 r. przez Steve'a Larnera, aby odzwierciedlić zaktualizowaną listę witryn i procesów pobierania filmów z Reddit.

Nie bez powodu Reddit jest jedną z najczęściej odwiedzanych stron internetowych w USA i 13. na świecie. To stałe źródło najnowszych wiadomości, zabawnych filmów i wszelkiego rodzaju fascynujących informacji. Jedną z rzeczy, które ludzie mogą udostępniać, są media, od zabawnych gifów po domowe filmy, ale Reddit nie ułatwia ich pobierania.

Na szczęście istnieje kilka stron internetowych, które umożliwiają pobieranie filmów z Reddit. Nie wszystkie strony internetowe pobierają multimedia ze ścieżką dźwiękową od Reddit przechowuje osobno dźwięk i wideo, ale niektórzy mogą. W tym artykule przedstawiono niektóre z najlepszych dostępnych opcji i sposoby ich wykorzystania.

Jak skopiować link wideo Reddit, aby go pobrać?

Aby skorzystać z którejkolwiek z witryn z tej listy, musisz uzyskać link do filmu:

Uzyskaj łącze wideo Reddit przez adres URL

 1. Przejdź do wątku Reddit z filmem, który chcesz pobrać.

 2. Zaznacz cały tekst w pasku adresu przeglądarki.

 3. naciskać „Ctrl + C” lub kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz "Kopiuj."

Uzyskaj łącze wideo Reddit bezpośrednio

 1. Przejdź do wątku Reddit z filmem, który chcesz pobrać.

 2. Kliknij "Udział" pod filmem.

 3. Kliknij "Skopiuj link."

Strony internetowe do pobierania filmów z Reddit

Viddit.red

Viddit.red to doskonała strona do pobierania z kilkoma dodatkowymi opcjami. Możesz pobrać wideo z dźwiękiem lub bez lub wybrać pobieranie dźwięku bez wideo.

 1. Przejdź do witryny Viddit.red.

 2. Wklej adres URL filmu Reddit lub link do białego pola tekstowego, a następnie kliknij "ZATWIERDŹ."

 3. Kliknij „POBIERZ WIDEO HD” do przechwytywania dźwięku i wideo razem lub wybierz tylko dźwięk lub tylko wideo.

 4. Opcjonalnie: pobierz miniaturę swojego filmu, klikając „Plik JPG miniatury”.

RVDL ~ Reddit Video Downloader

RVDL to kolejna doskonała strona internetowa do pobierania wideo i audio z postów Reddit. Twoje opcje obejmują pobieranie A/V w różnych rozdzielczościach, pobieranie dźwięku, a nawet pobieranie wideo bez dźwięku.

Rozdzielczości wideo obejmują SD, HD, FHD, 4K i 8K w zależności od jakości pierwotnie przesłanego wideo. Dziwną rzeczą w RVDL jest to, że rozdzielczości są oznaczone jako 426 px, 640 px, 854 px, 1280 px itd. Oto jak pobierać filmy Reddit za pomocą RVDL.

 1. Skopiuj adres URL filmu Reddit. Generalnie najlepiej jest używać "Udział" link, jak wspomniano w powyższych krokach kopiowania.

 2. Otwórz witrynę RVDL Reddit Video Downloader, wklej adres URL wideo Reddit, a następnie kliknij "Ściągnij."

 3. Wczytuje się nowa strona, wyświetlając podgląd obrazu po prawej stronie, Subreddit po lewej i post pośrodku wraz z opcjami pobierania poniżej. Wybierz rozdzielczość lub pobierz tylko dźwięk.

 4. Pojawi się monit o pobranie, pozwalający wybrać nazwę pliku „Zapisz jako”, zapisać lokalizację i nie tylko. Kliknij "Zapisać" po zakończeniu.

 5. Twój film z Reddit zostanie pobrany, wyświetlając okno postępu. Kliknij plik, aby go uruchomić i sprawdź, czy masz to, czego chciałeś.

RedditZapisz

RedditSave to kolejne łatwe w użyciu, wysokiej jakości rozwiązanie do pobierania wideo, oferujące zarówno rozdzielczość HD, jak i SD. Ta witryna nie oferuje różnych opcji jakości ani wyboru tylko dźwięku, ale większość ludzi chce wideo w najlepszej możliwej rozdzielczości i z nienaruszonym dźwiękiem. Oto co robić.

 1. Skopiuj adres URL wideo Reddit za pomocą "Udział" link lub kopiowanie z paska adresu.

 2. Przejdź do witryny RedditSave, wklej skopiowany adres URL, a następnie kliknij "Ściągnij."

 3. Nowa strona, która się ładuje, wyświetla tytuł filmu, obraz podglądu, stan dźwięku i przedstawia opcje pobierania. Kliknij „Pobierz wideo HD” lub „Wersja SD”.

 4. Wybierz opcje pobierania, a następnie kliknij "Zapisać."

 5. Pojawi się okno postępu pobierania. Po zakończeniu kliknij link, aby otworzyć wideo i sprawdź, czy to jest to, czego chciałeś.

 6. Twój domyślny odtwarzacz ładuje film i odtwarza go, dzięki czemu możesz potwierdzić wyniki.

Jak widać, dostępnych jest wiele programów do pobierania wideo Reddit. Niektóre oferują również aplikacje, które wykonują te same zadania, ale często wydają się wyłączać. Kilka programów do pobierania udostępnia również rozszerzenie przeglądarki, takie jak RVDL. Mimo że Reddit nie ułatwia zapisywania filmów z ich witryny, nie jest to niemożliwe dzięki witrynom takim jak wymienione powyżej.

Jeśli znalazłeś taki, który jest nawet lepszy niż nasze najlepsze typy, ma szerszy zakres opcji lub jest superszybki, dlaczego nie podzielić się nim z nami w sekcji komentarzy poniżej?