Jak znaleźć swoje szkice na PicsArt

Ile razy edytowałeś zdjęcie tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że musisz sprawdzić, jak zastosować dany efekt? W przypadku wielu aplikacji po wyjściu z aplikacji możesz stracić całą swoją pracę. Na szczęście „PicsArt” ma opcję zapisywania twoich szkiców. Następnie możesz do nich wrócić w dowolnym momencie i kontynuować edycję obrazu. W tym artykule wyjaśnimy prosty sposób znajdowania wersji roboczych w „PicsArt”. Ponadto podzielimy się z Tobą kilkoma ekscytującymi wskazówkami dotyczącymi edycji.

Jak znaleźć swoje szkice na PicsArt

Znajdowanie szkiców na PicsArt

Obrazy, które zapisujesz jako szkice, pojawiają się w „Kolekcje” w „PicsArt”. Ale jak je znaleźć? Na szczęście kroki są dość proste. Oto, co musisz zrobić:

 1. Uruchom aplikację.
 2. Przejdź do ikony profilu w prawym dolnym rogu ekranu.
 3. Następnie poszukaj ikony flagi obok trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu.
 4. Po dotknięciu zobaczysz „Kolekcje”.
 5. Tutaj możesz znaleźć swoje szkice.

Możesz teraz użyć ich, aby dodać inne efekty lub zastosować kilka interesujących funkcji. Jakie są te interesujące funkcje, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą wyjątkowe? Powiemy ci w następnych sekcjach.

Jak znaleźć wersje robocze na Picsart

PicsArt fajne efekty

Sugerujemy dodanie wspaniałych efektów, które sprawią, że Twoi znajomi będą zazdrościć. Bez względu na to, jaki masz poziom umiejętności edycji, dzięki temu artykułowi będziesz mógł edytować obraz jak profesjonalista. Bez zbędnych ceregieli omówmy fajne efekty „PicsArt”:

Podwójna ekspozycja

Pamiętasz ten tajemniczy program telewizyjny „Prawdziwy detektyw?” Kiedy został wydany, wszyscy byli zdumieni techniką podwójnej ekspozycji, opisaną w temacie otwierającym. Wspaniałą rzeczą jest to, że nie musisz być ekspertem, aby dodać ten efekt do swojego wizerunku. Dzięki naszym wskazówkom uzyskasz fantastyczne obrazy inspirowane „prawdziwym detektywem”.

Znajdź swoje szkice na Picsart

Aby połączyć dwa obrazy, musisz najpierw uruchomić aplikację. Oto, co musisz zrobić:

 1. Załaduj główny obraz, którego chcesz użyć. Najlepiej, jeśli jest w układzie portretowym, a tło jest neutralne.
 2. Na pasku menu kliknij „Dodaj zdjęcie”. Wybierz obraz, którego chcesz użyć jako drugorzędnego. Idealnie powinno być czarno-białe.
 3. Zobaczysz teraz drugi obraz nad pierwszym.
 4. Dostosuj jego rozmiar, przeciągając końce, aby dopasować je do rozmiaru obrazu głównego.
 5. Użyj suwaka, aby zmniejszyć krycie. Dzięki temu obraz będzie nieco przezroczysty.
 6. Następnie w górnej części ekranu wybierz ikonę gumki.
 7. Użyj gumki, aby usunąć wszystkie części, które nie są twoim ciałem.
 8. Po zakończeniu kliknij „Zastosuj”.

Efekt 3D

Czy wiesz, że możesz dodać efekt 3D do swojego obrazu? Wygląda to szczególnie dobrze, gdy Twój obraz zawiera jakąś formę ruchu. Aby to zrobić, musisz najpierw przesłać obraz, który chcesz edytować. Następnie wykonaj następujące kroki:

 1. Na pasku menu kliknij „Naklejka”.
 2. Wpisz „neonspiral” w pasku wyszukiwania.
 3. Wybierz ten, który Ci się podoba.
 4. Dopasuj go do obrazu, przeciągając po nim palcami, aby go powiększyć. Lub użyj palców, aby obrócić spiralę.
 5. Następnie dotknij gumki w górnej części ekranu.
 6. Usuń części spirali, które przechodzą nad obrazem, aby stworzyć efekt 3D.
 7. Po zakończeniu kliknij znacznik wyboru w prawym górnym rogu ekranu.

Animuj siebie

„PicsArt” ma również efekt, który sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś wyszedł prosto z komiksu. To trochę skomplikowane, ale wytrzymaj z nami. Oto, co powinieneś zrobić:

 1. Otwórz aplikację i prześlij obraz, którego chcesz użyć.
 2. Następnie przejdź do „Wycinanka”.
 3. Kliknij „Osoba”, aby aplikacja wybrała swoją twarz. Alternatywnie możesz dotknąć konturu, aby narysować linię wokół twarzy.
 4. Po zakończeniu kliknij „Zapisz”.

Następnie wróć i prześlij białe tło. Aby dodać wycięty obraz, kliknij „Naklejka”, a następnie „Moja naklejka”. Znajdziesz go tam. Dostosuj rozmiar obrazu. Następnie kliknij „Efekty”. Stuknij w „HDR” i upewnij się, że suwak „Zanikanie” znajduje się po lewej stronie. Następnie poszukaj sekcji „Magia” i znajdź efekt „Tęcza”.

Po kliknięciu zobaczysz, że Twój obraz staje się kolorowy. Aby go nieco zneutralizować i dodać kreskówkowy efekt, kliknij trzy kropki pod obrazem. Użyj palca, aby zmniejszyć efekt, przesuwając go w prawo. Gdy będziesz zadowolony z wyniku, kliknij „Zastosuj”. To wszystko! Stworzyłeś swój obraz, który wygląda jak bohater Marvela.

Zostań profesjonalnym montażystą

Jak widać, zlokalizowanie szkicu na PicsArt jest proste. Wszystkie opisane powyżej efekty są zapisywane w „Kolekcji”, dzięki czemu możesz je znaleźć za każdym razem, gdy potrzebujesz dodać dodatkowe efekty. Na przykład, dlaczego sam nie spróbujesz rysować kreskówek? Możesz też dodać podwójną ekspozycję, aby stworzyć artystyczny obraz. Jakich efektów zazwyczaj używasz? Czy są jakieś wskazówki, którymi możesz podzielić się ze społecznością? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.