Jak znaleźć kogoś online za pomocą wstecznego wyszukiwania e-mail

Odwrotne wyszukiwanie wiadomości e-mail może wykryć osobę stojącą za adresem e-mail. Jeśli zastanawiasz się, kto wysłał Ci wiadomość e-mail i chcesz dowiedzieć się o nim więcej, możesz użyć wyszukiwania wstecznego wiadomości e-mail wśród innych narzędzi, aby się dowiedzieć. Ponieważ randki online i współpraca stają się coraz bardziej popularne, chcesz wiedzieć dokładnie, z kim masz do czynienia.

Jak znaleźć kogoś online za pomocą wstecznego wyszukiwania e-mail

Odwrotne wyszukiwanie wiadomości e-mail przeskanuje Internet w poszukiwaniu wzmianek o podanym przez Ciebie adresie e-mail. Działa podobnie do wyszukiwarki. Użyje adresu e-mail jako kryterium wyszukiwania i przeszuka Internet w poszukiwaniu jakiejkolwiek wzmianki o tym. Następnie wyświetli listę znalezionych informacji, które pozwolą ci dokładniej zbadać. Można znaleźć nazwiska, adresy, konta w mediach społecznościowych i wszelkiego rodzaju informacje z samego adresu e-mail. Wszystko zależy od tego, ile dana osoba wkłada w internet.

Jak korzystać z usługi wyszukiwania zwrotnego poczty e-mail

Istnieje wiele bezpłatnych usług wyszukiwania wstecznych wiadomości e-mail online. Po prostu wyszukaj termin w wybranej wyszukiwarce, aby zobaczyć, ile. Wszystkie działają w podobny sposób. Zapewniają wyszukiwarkę, podajesz adres e-mail. Szukają go i przedstawiają wyniki.

Niektórzy dostawcy usług to Spokeo, Spytox, ThatsThem lub InfoTracer i inni. Niektóre są bezpłatne, podczas gdy inne wymagają zapłaty. Irytujące, będą szukać za darmo, ale będą wymagać zapłaty, aby wyświetlić wyniki.

Wypróbowałem pięć najlepszych bezpłatnych usług wyszukiwania zwrotnego poczty e-mail, które pojawiły się w mojej wyszukiwarce internetowej i nie odniosły wielkiego sukcesu. Dwóch szukało w nieskończoność, dwóch nie mogło znaleźć żadnych informacji, a jeden znalazł tylko kilka wzmianek. Ponieważ użyłem własnego adresu e-mail, wiem na pewno, że wzmianek jest więcej niż kilka. Twój przebieg może się różnić, więc warto je najpierw sprawdzić.

Jak znaleźć ludzi online

Jeśli nie chcesz płacić za wyszukiwanie wstecznych wiadomości e-mail, istnieją inne sposoby znajdowania osób online. Ludzie zostawiają cyfrowe ślady wszędzie, dokąd się udają, więc jeśli nie kłamią, żeby żyć, coś będzie, gdzieś z ich nazwiskiem.

wyszukiwarka Google

Dostępne są inne wyszukiwarki. Przeprowadź wyszukiwanie w Internecie adresu e-mail lub odpowiedniego szczegółu. Jeśli jest online, powinien pojawić się tutaj, w tytule lub w tekście podsumowania z wynikiem wyszukiwania. Możesz dodać „” wokół adresu e-mail, aby zawęzić wyniki, jeśli otrzymasz zbyt wiele.

Media społecznościowe

Większość ludzi korzysta z co najmniej jednej sieci społecznościowej, więc jest to logiczny następny krok. Tak samo jak w przypadku wyszukiwarki, skorzystaj z funkcji wyszukiwania największych sieci społecznościowych i zobacz, co się pojawi. Media społecznościowe mają na celu łączenie ludzi, więc wyszukiwarki są bardzo dobre w ich znajdowaniu. Powinieneś wtedy również móc spojrzeć na ich profil bezpośrednio z wyniku, aby zobaczyć, czy to naprawdę oni, czy nie.

Zabasearch

Zabasearch i podobne strony specjalizują się w wyszukiwaniu osób. Nie będziesz mógł użyć adresu e-mail, ale jeśli znajdziesz imię i nazwisko lub numer telefonu, ta strona może Ci pomóc. Jest to jedna z największych witryn tego typu w USA, ale nie jedyna. Istnieje kilka wyszukiwarek, które specjalizują się w osobach takich jak Pipl, WhitePages czy ZoomInfo.

Nie byłby to pierwszy krok w znalezieniu kogoś wyłącznie z adresu e-mail, ponieważ wszystkie wymagają podania nazwiska lub numeru telefonu. Jeśli wyszukiwanie wsteczne poczty e-mail dało któreś z nich, możesz dowiedzieć się więcej z tego rodzaju witryn internetowych.

Odwróć wyszukiwanie obrazu

Jeśli Twoje zapytanie dotyczy bardziej unikania Catfishing niż znalezienia anonimowego e-maila, możesz spróbować odwrotnego wyszukiwania obrazu z ich zdjęciem profilowym. Prześlij swoje zdjęcie profilowe do Google i przeprowadź wyszukiwanie. Jeśli chcesz sprawdzić, czy ktoś jest prawdziwy przed zaplanowaniem randki lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej, jest to świetny sposób na zrobienie tego.

Jeśli znajdziesz ten sam obraz w innym miejscu dla innych nazw lub miejsc, prawdopodobnie dana osoba udaje. Jeśli widzisz tylko obraz, który odnosi się do osoby, jesteś na bezpieczniejszym gruncie. Nadal będziesz musiał dochować należytej staranności, ale powinieneś mieć lepsze pojęcie o tym, kim są.

Odwrotne wyszukiwania wiadomości e-mail to jeden z wielu sposobów na znalezienie kogoś online. Jeśli wszystko, co masz, to adres e-mail, to zdecydowanie najlepsze miejsce na rozpoczęcie. Istnieją jednak inne opcje, zanim zapłacisz za usługę premium, więc warto wypróbować je przed wypłatą.