Jak znaleźć adres IP Amazon Firestick?

Znajomość dokładnego adresu IP Firestick pozwala na wykonywanie wszelkiego rodzaju hacków. Na przykład aplikacje takie jak adbLink wymagają adresu IP Firestick, aby umożliwić ładowanie boczne innych aplikacji.

Jak znaleźć adres IP Amazon Firestick?

Oto dobra wiadomość. Nie musisz drapać się po głowie, zastanawiając się nad swoim adresem IP Firestick, ponieważ wystarczy prosty 3-etapowy proces, aby znaleźć. Jeśli nie zaktualizowałeś Firestick, starszy interfejs (v5.2.2.0) wymaga nieco innej metody wyszukiwania adresu IP.

Nie bój się. W tym artykule opisano, jak znaleźć adres IP Firestick dla obu wersji oprogramowania.

Adres IP Firestick — wersja oprogramowania 5.2.4.0 i nowsze

Poruszanie się po najnowszym interfejsie użytkownika Firestick jest proste, więc powinieneś być w stanie wyszukać adres IP w ciągu kilku sekund. Spójrz na poniższe kroki:

 1. Od Dom ekran przejdź do Ustawienia i kliknij Dobrze. Strona główna Firestick
 2. Teraz przewiń do Mój ogień TV i kliknij na toStrona ustawień Firestick.
 3. Następnie kliknij O. Moje ustawienia Fire TV
 4. Następnie przewiń w dół do Sieć opcję i kliknij na nią. To wszystko. Zobaczysz adres IP po prawej stronie ekranu. Skopiuj to, aby wejść do dowolnej aplikacji wymagającej adresu IP.

Adres IP Firestick — wersja oprogramowania 5.2.2.0 i starsza

Nie powinieneś mieć problemów ze zlokalizowaniem adresu IP Firestick, nawet jeśli używasz starszej wersji interfejsu użytkownika. Nawigacja i menu różnią się nieznacznie, ale po raz kolejny jest to tylko prosty 3-etapowy proces. Oto jak to zrobić:

 1. Zamiast przewijać w prawo, przewiń w dół z ekranu głównego, aby przejść do menu Ustawienia. Gdy już tam będziesz, przewiń w prawo do System i kliknij, aby uzyskać dostęp do większej liczby opcji.
 2. Teraz przewiń w dół i kliknij O możliwość uzyskania dodatkowych informacji.
 3. Następnie w O menu, przewiń w dół i kliknij Sieć aby znaleźć adres IP Firestick. Jest tam, w pierwszej linii.

Jak ukryć adres IP Firestick?

Jak wspomniano na początku tego opisu, adres IP Firestick jest wymagany, jeśli chcesz korzystać z fajnych aplikacji innych firm. Ale co, jeśli wolisz ukryć adres IP na swoim urządzeniu Fire TV?

Ukrywanie adresu IP ma kilka zalet. Po pierwsze, pozwala na użycie innego serwera i uniknięcie nadmiernego ruchu internetowego, który może zwiększyć buforowanie. Ponadto ukryty adres IP Firestick uniemożliwia węszącym dostawcom usług internetowych uzyskanie informacji, zwłaszcza jeśli korzystasz z Kodi.

Co więcej, będziesz mógł uzyskać dostęp do niektórych treści z ograniczeniami geograficznymi, podszywając się pod swoją dokładną lokalizację. Tak czy inaczej, musisz najpierw pobrać i zainstalować usługę VPN. Na przykład ten samouczek dotyczy ExpressVPN, ale możesz wybrać dowolną inną usługę VPN, która najlepiej Ci odpowiada.

Oto kroki, które należy wykonać, aby ukryć adres IP Firestick:

 1. Przejdź do witryny lub aplikacji Express VPN, aby zarejestrować się jako nowy użytkownik.
 2. Następnie, gdy Firestick jest włączony, uzyskaj dostęp do Aplikacje menu i kliknij Kategorie, następnie Pożytek aby wybrać aplikację ExpressVPN.
 3. Teraz kliknij Dostawać przycisk, aby pobrać i zainstalować ExpressVPN. Jeśli aplikacja nie pojawia się w menu Narzędzie, możesz użyć paska wyszukiwania, aby znaleźć ją w sklepie Amazon.
 4. Po zainstalowaniu aplikacji wybierz otwarty i zaloguj się przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Następnie wybierz preferowany serwer i ciesz się zaletami ukrytego adresu IP.
 5. Po uruchomieniu połączenia VPN wystarczy kliknąć przycisk Home na pilocie Firestick i gotowe.

Przemówienie końcowe

Lokalizacja adresu IP Firestick jest dość prostym procesem, niezależnie od używanej wersji oprogramowania. Dzięki możliwości korzystania z wszelkiego rodzaju aplikacji innych firm, Twój Firestick będzie o wiele bardziej wszechstronny.

Teraz chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach z aplikacjami, które wymagają podania adresu IP Firestick. Nie wahaj się więc udostępniać swoich ulubionych aplikacji w sekcji komentarzy poniżej.

To podwójnie w przypadku wszelkich informacji na temat Twojej ulubionej usługi VPN, zwłaszcza jeśli korzystasz z niej z zagranicy. Co porabiałeś?