Jak pobrać wszystkie filmy z dzwonka do drzwi?

Dzwonek Ring umożliwia monitorowanie wybranego obszaru domu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, co dzieje się w Twoim domu, a nawet otrzymywać powiadomienia o ruchu bezpośrednio na swój telefon.

Jak pobrać wszystkie filmy z dzwonka do drzwi?

Co jednak zrobić, jeśli chcesz zapisać określone nagrania wideo, które są przechowywane w Twojej historii wydarzeń? Czy można pobrać wszystkie filmy z dzwonka do innego urządzenia pamięci masowej?

Tak, możesz. Aby jednak udostępniać i pobierać filmy oraz korzystać z wielu innych funkcji, musisz wykupić abonament Protect. W tym artykule wyjaśnimy, jak to zrobić.

Pierwsza rzecz – zasubskrybuj plan ochrony

Po zasubskrybowaniu planu Ring Doorbell Protect będziesz mógł nagrywać filmy, przechowywać je, udostępniać lub pobierać na swój komputer. Co więcej, będziesz mógł robić migawki i uzyskiwać dostęp do pamięci Ring's Cloud, gdzie wszystkie Twoje filmy mogą pozostać przechowywane przez 60 dni, zanim zostaną usunięte.

Możesz wybrać jeden z dwóch planów ochrony – Basic i Plus. Podstawowy plan ochrony odblokowuje wszystkie wyżej wymienione funkcje na jednym urządzeniu. Dlatego jeśli masz jedną kamerę Ring Doorbell (na przykład na drzwiach wejściowych), nie ma potrzeby korzystania z programu Plus.

Jeśli jednak masz wiele urządzeń, Plus jest drogą do zrobienia. Ten plan ochrony oferuje również profesjonalny monitoring 24/7, więc jeśli pojawią się jakiekolwiek zagrożenia dla Twojego bezpieczeństwa, takie jak próby włamań i kradzieże, służby ratunkowe zostaną wysłane w czasie rzeczywistym.

Aby dowiedzieć się więcej o planie Protect i zdecydować, czy chcesz go subskrybować, przejdź do oficjalnej strony internetowej Ring Doorbell Protect. Pamiętaj, że niektóre funkcje, takie jak alarm dzwonka i profesjonalny monitoring, są dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy 60-dniowe przechowywanie staje się 30-dniowym przechowywaniem, jeśli mieszkasz za granicą.

Pobierz filmy z dzwonkiem do drzwi ze swojego urządzenia inteligentnego

W ramach planu Protect możesz pobierać (lub udostępniać) wszystkie swoje filmy za pośrednictwem aplikacji Ring. Istnieją dwie metody – jedna to pobranie pojedynczego filmu z widoku „Oś czasu”, a druga to pobranie wielu filmów z menu „Historia zdarzeń”. Poniższe sekcje omówią oba.

Pobieraj i udostępniaj filmy za pomocą funkcji osi czasu

Pobieranie filmów z osi czasu to dość prosty proces. Wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom aplikację Ring na swoim urządzeniu.
 2. Wybierz urządzenie, z którego chcesz pobrać film.
 3. Przejdź do filmu, który chcesz udostępnić.
 4. Stuknij ikonę „Udostępnij” w dolnym rogu ekranu.

  udział

 5. Dotknij „Zapisz wideo” w nowym oknie.

  zapisz wideo

Spowoduje to zapisanie filmu na urządzeniu inteligentnym, dzięki czemu nie zostanie usunięty po 60 dniach.

Jak zauważysz, istnieje wiele innych sposobów udostępniania swojego filmu. Możesz opublikować go na Facebooku, wysłać pocztą e-mail, udostępnić w aplikacjach społecznościowych innych firm, takich jak WhatsApp lub Messenger, oraz w różnych innych funkcjach.

Ta funkcja udostępniania jest niezwykle przydatna, jeśli chcesz na przykład wysłać plik wideo do władz. Jak możesz to zrobić za pomocą kilku prostych dotknięć.

Pobierz filmy za pomocą historii zdarzeń

Aby pobrać wszystkie filmy z urządzenia Ring Doorbell, możesz użyć menu „Historia zdarzeń”. Wykonaj następujące czynności:

 1. Uruchom aplikację Ring.
 2. Wybierz żądane urządzenie dzwoniące.
 3. Stuknij ikonę „Historia zdarzeń”.

  historia wydarzeń

 4. Wybierz film, który chcesz pobrać. Powinno się wtedy otworzyć.
 5. Stuknij ikonę „Udostępnij” (podobnie jak funkcja „Oś czasu”).
 6. Wybierz „Zapisz wideo”.

Pobierz i zapisz pliki na swoim komputerze

Jeśli chcesz zapisywać pliki bezpośrednio na komputerze, możesz zalogować się na swoje konto Ring Doorbell z przeglądarki internetowej i pobrać filmy. Oto, co powinieneś zrobić:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do ekranu logowania Ring.
 2. Wprowadź dane logowania do konta i naciśnij „Zaloguj się”. Powinieneś zostać natychmiast przekierowany do nagranych filmów.
 3. Wybierz film, który chcesz pobrać.
 4. Kliknij „Udostępnij”.
 5. Kliknij „Pobierz link”. Witryna wygeneruje link, który będzie prowadzić do pliku nagrania wideo.
 6. Skopiuj link (wybierz link, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy i naciśnij „Kopiuj” lub po prostu naciśnij Ctrl + C)
 7. Otwórz nową kartę w przeglądarce internetowej.
 8. Wklej link w pasku adresu i przejdź do strony. Twój film powinien się otworzyć.
 9. Kliknij ikonę „więcej” (trzy pionowe kropki) w prawym dolnym rogu ekranu.
 10. Wybierz „Pobierz”.

Spowoduje to pobranie pliku wideo do lokalizacji folderu pobierania przeglądarki. Następnie po prostu przejdź do lokalizacji pobierania i możesz przenieść wideo do dowolnego innego folderu. W ten sposób nie musisz się martwić, że film zniknie po miesiącu lub dwóch.

Dzwonek do drzwi: wygodna ochrona i pudełko pamięci

Plan ochrony dzwonka do drzwi to tani i wygodny sposób na ochronę i zapewnienie, że wiele cennych nagrań nigdy nie zniknie.

Pozwala na prowadzenie ewidencji niefortunnych zdarzeń, takich jak kradzież czy próby włamań, co okaże się bezcenne dla władz. Jest jednak najczęściej używany jako pamięć do przechowywania szczęśliwych chwil – grup przybywających na przyjęcie urodzinowe, spotkania rodzinne i wiele innych okazji.

Czy zasubskrybowałbyś plan Ring Doorbell Protect? A może już? Jeśli tak, jakie masz doświadczenia? Zostaw komentarz w sekcji komentarzy poniżej, aby dać nam znać.