Jak tworzyć tagi w Discord

Użytkownicy Discorda identyfikują się nie tylko po nazwie użytkownika, ale także za pomocą tagów Discord. W rzeczywistości wiele osób uważa tagi za część swojej tożsamości i z czasem może się do nich przywiązać.

Jak tworzyć tagi w Discord

W tym artykule pokażemy, jak tworzyć niezapomniane tagi na Discordzie losowo lub za pomocą profitu Discord Nitro.

Czym są tagi Discord?

Tag Discord jest unikalnym wskaźnikiem liczbowym obok Twojej nazwy użytkownika. Waha się od 0001 do #9999. Być może zastanawiasz się, w jaki sposób Discord może zachować tę wyjątkowość, jeśli ma miliony użytkowników, ale tylko 10 000 tagów. Prosty. Cóż, traktuje twoją nazwę użytkownika jako część tagu. Mówiąc wprost, Bob#0001 różni się od Bobby#0001. Są traktowane jako osobne tagi Discord.

niezgoda utwórz tagi

Czy możesz zmienić swoje tagi Discord?

Krótka odpowiedź brzmi tak, ale niestandardowy tag możesz uzyskać tylko wtedy, gdy masz subskrypcję Discord Nitro lub Discord Nitro Classic. Pamiętaj, że partnerzy Discord mają również możliwość dostosowywania swoich tagów. Platforma oferuje to, między innymi, jako dodatek do wspierania programistów.

Nadal możesz zmienić swój tag Discord na inną losową liczbę, nawet bez Nitro. Takie postępowanie wiąże się jednak z wykorzystaniem bota. Losowość oznacza, że ​​otrzymanie fajnego tagu, takiego jak #0001 lub #1337, to szansa 1 na 10 000.

Co to jest Discord Nitro?

Discord Nitro i Discord Nitro Classic to usługi subskrypcji premium oferowane przez platformę swoim użytkownikom. Zwykli użytkownicy mogą się dobrze dogadać bez konieczności subskrybowania. Nitro i Nitro Classic skierowane są do osób, które często korzystają z platformy. Osoby, które uważają Discord za integralną część pracy lub zabawy, mogą znacznie skorzystać z jego dodatkowych funkcji.

Kim jest partner na Discordzie?

Użytkownicy Discord, którzy mają dużą liczbę obserwujących lub członkowie organizacji non-profit, mają szansę zostać Partnerem Discord. Twórcy platformy wyrażają swoje wsparcie dla społeczności, które ich wspierają. Aby zakwalifikować się jako partner Discord, powinieneś być jednym z następujących:

 1. Społeczność Reddit z ponad 8000 subskrybentów.
 2. Osobowość w mediach społecznościowych lub twórca treści z ponad 10 000 subskrybentami.
 3. Organizacja non-profit z ważnym numerem EIN.
 4. Bardzo duża gildia lub społeczność graczy.

Ci, którzy spełniają wymagania, powinni już korzystać z aplikacji Discord. Jeśli się kwalifikujesz, wystarczy wypełnić formularz na stronie Discord Partnership, aby formalnie złożyć wniosek.

Więc mam subskrypcję Nitro / Jestem partnerem Discord. Jak zmienić tagi?

Aby zmienić tag Discord, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Otwórz Ustawienia użytkownika, klikając ikonę koła zębatego obok swojej nazwy użytkownika.

  ustawienia użytkownika

 2. Na stronie Moje konto kliknij swój tag i zastąp go wybranym numerem. Dozwolone liczby mieszczą się w zakresie od 0001 do #9999.

  Moje konto

 3. Wprowadź adres e-mail i hasło do swojego konta.
 4. Kliknij Zapisz.

Nie mam / chcę mieć subskrypcję Nitro. Co teraz?

Nadal możesz zmieniać tagi Discord, nawet bez subskrypcji Nitro. Zmiana jest jednak losowa i jako obejście musisz użyć bota Discord. Działa to, ponieważ dwie osoby nie mogą mieć tej samej nazwy użytkownika i tagu Discord. Discord umożliwia zmianę nazwy użytkownika, aczkolwiek z licznikiem godzinowym na edycję. Jeśli wpiszesz nazwę użytkownika, która ma już taki sam tag jak Twoja, zostanie Ci przypisany inny tag.

Co to jest bot?

Bot Discord to zasadniczo zestaw poleceń programistycznych, które są uruchamiane w aplikacji Discord, aby próbować naśladować zachowanie użytkownika. Mogą być modyfikowane przez użytkowników, aby zachowywały się w zależności od ich potrzeb, zmieniając takie polecenia. Jednym z poleceń, które może wykorzystać bot Discord, jest !discrim. Wejście w ten wiersz pokazuje listę użytkowników, którzy mają taki sam tag jak twój.

Jednym z prostszych w użyciu botów byłby Unbeleivaboat.com. Wymaga tylko dodania go do serwera, aby móc korzystać z jego poleceń.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

 1. Otwórz Discord i stwórz serwer.
 2. Wejdź na Unbelievaboat.com.
 3. Kliknij Zaproś do Discorda.

  niewiarygodna łódź

 4. Wybierz swój serwer i kliknij kontynuuj.

  jak tworzyć tagi

 5. Kliknij Autoryzuj i sprawdź captcha.

  discord utwórz tag

 6. W wierszu wprowadzania tekstu wpisz !discrim.
 7. Zobaczysz wtedy listę użytkowników z tym samym tagiem, co Twój. Pamiętaj, że czasami będziesz tam jedynym. Zdarza się. Poczekaj chwilę, aż inni użytkownicy się zalogują i spróbuj ponownie.
 8. Gdy znajdziesz innego użytkownika z tym samym tagiem, skopiuj jego nazwę.
 9. Przejdź do ustawień użytkownika
 10. Zastąp swoją nazwę użytkownika skopiowaną nazwą.
 11. Wpisz swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij Zapisz.
 12. Następnie otrzymasz losowy tag użytkownika.

Nie będziesz mógł natychmiast zmienić swojego imienia, ponieważ Discord ma licznik czasu odnowienia do edycji imienia. Poczekaj około godziny, a wtedy będziesz mógł z powrotem zmienić swoją nazwę za pomocą nowego tagu użytkownika.

Odznaka tożsamości

Unikalny tag Discord to nie tylko forma tożsamości, to odznaka, którą nosisz za każdym razem, gdy logujesz się na platformę Discord. Stworzenie fajnego tagu Discord z pewnością poprawi Twoje wrażenia. Nawet losowe tagi mogą w końcu wyrosnąć na tobie, zmieniając Discord w platformę, na której poczujesz się bardziej jak w domu.

Czy masz tagi Discord, które uważasz za fajne? Czy stworzyłeś tagi przed użyciem sposobów niewymienionych w artykule? Podziel się swoją wiedzą ze społecznością w sekcji komentarzy poniżej.