Jak usunąć naklejkę z PicsArt

Znalezienie dobrej aplikacji do edycji zdjęć, która pomoże Ci retuszować zdjęcia, nie jest łatwe. Niektóre z nich są po prostu zbyt skomplikowane, podczas gdy inne oferują tylko kilka opcji, które często nie pozwalają Ci wyrazić siebie. PicsArt zasila Twoją kreatywność dzięki różnorodnym narzędziom, efektom, filtrom i innym funkcjom.

Jak usunąć naklejkę z PicsArt

Jeśli jesteś jedną z osób, które często tworzą i usuwają swoje edycje, naklejki lub kolaże, mamy dla Ciebie ochronę. Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć naklejkę z PicsArt, powiemy Ci wszystko, a także wyjaśnimy, jak działają inne funkcje naklejek.

Usuwanie naklejki

Gdy prześlesz naklejkę do PicsArt, pozostanie tam, więc nie możesz jej usunąć. Możesz to zrobić tylko opuszczając platformę, usuwając lub ponownie instalując swoje konto, wszystkie Twoje projekty i wersje robocze zostaną usunięte.

Usuń naklejkę z PicsArt

Znaczenie naklejek

Jeśli szukasz opłacalnego sposobu na promocję swojej marki lub produktów, naklejki mogą być bardzo przydatne. Pomagają przyciągnąć czyjąś uwagę, edukować klientów na temat oferowanych produktów i edukować ich na temat samej marki.

Naklejki są małe, ale są dość uniwersalne. Dzięki PicsArt możesz stworzyć mnóstwo naklejek, aby pokazać swój talent lub promować nowy projekt.

Co to jest kreator naklejek PicsArt?

PicsArt Sticker Maker to jedna z najpopularniejszych funkcji wśród użytkowników PicsArt. Co więcej, zawiera szereg przydatnych narzędzi, dzięki którym w kilka minut stworzysz nowe naklejki. Następnie możesz łatwo udostępniać je online, wykorzystywać na swoich kontach w mediach społecznościowych lub wykorzystywać do promocji produktów.

Decydując się na naklejkę, możesz użyć wszystkiego, od logo Twojej firmy, oficjalnych zdjęć, sloganów lub czegoś innego, co może Cię zainspirować. PicsArt umożliwia również korzystanie z biblioteki zdjęć Unsplash, aby co tydzień znajdować inspirację dla nowych zestawów naklejek.

Jak zrobić naklejki ze swoich zdjęć?

Proces tworzenia naklejek online stał się bardzo intuicyjny. Możesz przesłać swoje zdjęcia, a narzędzia AI automatycznie usuną tło, pozostawiając tylko podstawowe elementy do użycia. Później możesz dostosować jasność, krycie, nasycenie i kontrast swojej naklejki. Dodatkowo narzędzia Gumka i Pędzel dają swobodę w usuwaniu lub dodawaniu elementów, które zostały wcześniej usunięte w celu uzyskania najlepszego efektu.

Usuń naklejkę z PicsArt

Jak tworzyć nowe naklejki?

Tworzenie naklejek jest stosunkowo łatwe, jeśli używasz PicsArt. Dzięki bogatej bibliotece społecznościowej, pełnej naklejek, możesz nie mieć ochoty tworzyć takiej od zera, ale jeśli tak, oto jak to zrobić:

 1. Prześlij lub wybierz zdjęcia z bezpłatnej biblioteki obrazów PicsArt.
 2. Niech narzędzie AI usunie tło.
 3. Dostosuj opcje, takie jak kontrast i nasycenie, aby edytować nową naklejkę PiscArt.
 4. Wygładź krawędzie.
 5. Użyj narzędzia Gumka lub Pędzel, aby przywrócić elementy.
 6. Odwróć i obróć, aby uzyskać najlepszy efekt.
 7. Pobierz nową naklejkę i zacznij ją udostępniać.

Jak naklejki ulepszają Twoje projekty?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją działalność, może to oznaczać, że nie stać Cię na zatrudnienie grafika. Jednak dzięki platformie PicsArt możesz nigdy jej nie potrzebować. Dzięki naklejkom wykonanym na zamówienie możesz wzbogacić swoje zdjęcia lub projekty unikalnymi szczegółami, aby były rozpoznawalne dla Twoich obserwujących.

Jak dodać naklejki do swoich zdjęć?

Dodawanie naklejek do zdjęć w PicsArt to dość prosty proces. Jeśli chcesz zacząć dodawać naklejki, oto jak to zrobić:

 1. Prześlij swoje obrazy.
 2. Szukaj naklejek.
 3. Dostosuj krycie, nasycenie, jasność i dodaj trochę kontrastu.
 4. Dostosuj położenie naklejki.
 5. Dodaj więcej naklejek, aby uzyskać lepszy efekt.
 6. Zapisz swój projekt.

Jak usunąć naklejkę z PicsArt

Co to jest klawiatura PicsArt iMessage?

Ponieważ wiele osób w dzisiejszych czasach używa naklejek w swoich czatach, PicsArt zdecydowało się wyprodukować klawiaturę iMessage Sticker. Tutaj mnóstwo naklejek staje się dostępne dla wszystkich użytkowników iOS. Ponadto, jeśli żadna naklejka nie pasuje do tego, co chcesz powiedzieć – możesz ją zrobić. W ten sposób możesz mieć nawet bibliotekę swoich osobistych naklejek do wykorzystania z przyjaciółmi i rodziną.

Jak aktywować klawiaturę iMessage?

Jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem PicsArt i chcesz dobrze wykorzystać wszystkie swoje naklejki, wykonaj następujące kroki, aby aktywować iMessage na urządzeniu z systemem iOS:

 1. Otwórz aplikację iMessage.
 2. Znajdź niebieski przycisk „App Store dla iMessage”.
 3. Stuknij ikonę trzech kropek na dolnej karcie, a zobaczysz swoje ulubione aplikacje w iMessage.
 4. W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz opcję "Edytuj". Po dotknięciu go będziesz mógł dodawać nowe aplikacje.
 5. W sekcji „Więcej aplikacji” zobaczysz PicsArt.
 6. Dotknij "Gotowe", a właśnie aktywowałeś ponad 3 000 000 naklejek na swoim telefonie.

Projektuj na swój własny sposób

Główną rzeczą, która odróżnia PicsArt od wszystkich konkurentów, są dobrze rozwinięte narzędzia kreatywne. W szczególności edycja zdjęć jest na poziomie, na którym można za jego pomocą tworzyć kolaże, naklejki, plakaty i tworzyć dzieła sztuki.

Osobom, które nie chcą zbytnio zaznajomić się z oprogramowaniem Adobe, PicsArt umożliwia szybką edycję, która zawsze zapewnia.

Teraz, gdy wiesz, jak usunąć swoje naklejki, jak ważne są i jak tworzyć własne, zrozumiesz, jak działa PicsArt z lepszej perspektywy. Czy kiedykolwiek zrobiłeś naklejkę? Jakich naklejek zwykle używasz?

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!