Jak usunąć wszystkie swoje wiadomości w WeChat

Niezależnie od tego, czy jesteś tak aktywny w WeChat, że kończy Ci się przestrzeń do zarządzania, opuszczasz aplikację na chwilę, czy nie chcesz już widzieć rozmów, które prowadziłeś, możesz usunąć wszystkie swoje wiadomości w WeChat. Powodów, dla których możesz chcieć to zrobić, jest wiele, ale metody, których używasz, pozostają takie same. Ten artykuł nie dotyczy usuwania wszystkich wiadomości WeChat za pomocą jednej akcji; chodzi o usuwanie wszystkich wiadomości poprzez indywidualne zaznaczanie ich w jednej transakcji lub kasowanie ich pojedynczo.

Jak usunąć wszystkie swoje wiadomości w WeChat

WeChat to chińska aplikacja do czatowania z ponad miliardem użytkowników miesięcznie. Działa podobnie do WhatsApp i wygląda bardzo podobnie. Czaty są szyfrowane i nie są przechowywane przez firmę, a serwery nie rejestrują twoich rozmów ani treści. Pomimo tego, że jest Chińczykiem, WeChat posiada certyfikat TRUSTe i posiada międzynarodowy standard zgodności bezpieczeństwa serwerów ISO 270001–2013.

Jeśli chcesz usunąć wszystkie wiadomości z WeChat, ponieważ martwisz się o bezpieczeństwo, może to nie być konieczne. Pomimo podejrzeń naszego rządu co do wszystkiego, co pochodzi z Chin, sytuacja nie jest zła, a ta aplikacja wydaje się być lepsza od wielu pod względem prywatności i bezpieczeństwa. Nigdy nie powinieneś brać niczego za pewnik, jak zobaczysz, i nadal musisz uważać na to, co publikujesz.

Usuwanie wiadomości i czatów WeChat

Dane czatu nie zajmują dużo miejsca w telefonie, ale mogą sprawić, że interfejs będzie bardzo zagracony. Jeśli chcesz przeprowadzić sprzątanie, usunąć dowody, usunąć irytujące czaty lub coś zupełnie innego, jest to bardzo proste.

Pamiętaj tylko, że WeChat rzekomo nie przechowuje dzienników czatów, gdy usuniesz czat, pliki, zdjęcia lub cokolwiek, znikną one na zawsze!

Chociaż możesz używać WeChat na komputerze PC, wszystkie ciężkie podnoszenie odbywa się w aplikacji. Wersja na Androida i wersja na iOS działają nieco inaczej, więc obie są objęte gwarancją. Możesz także usunąć pojedyncze czaty lub całą historię czatów.

Jak usunąć wszystkie wiadomości WeChat na iPhonie?

Aby usunąć pojedyncze czaty w WeChat w iOS, wykonaj następujące czynności:

 1. Uruchom aplikację i przejdź do „Czaty” strona.
 2. Wybierz kontakt, z którym rozmawiałeś.
 3. Naciśnij i przytrzymaj czat (czaty), aż do "Kasować" lub "Śmieci" pojawi się przycisk.
 4. Wybierać "OK" usunąć.

Możesz także wybrać poszczególne wiadomości, naciśnij i przytrzymaj, wybierz "Jeszcze," a następnie wybierz "Kasować." Obaj osiągają ten sam cel. Wiadomość zostanie usunięta i nie będzie można jej odzyskać.

Jak usunąć całą historię czatów w WeChat na iPhone'a?

Jeśli chcesz mieć czyste konto lub po prostu usunąć wszystkie śmieci, możesz usunąć swoje czaty z aplikacji.

 1. Otwórz WeChat i wybierz "Ja."
 2. Wybierać „Ustawienia” oraz "Ogólny."
 3. Wybierać "Przechowywanie" i wyczyść pamięć podręczną WeChat.
 4. Wybierać "Wyczyść historię rozmowy" ze strony „Ogólne”.

Należy wyczyścić pamięć podręczną WeChat, ponieważ telefon buforuje dane z aplikacji podczas jej używania. Teoretycznie czaty i multimedia są przechowywane w pamięci podręcznej do późniejszego wykorzystania. Jeśli sprzedajesz swój telefon lub przekazujesz go komuś innemu, całkowicie usuwa to dane WeChat z telefonu.

Usuń wiadomości WeChat na Androida

Proces usuwania danych z WeChat w Androidzie jest podobny do iPhone'a, ale nie jest taki sam. Dlatego omówione metody zostały podzielone między telefony. Oto jak usunąć wszystkie wiadomości w WeChat indywidualnie za pomocą Androida:

 1. Uruchom WeChat i przejdź do „Czaty” strona.
 2. Naciśnij i przytrzymaj sesję czatu, aż pojawi się monit o podjęcie działania.
 3. Wybierz "śmieci" ikonę do usunięcia.

Możesz także wybrać wiele wiadomości, przytrzymując wiadomość i wybierając "Wybierać" dla wszystkich wiadomości, które chcesz usunąć, a następnie wybierając "śmieci" Ikona.

Usuń swoją historię czatów w WeChat na Androida

Możesz także usunąć całą historię WeChat w systemie Android, a proces jest również podobny do iPhone'a.

 1. Otwórz WeChat i wybierz "Ja."
 2. Wybierać „Ustawienia” następnie wybierz "Ogólny."
 3. Uzyskiwać "Wyczyść historię rozmowy."

Jako alternatywną metodę, zarządzanie komentarzami może wyczyścić pamięć podręczną WeChat z „Aplikacje” sekcji systemu operacyjnego telefonu, zwłaszcza jeśli sprzedajesz lub oddajesz swój telefon.

Dopóki nie ustawisz swojego iPhone'a lub telefonu z Androidem do tworzenia kopii zapasowych WeChat w ramach zwykłej procedury tworzenia kopii zapasowych telefonu, wszystkie wiadomości lub określone wiadomości znikną na zawsze.

Czy WeChat jest bezpieczny?

Pomimo posiadania zarówno certyfikatu TRUSTe, jak i ISO 270001–2013, istnieją pewne dowody na to, że chiński rząd ma dostęp do WeChat. Artykuł opublikowany przez South China Post mówi, że chiński rząd uzyskuje dostęp do starych czatów z aplikacji, mimo że firma twierdzi, że ich nie przechowuje.

Ten fragment pochodzi z kwietnia 2018 r. I może już nie mieć zastosowania, ale zawsze ważne jest, aby znać możliwość utraty danych w używanych aplikacjach. Ten scenariusz prawdopodobnie nie różni się od innych aplikacji społecznościowych, ale jeśli znasz fakty, możesz podjąć świadomą decyzję, czy korzystać z WeChat, czy nie.