Najlepsze oferty szerokopasmowe w Wielkiej Brytanii: Sky, Virgin, TalkTalk i BT oferują zniżki przed Czarnym Piątkiem

Czarny piątek 2017 to nie tylko okazja na Święta Bożego Narodzenia lub zaopatrzenie się w chipsy, wielu dostawców usług szerokopasmowych udostępnia kuszące oferty, aby zachęcić Cię do zmiany przed Nowym Rokiem.

Najlepsze oferty szerokopasmowe w Wielkiej Brytanii: Sky, Virgin, TalkTalk i BT oferują zniżki przed Czarnym Piątkiem

Główna różnica polega jednak na tym, że chociaż wyraźnie widać, ile pieniędzy zostało odjętych od ceny gadżetów, przebijanie się przez umowy mobilne i szerokopasmowe jest znacznie trudniejsze. Dlatego zrobiliśmy to za Ciebie!

Przeanalizowaliśmy poszczególne oferty oferowane przez największych dostawców usług szerokopasmowych w Wielkiej Brytanii, aby zapewnić najlepsze umowy szerokopasmowe, jakie ma do zaoferowania Czarny piątek 2017.

CZYTAJ DALEJ: Na całym świecie szerokopasmowy Internet w Wielkiej Brytanii nie jest tak zły, jak myślisz

Wiele z tych ofert jest realizowanych w trakcie Czarnego Piątku i później, ale dokładne daty zakończenia nie są znane, więc jeśli chcesz się umówić, musisz działać szybko. Próbowaliśmy również znaleźć mieszankę ofert, które pasują do wszystkich budżetów głównych dostawców.

CZYTAJ DALEJ: Najlepsze oferty na Czarny piątek 2017

Najlepsze oferty szerokopasmowe w Czarny piątek 2017

Oferty Sky Broadband na Czarny piątek

Zobacz powiązane Cyber ​​​​poniedziałek 2018: najlepsze oferty technologiczne od Johna Lewisa, Currysa, Argosa i innych Broadband w Wielkiej Brytanii oficjalnie jest do bani, pozostając w tyle za większością Europy i Azji Południowo-Wschodniej

1. Sky Broadband nieograniczony zapewnia prędkość do 17 MB za 18 GBP miesięcznie przez 12 miesięcy, z kosztem początkowym 19,95 GBP. Ta oferta obejmuje darmową przedpłaconą kartę Mastercard o wartości 50 GBP.

Kup pakiet Sky Broadband Unlimited

Oferty BT Broadband w Czarny piątek

1. Nieograniczona nieskończoność BT oferuje prędkość do 52 MB z bezpłatnymi połączeniami weekendowymi za 30 GBP miesięcznie. Musisz podpisać umowę na 18 miesięcy i zapłacić 10 GBP z góry. Ta oferta obejmuje bezpłatną kartę nagrody BT o wartości 100 GBP.

Kup pakiet BT Unlimited Infinity

Oferty Virgin Media na Czarny piątek

Virgin Media stawia na Czarny piątek i ma duży wybór ofert na różne budżety. Każda z tych ofert szerokopasmowych obejmuje sześć miesięcy bezpłatnego Netflixa.

1. Pakiet Mix TV Virgin Media oferuje prędkości do 100 MB z bezpłatnymi połączeniami weekendowymi za 47 GBP miesięcznie. Wiąże się to z kosztem początkowym w wysokości 25 GBP w przypadku umowy na 12 miesięcy.

Kup pakiet telewizyjny Virgin Media Mix

2. Pakiet Full House TV Virgin Media ma takie same prędkości jak pakiet Mix TV (do 100 MB prędkości) z bezpłatnymi połączeniami weekendowymi, ale za dodatkowe 10 GBP miesięcznie, ponieważ zawiera dodatkowe kanały telewizyjne. Ta umowa obejmuje wstępny koszt w wysokości 25 GBP przy umowie na 12 miesięcy.

Kup pakiet Virgin Media Full House TV

3. Pakiet filmów Full House Virgin Media oferuje prędkości do 200 MB z bezpłatnymi połączeniami weekendowymi za 67 GBP miesięcznie, 25 GBP z góry przy umowie na 12 miesięcy.

Kup pakiet filmów Virgin Media Full House

4. Pakiet sportowy Full House Virgin Media jest podobny do pakietu filmów, oferując prędkość do 200 MB z bezpłatnymi połączeniami weekendowymi za 77 GBP miesięcznie. Te dodatkowe pieniądze zapewniają kanały sportowe, w tym BT Sport. Ta umowa ma koszt początkowy w wysokości 25 GBP w okresie 12 miesięcy.

Kup pakiet sportowy Virgin Media Full House

5. Pakiet VIP TV Virgin Media znajduje się na górnym końcu skali. Oferuje prędkości do 300 MB z bezpłatnymi połączeniami weekendowymi za 79 GBP miesięcznie. Ta umowa obejmuje również koszt początkowy w wysokości 25 GBP w przypadku umowy na 12 miesięcy.

Kup pakiet Virgin Media VIP TV

Oferty TalkTalk na Czarny piątek

1. Szybsze światłowód TalkTalk kosztuje 25,45 GBP miesięcznie bez kosztów początkowych przy umowie na 18 miesięcy. Zapewnia to prędkość do 76 MB.

Kup pakiet TalkTalk Faster Fiber