Najlepsze oferty na Chromebooki w Czarny piątek 2017: Najlepsze laptopy z Chrome OS, jakie ma do zaoferowania Czarny Piątek

Czarny piątek jest wśród nas. Nie, dnia, o którym mowa, jeszcze nie nadszedł – to będzie piątek 24 listopada – ale to nie powstrzymało długiej listy sprzedawców technologii w Wielkiej Brytanii przed wcześniejszym rezygnacją z umów. A Chromebooki, chłopcze, jest teraz mnóstwo okazji do zdobycia.

Najlepsze oferty na Chromebooki w Czarny piątek 2017: Najlepsze laptopy z Chrome OS, jakie ma do zaoferowania Czarny Piątek

Zgadza się, jeśli ostatnio gadałeś o oddaniu ciężko zarobionej gotówki na laptopa z systemem operacyjnym Chrome, teraz nadszedł czas, aby to zrobić.

CZYTAJ DALEJ: Najlepsze oferty na laptopy w Czarny piątek

Problem polega na tym, że w tej chwili jest mnóstwo świetnych ofert na Chromebooki, które mogą wydawać się trochę przytłaczające. Nie martw się, przygotowaliśmy listę naszych ulubionych ofert na Chromebooki w Czarny piątek, aby oszczędzić Ci kłopotów z samodzielnym wyszukiwaniem.

Najlepsze oferty na Chromebooki w Czarny piątek 2017

1. Asus Chromebook Flip (było 600 funtów, teraz 430 funtów)

best_black_piątek_chromebook_deals_2017_uk_asus_chromebook_flip

Najdroższy na tej liście, ale nie zniechęcaj się, Chromebook Flip firmy Asus to fantastyczny zakup, jeśli masz zapasową resztę. W rzeczywistości jest to jeden z najlepszych Chromebooków 2017, jakie ma do zaoferowania, wraz z 12,5-calowym wyświetlaczem Full HD, procesorem Intel Core m, 4 GB pamięci RAM i 64 GB wbudowanej pamięci masowej. Chromebook Flip firmy Asus może być najlepszym zakupem, jakiego dokonasz w tym roku.

2. Chromebook Asus C300 (był 250 GBP, teraz 130 GBP)

best_chromebook_deals_black_piątek_2017_uk_asus_c300

Chromebook C300 Asusa jest tani, śmiesznie tani. Nie oznacza to również, że jest to duży plastyczny bałagan – Asus przygotował tutaj fantastycznie niedrogiego Chromebooka, wraz z procesorem Intel Celeron, 2 GB pamięci RAM i 32 GB wbudowanej pamięci flash. Jasne, można go kupić tylko w kolorze niebieskim, ale kogo to obchodzi, kiedy wydałeś na niego tak niewiele?

Kup teraz w Currys PC World

3. Chromebook Acer R11 (był 230 GBP, teraz 148 GBP)

best_chromebook_deals_black_piątek_2017_acer_chromebook_11

Jeśli miałbyś odebrać dowolnego Chromebooka, to jest ten, który możesz dostać. Chromebook R11 firmy Acer to Chromebook, który wyobrażasz sobie, gdy marzysz o idealnym laptopie z systemem operacyjnym Chrome – jest tani, mały i wystarczająco lekki, by zmieścić się w plecaku lub dużej torebce. A za skromne 150 funtów jest też hojnie przygotowany.

4. Dell Chromebook 11 (było 240 GBP, teraz 204 GBP)

najlepsze-oferty-chromebooka-dell-chromebook-11

Drobny, mały Chromebook 11 firmy Dell to tani i wesoły, wytrzymały Chromebook – idealny dla najmłodszych (lub każdego, kto ma problem z palcami motyla). Jest dobrze zbudowany i idealny do pracy w podróży. Czego więcej można chcieć?

Kup teraz od ebuyer

5. Acer Chromebook 14 (było 250 funtów, teraz 180 funtów)

najlepsze-okazje-chromebooka-acer-chromebook-14

Chromebook 14 firmy Acer jest jednym z najlepszych. Głównie dzięki niezrównanej jakości wykonania, Chromebook 14 został zbudowany tak, aby wytrzymać próbę czasu. Krótko mówiąc, jest to właściwe urządzenie premium w niezbyt wysokiej cenie.

6. HP Chromebook 11 (było 198 GBP, teraz 180 GBP)

najlepsze-okazje-chromebooka-hp-chromebook-11

Ostatni Chromebook na tej liście też nie jest taki zły. Wyposażony w procesor Intel Celeron N3060, 2 GB pamięci RAM i wyświetlacz 1366 x 758, HP Chromebook 11 ma podany czas pracy baterii 12,5 godziny. Nieźle – ten Chromebook wytrzyma dłużej niż jeden dzień na jednym ładowaniu, a nawet więcej.

Kup teraz od Laptops Direct