Wpływ Genshin: jak uzyskać Fischl

Fischl, nosząca przepaski na oczach i hodująca nocnych kruków, została nazwana postacią poziomu SS ze względu na jej ogromne zdolności bojowe. Tajemnicza, tak zwana księżniczka, ma osobowość w kontaktach z innymi, która towarzyszy jej intymnej wiedzy o funkcjonowaniu świata. Od czasu jej wydania cieszy się dużą popularnością wśród graczy Genshin Impact.

Wpływ Genshin: jak uzyskać Fischl

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdobyć Fischla w Genshin Impact, zapnij pasy na długą przejażdżkę. W tym artykule dowiesz się również, jak ją zbudować. Odpowiemy również na niektóre z twoich palących pytań.

Przegląd Fischla firmy Genshin Impact

Postać Fischla jest niezwykle ekscentryczna i pełna niespodzianek dla wszystkich, którzy chcą ją poznać. Mówi szlachetnie, a jej nocny kruk Oz musi dla niej tłumaczyć. Ta pasja do odgrywania ról to wciąż tylko fasada jej prawdziwej natury, dobrze wychowanej damy.

W swojej postaci księżniczki twierdzi, że pochodzi spoza Teyvyat, co zawsze dezorientuje tych, którzy nie znają jej zbyt dobrze. Nawet jeśli łamie charakter, ci sami ludzie są jeszcze bardziej zdezorientowani. Najprawdopodobniej ze względu na jej osobowość niewielu chce się z nią bawić lub zaprzyjaźnić.

Ma całą gamę szalonych teorii na temat funkcjonowania świata Teyvyat. Często zabiera ze sobą Oza, aby udowodnić, że jej teorie są poprawne, a to pozwoliło jej wspiąć się w szeregi Gildii Poszukiwaczy Przygód. Nawet jeśli ludzie myślą, że jest dziwna, nie odrzucają jej teorii od razu.

W walce Fischl jest łucznikiem elektrycznym, dzierżącym łuk z dużą precyzją. Jej nocny kruk również od czasu do czasu przyłącza się, by uderzyć przeciwnika w ramach jej umiejętności. Jako łuczniczka może nękać wrogów z daleka i jednocześnie zadawać ogromne obrażenia.

Fischl nie jest obca w walce, jest bardzo doświadczona i potrafi sobie radzić. Między innymi dlatego jest szanowana w Gildii Poszukiwaczy Przygód.

Najlepsze konstrukcje Fischla

Dzięki eksperymentom społeczność Genshin Impact odkryła, że ​​Fischl doskonale nadaje się do roli wsparcia. Może również działać jako główna postać zadając obrażenia na sekundę (DPS) przy odpowiednich buildach. Oz jest częścią jej zestawu ruchów i ma również duży udział w zadawanych przez nią obrażeniach.

Wsparcie kompilacji

Oz to doskonały rozrzutnik Electro i może zregenerować energię zespołu. Podczas gdy zarówno Fischl, jak i Oz zyskują premie do obrażeń, koledzy z drużyny otrzymają energię, która pozwoli im utrzymać zaporę ataków.

Aby zapewnić jej wsparcie, musisz wyposażyć ją w Harfę Podniebną. Ta broń daje jej 20% więcej obrażeń krytycznych, a te trafienia mają 60% szansy na to, że staną się atakami obszarowymi (AOE). Te ataki obszarowe zadają 125% jej obrażeń od ataku fizycznego, występując raz na cztery sekundy.

Niektóre niezawodne zamienniki to:

 • Aleja Łowca

 • Elegia na koniec

 • Bezstrunowy

 • Ulubiony łuk bojowy

Te substytuty są świetne, dopóki nie zdobędziesz Harfy Skyward. Możesz też trzymać się ich i eksperymentować.

W przypadku jej artefaktów możesz wyposażyć ją w dwuczęściowy lub czteroczęściowy zestaw Furii Grzmotu. Ta pierwsza daje jej 15% więcej obrażeń od Elektro. Ta ostatnia ma więcej zalet, w tym obrażenia nadprzewodników zwiększone o 40%, a trzy z nich powodują skrócenie czasu odnowienia Wybuchu Żywiołów o sekundę.

Ten efekt aktywuje się tylko raz na 0,8 sekundy.

Finał gladiatora to kolejny zestaw artefaktów, który możesz jej dać. W zestawach dwuczęściowych Fischl otrzymuje o 18% więcej obrażeń od ataku. Czteroczęściowy zestaw nie ma żadnych specjalnych bonusów, które ją dotyczą, więc nie polecamy go.

Budowa DPS

Konfiguracja DPS Fischla dobrze współpracuje z postacią Cryo w zespole. Połączenie obu ataków pozwala na zadawanie przeciwnikom fizycznych osłabień w celu zwiększenia obrażeń. Utrzymując Oz w walce tak długo, jak możesz, możesz zmaksymalizować zadawane przez nią obrażenia przy pomocy dobrze zbudowanego zespołu.

Jej ulubioną bronią jako postać DPS jest również Skyward Harp. Te same zalety są korzystne dla Fischla zbudowanego na DPS, dlatego pozostaje on najlepszym wyborem nawet dla obu buildów.

Zamienniki obejmują:

 • Rdza

 • Widmowe polowanie

 • Łuk Amosa

Ponieważ Skyward Harp jest bronią pięciogwiazdkową, jej zdobycie jest dość trudne, szczególnie dla graczy o niższym poziomie. Te trzy zamienniki nadal mogą pomóc jej zadać duże obrażenia jej wrogom.

Ta konfiguracja DPS jest najlepsza z dwoma artefaktami Finale Gladiatora i dwoma artefaktami Thundering Fury. Hybrydowy zestaw artefaktów pozwala jej zmaksymalizować obrażenia od ataku normalnego i Elektro.

Kompilacja sub-DPS

Jeśli wolisz mieć inną postać jako głównego wojownika DPS, nadal możesz mieć Fischla w swojej drużynie. Musi być zbudowana inaczej, a odkryjesz, że będziesz niszczył legiony wrogów. Rozważ posiadanie jej jako sub-DPS również w przyszłości.

Kompilacja sub-DPS składa się z Harfy Skyward i czteroczęściowego zestawu artefaktów Thundering Fury. Dlatego Oz przyczyni się do walki, zadając dodatkowe obrażenia.

Dwie zastępcze bronie to The Stringless i Favonius Warbow. Pozwolą ci nadal toczyć przyzwoitą walkę, dopóki nie zdobędziesz Harfy Skyward.

Sprzęt zastępczy

Jeśli nie możesz zdobyć najlepszego sprzętu, rozważ zakup tej broni zastępczej:

 • Bezstrunowy

 • Rdza

 • Fawoniusz Warbow

Furia Grzmotu może być trudna do zdobycia, więc rozważ także inne artefakty:

 • Blady płomień

 • Finał gladiatora

 • Hazardzista

Teraz, gdy dotarłeś tak daleko, możesz sprawić, że Fischl będzie wspaniałym dodatkiem do swojego zespołu. Dzięki odpowiednim kompilacjom niewielu wrogów może przetrwać jej bezlitosny atak strzał i ataki nocnych kruka z Oz.

Zdobycie Fischla za darmo w wydarzeniu Unreconciled Stars

W 2020 roku odbyło się wydarzenie o nazwie Niepojednane Gwiazdy. Po ukończeniu tego wydarzenia otrzymasz bezpłatną kopię Fischla. Jednak impreza skończyła się dawno temu. Dla potomności przeprowadzimy Cię przez wydarzenie.

Szczegóły wydarzenia Niepojednane gwiazdy

W tym wydarzeniu były cztery fazy, wydane kilka dni po drugiej. Byli:

 • Nieznana gwiazda

 • Gwiazda Kłamliwych Marzeń

 • Gwiazda Przeznaczenia

 • Gdzie starożytne gwiazdy się pokrywają

Pomiędzy falami wydarzeń można było również wykonać zadania związane z falą meteorytów. Możesz wybrać jedną z nich i od razu zacząć grać. Oprócz tego było wyzwanie Fallen Star Challenge i Meteorite Remains Salvage Challenge.

Pierwsze wyzwanie wymagało pokonania wrogów i oddania zdobytej przez nich energii, stojąc w miejscu. To ostatnie polegało na szukaniu Mony i uratowaniu czterech meteorytów, a można było je odtwarzać, ile tylko chciało.

Pod koniec tych fal wydarzeń odblokujesz Fischla za darmo. Były trzy wymagania:

 • Ukończ zadanie „Gwiazda przeznaczenia”

 • Zgromadź ukończone wyzwania w wyzwaniu Odzyskiwanie pozostałości meteorytu

 • Zbierz ukończenie w Wyzwaniu Upadłej Gwiazdy

Możesz zobaczyć swoje postępy w dowolnym momencie, otwierając odpowiednie menu. Śledzenie swoich wymagań i ciężka praca w końcu przyniosły Ci nagrodę w postaci Fischla.

Pozyskiwanie Fischla dzisiaj

Od czasu zakończenia wydarzenia Unreconciled Stars nie było żadnych wydarzeń, które nagradzałyby cię bezpłatną kopią Fischl. Jednak nadal możesz się tu dostać po wyższych kosztach.

Pierwsza metoda to skorzystanie ze swoich życzeń. Inwokacja Wanderlust pozwala ci wykorzystać swoje życzenia, aby postawić na szansę zdobycia jej. Co dziesiąte życzenie gwarantuje nagrodę w postaci czterogwiazdkowej postaci lub przedmiotu. Jeśli masz szczęście, możesz w ten sposób zdobyć Fischla.

Postacie ekskluzywne dla wydarzenia nie znajdują się w puli nagród Inwokacja Wanderlust. Musisz je dostać osobno.

Zawsze jest szansa na zdobycie Fischla w Życzeniach związanych z wydarzeniem. Wystąpiła w czterech z nich, ostatni z 9 czerwca 2021 r. W tych wydarzeniach 50% twoich czterogwiazdkowych nagród to jedna z trzech czterogwiazdkowych postaci. Jeśli masz czterogwiazdkową postać, masz 33% szans na jej zdobycie.

Korzystanie z Wishes to doskonały sposób dla tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać jej konstelację. Ponieważ nie ma limitu liczby kopii, które możesz zdobyć, możesz tutaj wydać swoje Życzenia, aby ją zdobyć.

Inną metodą zdobycia Fischla jest czekanie na okazje Paimona. Jeśli się pojawi, możesz kupić jeden egzemplarz za 34 Brokat bez mistrza. Jest to również koszt wszystkich pozostałych czterogwiazdkowych postaci. Po zakupie tej kopii nie będziesz mógł kupić kolejnej, dopóki Paimon nie wróci.

Jeśli Fischl nie pojawi się w Okazjach Paimona, będziesz musiał ponownie poczekać.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy nadal możesz dostać Fischl w 2021 roku?

Tak, nadal możesz ją zdobyć nawet po zakończeniu Niepojednanych gwiazd. Musisz wydać swoje Wishes lub Masterless Glitter. Niemniej jednak w tej chwili nie jest niedostępna.

Czy Fischl jest dobry w Genshin Impact?

Jeśli zainwestujesz dużo czasu i zasobów w Fischl, może pokazać swój prawdziwy potencjał. Jest potężną jednostką, która może być twoim wsparciem, a nawet głównym DPS.

Czas rzucić kilka życzeń

Teraz, gdy wiesz więcej o Fischl i jak ją zdobyć w Genshin Impact, możesz zaplanować z wyprzedzeniem, jak ją zbudować. Jest wspaniałym dodatkiem do twojego zespołu i prawdopodobnie zwiększy twoje oceny bojowe. Jeśli trafisz szczęśliwą kroplę, cieszymy się razem z Tobą!

Czy uważasz, że wydarzenia takie jak Niepojednana Gwiazda są korzystne dla gry? Jak wolisz korzystać z Fischl? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.