Jak znaleźć bryłki żelaza w przejściu przez zwierzęta: nowe horyzonty

Samorodki żelaza to jeden z najcenniejszych przedmiotów w grze Animal Crossing: New Horizons. Można z nich wykonać jedne z najbardziej ekskluzywnych narzędzi i mebli. Ale kiedy zaczynasz grać, możesz nie wiedzieć, jak zdobyć ten cenny zasób. Nie bój się, ponieważ jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Jak znaleźć bryłki żelaza w przejściu przez zwierzęta: nowe horyzonty

W tym artykule opowiemy Ci wszystko o znajdowaniu i wydobywaniu bryłek żelaza tak wydajnie, jak to tylko możliwe.

Jak wydobywać bryłki żelaza?

Początkowo bryłki żelaza są rzadkością, ponieważ nie można uzyskać dostępu do niektórych części wysp zawierających skały samorodkowe. Zdobywanie samorodków stanie się łatwiejsze, gdy odblokujesz więcej funkcji, takich jak tyczka do sklepienia i drabina. Ale powinieneś być w stanie rozpocząć dostarczanie samorodków dość wcześnie.

Pięć z sześciu skał na wyspie startowej można wydobyć na rudę. Ta ruda będzie czasami bryłkami żelaza, ale mogą to być również inne przedmioty, takie jak kamień lub glina, a nawet bryłki złota. Wystarczy uderzyć w skałę łopatą lub siekierą, aby wydobyć rudę.

Szósta skała na twojej wyspie zawsze będzie zrzucać dzwony, więc jeśli potrzebujesz bryłek żelaza, nie ma powodu, aby wydobywać tę skałę.

Znajdź bryłki żelaza na przejściu przez zwierzęta

Aby skutecznie wydobywać bryłki żelaza, nie wolno spożywać żadnych owoców przed uderzeniem w skałę. Jeśli zjadłeś owoc, rozbijesz skałę i poczekasz, aż odrodzi się następnego dnia.

Kiedy uderzysz w skałę, aby ją wydobyć, twoja postać instynktownie cofnie się w odrzutu. Spowalnia to prędkość wydobycia. Aby zwiększyć szybkość kopania, możesz użyć prostej sztuczki. Stojąc obok i zwracając się w stronę skały, użyj łopaty, aby wykopać za sobą dwie dziury. Kiedy wydobywasz skałę, twoja postać nie cofnie się, jeśli za nią są dziury lub drzewa, więc włączenie przeszkody oznacza, że ​​możesz kopać znacznie szybciej.

Kiedy po raz pierwszy uderzysz w skałę, aby ją wydobyć, uruchamia się licznik czasu dla tej skały. Każdy kamień może dawać zasoby tylko do czasu, gdy skończy się jego czas. Z tego powodu najlepiej byłoby, gdybyś trzymał się jednej skały na raz, aż przestanie dawać ci zasoby.

Powinieneś codziennie wydobywać wszystkie swoje skały, aby zmaksymalizować liczbę otrzymywanych zasobów.

Podróżowanie po bryłki

Po zakończeniu wydobycia skał na swojej wyspie możesz kupić bilety Nook Miles na przystanku Nook Stop. Możesz użyć tego biletu, aby podróżować na inną wyspę i tam wydobywać skały. Podróżowanie na inne wyspy wynagrodzi cię również dodatkowymi korzyściami, takimi jak poznawanie nowych mieszkańców wioski i spotykanie różnych zwierząt.

Aby kupić bilet Nook Miles, musisz zapłacić 2000 mil. Zdobywasz te mile wykonując zadania na swojej wyspie, ale otrzymujesz również niewielką liczbę mil za codzienne logowanie do Animal Crossing: New Horizons. Dzienna nagroda wzrasta, jeśli jesteś zalogowany przez siedem kolejnych dni, więc upewnij się, że nie przegapisz dnia, aby zwiększyć liczbę mil.

Otrzymasz również dwa darmowe bilety Nook Mile, grając w tę grę. Pierwszy, który otrzymasz, gdy ulepszysz dom Toma Nooka z namiotu. Drugi bilet otrzymuje się, gdy budynek usług dla mieszkańców zmodernizuje się z namiotu.

Upewnij się, że mądrze korzystasz z biletów Nook Mile i nigdy nie przegap okazji, aby zdobyć więcej samorodków żelaza, gdy postawisz stopę na innej wyspie.

Zdobywanie bryłek żelaza za darmo

Kiedy otrzymasz od Timmy'ego zadanie zbudowania Zakątka Nook, będziesz potrzebować 30 bryłek żelaza oprócz innych materiałów. Mieszkańcy wioski na wyspie pomogą ci, dostarczając darmowe bryłki żelaza podczas tego zadania. Koniecznie udaj się do każdego mieszkańca wioski i zdobądź darmowe bryłki żelaza, ponieważ jest to jednorazowa misja i nie można jej powtórzyć później.

Chociaż nie jest to sposób na ciągłe zdobywanie bryłek żelaza, wszystko pomaga, gdy zaczynasz.

Oszukana metoda

Jeśli chcesz trochę oszukać grę, możesz przesunąć datę do przodu na swoim Nintendo Switch. Zmusi to Animal Crossings do odpowiedniej aktualizacji czasu. W rezultacie zresetuje wszystkie twoje skały na wyspie. Nie jest to najbardziej godna zaufania ani najbardziej użyteczna metoda, ponieważ posiadanie przełącznika w sztucznie zawyżonej dacie może powodować problemy w dalszej kolejności. Ponadto ta metoda nie wprowadza nowych bryłek, a jedynie pożycza je z przyszłości.

Ogólnie rzecz biorąc, najskuteczniejszą metodą zdobywania samorodków bez użycia cheatu o podróżowaniu w czasie jest wydobywanie skał i podróżowanie na inne wyspy, aby również wydobywać ich skały.

Bryłki żelaza w przejściu przez zwierzęta

Wyprasowany

Teraz wiesz, jak szybko zdobywać bryłki żelaza i używać ich do tworzenia najlepszych przedmiotów i postępów w grze. Animal Crossing: New Horizons wymaga wiele pracy każdego dnia, ale w międzyczasie daje mnóstwo frajdy, więc pamiętaj, aby codziennie wracać i dostawać swoją dawkę wydobycia.

Do czego użyłeś swoich pierwszych żelaznych bryłek? Do ilu wysp podróżowałeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.