Jak wyświetlić swoje prośby o obserwowanie na Instagramie?

Instagram pozwala zebrać zwolenników osób o podobnych poglądach, które doceniają (lub gardzą) Twoimi postami. Nie możesz się doczekać podzielenia się swoją historią ze światem? Domyślne ustawienia Instagrama są ustawione na publiczny co oznacza, że ​​każdy może zobaczyć, co opublikowałeś.

Jak wyświetlić swoje prośby o obserwowanie na Instagramie?

Nie jesteś jeszcze gotowy, aby się tam pokazać? Bez obaw. Możesz zmienić swoje konto z publicznego na prywatne i uniemożliwić niechcianym oczom oglądanie zdjęć w dowolnym momencie. Zastrzeżenie polega na tym, że po ustawieniu konta na prywatny, wszystkie osoby, które chcą Cię obserwować, będą musiały najpierw złożyć wniosek.

Jeśli zdecydowałeś się zachować prywatność swojego konta na Instagramie, musisz dokładnie wiedzieć, gdzie szukać przychodzących próśb o obserwowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić, kontynuuj, a szybko staniesz się ekspertem.

Ustawiam swój profil na prywatny

Ustawienie profilu jako prywatnego jest ważną funkcją, aby wiedzieć, jak korzystać z Instagrama ze względu na swoje bezpieczeństwo i prywatność. Na szczęście jest to tak proste, jak wykonanie następujących kroków:

 1. Uruchom aplikację Instagram i przejdź do swojego profilu w prawym dolnym rogu.

 2. Otwórz menu, dotykając ikony hamburgera (trzy paski) w prawym górnym rogu.

 3. Dotknij "Ustawienia".

 4. Wybierz „Prywatność”.

 5. Przełącz suwak z napisem „Konto prywatne” na włączony.

Zatwierdzanie lub odrzucanie próśb o obserwowanie na Instagramie

Aby zatwierdzić lub odrzucić potencjalnego obserwatora:

 1. Uruchom aplikację Instagram i przejdź do swojego kanału aktywności, który pojawia się jako ikona w kształcie serca.

 2. Stuknij nazwę użytkownika osoby, która chce Cię obserwować.

 3. U góry ekranu powinno być widoczne jego zdjęcie profilowe i nazwa wraz z przyciskiem potwierdzania i usuwania. Wybierz „Potwierdź”.

Jeśli przypadkowo odrzucisz prośbę, nie można jej cofnąć. Osoba żądająca będzie musiała ponownie poprosić o obserwowanie, abyś ją zaakceptował. Natychmiastowe akceptowanie lub odrzucanie procesów, więc upewnij się, że wybrałeś poprawnie za pierwszym razem, aby uniknąć tego w przyszłości.

Masowe zatwierdzanie

Zamiana konta na Instagramie z publicznego na prywatne oznacza, że ​​musisz indywidualnie zatwierdzać lub odrzucać każdą prośbę o obserwowanie. Istnieje jednak łatwe obejście, które minimalizuje czas potrzebny na zaakceptowanie dużej liczby obserwujących. Aby zaakceptować wszystkie prośby, możesz zmienić swój profil prywatny na publiczny. Możesz wtedy zresetować swoje konto z powrotem do prywatnego, jeśli sobie tego życzysz. Być świadomym; zdecydowanie najlepiej jest przejrzeć listę próśb o obserwowanie przed użyciem tej sztuczki

Sprawdzanie statusu własnej prośby o obserwowanie

Jeśli wysłałeś komuś prośbę, możesz łatwo dowiedzieć się, czy została ona zaakceptowana, czy odrzucona. Jeśli został zaakceptowany, powinieneś teraz widzieć ich posty w swoim podstawowym kanale. Otrzymasz również powiadomienie w swoim kanale Działania (ikona serca).

Odmowa prośby wymaga trochę więcej pracy detektywistycznej, ale niewiele. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do strony profilu użytkownika. Od tego momentu przycisk „Obserwuj” będzie odczytywany jako jedna z trzech rzeczy, które określają stan Twojej prośby:

 • Następny – Oznacza to, że wniosek został przyjęty. Gratulacje!

 • Aż do – To wskazuje, że nie zabrali się jeszcze do podjęcia decyzji. Bądź cierpliwy.

 • Podążać – Wrócił standardowy „Obserwuj”, co oznacza, że ​​odmówiono Ci. Ciężka przerwa. Zawsze możesz podjąć kolejną próbę, tylko nie przesadzaj.

Zawijanie

Mamy nadzieję, że ten artykuł sprawił, że proces tworzenia prywatnego profilu i akceptowania próśb o obserwatorów stał się nieco bardziej przejrzysty. Jeśli masz jakieś doświadczenia, wskazówki lub pytania dotyczące próśb o obserwatorów, zostaw komentarz w sekcji poniżej!