Jak sfałszować swoją lokalizację GPS na Androidzie?

Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać programy Netflix, które są dostępne tylko w innym kraju, czy chcesz zmienić swoją lokalizację na Snapchacie, istnieje wiele powodów, aby sfałszować swoją lokalizację GPS na Androidzie.

Jak sfałszować swoją lokalizację GPS na Androidzie?

Na szczęście jest to stosunkowo łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać odpowiednią aplikację i wykonać kilka kroków, aby rozpocząć.

Rzućmy okiem na niektóre aplikacje, których możesz używać do fałszowania swojej lokalizacji GPS na Androidzie i jak je skonfigurować.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Wybór odpowiedniej aplikacji

Jeśli zdecydowałeś, że podszywanie się pod GPS jest czymś, co chcesz zrobić, będziesz chciał pobrać odpowiednią aplikację, aby to zrobić.

Ze względu na liczbę aplikacji do podszywania się pod GPS w Sklepie Play w 2021 r. ustalenie, która aplikacja jest dla Ciebie odpowiednia, może być dość trudne.

Nie zamierzamy przeprowadzać wyczerpującego przeglądu wszystkich aplikacji GPS w Sklepie Play, z których 99% robi to samo, ale możemy wskazać Ci niektóre aplikacje, o których wiadomo, że działają, nie są złośliwe oprogramowanie i są bezpłatne.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

 • Fałszywa lokalizacja GPS: Fałszywa lokalizacja GPS jest dobrze zaprojektowana i utrzymuje prawie 4-gwiazdkową ocenę (na 5) z ponad 40 000 recenzji. Jest prosty, ale darmowy i łatwy w użyciu.
 • Fałszywy spoofer lokalizacji GPS GO: Ten spoofer jest skierowany do Pokemon Go graczy i jest solidną aplikacją, choć z częściowo przestarzałym interfejsem i oceną 4.0 w Sklepie Play. Jeśli nie możesz skorzystać z naszego pierwszego wyboru, GO Location Spoofer to aplikacja do wypróbowania. Dostępna jest również wersja Pro za 2,99 USD.
 • VPNa – Fałszywa lokalizacja GPS: VPNa, pomimo nazwy, nie zawiera VPN (wirtualnej sieci prywatnej). Nazwa faktycznie oznacza aplikację do nawigacji wirtualnej telefonu i pozwala przekierować GPS do dowolnej lokalizacji na Ziemi. Niektórzy zgłaszali, że aplikacja nie działa na nowszych wersjach Androida, więc miej to na uwadze podczas instalacji w 2020 roku.
 • Mock GPS: Mock GPS posiada tryb joysticka, który pozwala na przesuwanie sygnału z określoną prędkością, a także pozwala po prostu poruszać GPS. Projekt aplikacji jest solidny i ma bardziej nowoczesny wygląd niż większość aplikacji z tej listy.

Jeśli zainstalujesz aplikację, której nie ma na powyższej liście, zalecamy zapoznanie się z opiniami użytkowników przed kontynuowaniem. Czasami niemożliwe jest określenie, gdzie są wysyłane Twoje dane – problem nawet w przypadku naszych zalecanych aplikacji powyżej – ale powinieneś zrobić wszystko, aby obserwować swoje dane oraz miejsce ich wysyłania, wysyłania i przechowywania.

Jak sfałszować swoją lokalizację GPS na Androidzie?

Gdy już zdecydujesz, która aplikacja jest dla Ciebie odpowiednia, czas pobrać i zainstalować program na swoim urządzeniu. Wszystkie te aplikacje są oferowane bezpłatnie w Sklepie Play; w przeciwieństwie do iOS, nie będziesz musiał jailbreak lub przejść do repozytoriów aplikacji innych firm, aby pobrać te aplikacje. Podobnie, nie musisz rootować urządzenia, aby zainstalować aplikację lub korzystać z niej. Możesz używać wszystkich tych aplikacji na prawie każdym smartfonie bez większego technicznego know-how.

W tym przewodniku używamy fałszywej lokalizacji GPS, dzięki dobrej ocenie użytkowników i prostocie. Bez względu na wybraną aplikację rzeczywiste ustawienia aplikacji pozostaną takie same, więc nie powinieneś napotkać żadnych problemów.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Włączanie właściwych ustawień

Chociaż Twój telefon nie musi być zrootowany ani zhakowany, aby uzyskać dostęp do sfałszowanego sygnału GPS, musisz włączyć „ustawienia programisty”, ukryte menu w systemie Android, które oferuje szeroką gamę opcji i opcji dostosowywania do wyboru.

Nie ma żadnych wad włączania ustawień programisty, o ile nie zadzierasz z ustawieniami, nie wiedząc, co robią. Ustawienia programisty są domyślnie ukryte, ponieważ są tam pewne opcje, które choć odwracalne, mogą naprawdę zepsuć telefon, jeśli nie wiesz, co robisz.

Zmieniamy tylko jedno ustawienie w tym samouczku, więc włączenie ustawień programisty jest łatwe i bezpieczne.

 1. Aby włączyć opcje programistyczne, otwórz menu ustawień w telefonie i przewiń do samego dołu, aż znajdziesz sekcję „Informacje o telefonie” w swoim menu. Niektóre urządzenia mogą nazywać te ustawienia „Systemu” lub dowolną inną ogólną nazwą.

 2. Teraz kliknij Informacje o oprogramowaniu aby przejść do następnego menu.

 3. Przewiń listę opcji i znajdź Numer kompilacji. Kolejno dotknij tej opcji 7 razy. Na dole zobaczysz mały komunikat z informacją „pięć kroków od bycia programistą”.

 4. Po siódmym dotknięciu musisz wprowadzić kod odblokowujący telefonu. Wtedy zobaczysz Tryb programisty został włączony komunikat na dole ekranu.

Teraz możemy nauczyć Twój telefon używania aplikacji Fałszywy GPS do wysyłania Twojej lokalizacji, a nie rzeczywistej lokalizacji.

Aktywacja pozorowanej lokalizacji

Zauważysz teraz nową opcję dostępną w menu ustawień. W tym momencie musimy przejść do nowego menu programisty, aby ustawić Fałszywy GPS jako domyślne narzędzie lokalizacji. Oto jak:

 1. Jeśli przewiniesz poniżej O telefonie zobaczysz Opcje programistyczne. Dotknij go.

 2. Teraz musimy dotknąć Wybierz aplikację pozorowanej lokalizacji opcja.

 3. Wybierz aplikację, której zamierzasz używać do fałszowania lokalizacji GPS.

Po wybraniu aplikacji nadszedł czas, aby ustawić swoją lokalizację.

Ustaw swoją sfałszowaną lokalizację

Pokażemy Ci, jak skonfigurować swoją lokalizację za pomocą aplikacji Fałszywa lokalizacja GPS. Ale instrukcje są dość podobne, niezależnie od używanej aplikacji.

 1. Otwórz aplikację GPS i kliknij opcję, aby zezwolić na dostęp do lokalizacji urządzeń.

 2. Za pomocą palca przesuń suwak do lokalizacji, którą chcesz ustawić. Możesz także użyć opcji + lub – do powiększania i pomniejszania, co ułatwia ustawienie dokładnej lokalizacji.

 3. Po ustawieniu lokalizacji dotknij Bawić się przycisk. Wtedy Twoja nowa lokalizacja jest aktywna.

W przypadku fałszywej lokalizacji GPS musisz ustawić celownik nad lokalizacją docelową. Gdy to zrobisz, klikniesz małą ikonę Odtwórz w prawym dolnym rogu i odtworzy się szybka reklama.

Po zakończeniu reklamy możesz użyć joysticka, aby przenieść swoją lokalizację na mapie, lub wyłączyć joystick i po prostu pozwolić aplikacji działać w tle.

Istnieje wiele opcji, z którymi możesz się bawić, w tym tworzenie ścieżki, usuwanie reklam, ustawianie ulubionych lokalizacji i nie tylko.

Testowanie aplikacji

Ostatni krok procesu jest prosty: sprawdź i upewnij się, że Twoja lokalizacja GPS jest odpowiednio fałszowana. Można to zrobić na kilka sposobów.

Najpierw możesz wyszukać „moja lokalizacja” w Google, co spowoduje wyświetlenie małego okna Google Maps na Twoim urządzeniu z Twoją aktualną lokalizacją GPS.

Możesz też zawsze otworzyć aplikację korzystającą z Twojej lokalizacji, aby sprawdzić, czy działa ona prawidłowo. Na przykład Snapchat może udostępnić wiele Geofiltrów, a Mapy Google zaproponują „pobliskie” restauracje.

Jeśli to nie działa, nie rozpaczaj. Sprawdź ponownie aplikację i upewnij się, że podszywanie się zostało włączone. Możesz także spróbować użyć różnych aplikacji, aby sprawdzić, czy pierwsza wybrana aplikacja nie działa poprawnie na Twoim telefonie. Sprawdź też, czy sygnał GPS urządzenia jest włączony.

Ostatecznie podszywanie się pod GPS może być nieco drażliwe, dlatego ważne jest, aby nadal rozwiązywać problemy z urządzeniem, jeśli napotkasz jakiekolwiek poważne problemy.

Często Zadawane Pytania

Mamy więcej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czy możesz sfałszować swoją lokalizację w Life360?

Life360, jedna z bardziej popularnych aplikacji śledzących, jest często używana do śledzenia znajomych i członków rodziny. Rzadko używane z nikczemnych powodów, może nadejść czas, kiedy będziesz musiał zachować prywatność swoich podróży. Na urządzeniach z systemem Android można nakłonić Life360 do wyświetlenia innej lokalizacji.

Mamy na ten temat szczegółowy artykuł, ale zasadniczo wykonasz powyższe kroki, aby sfałszować swoją lokalizację w Life360.

Czy fałszowanie lokalizacji może mi pomóc w postępach w Pokemon Go?

Pokemon Go to świetna gra, w której zdobywasz nagrody za podróżowanie. Nie możesz daleko posuwać się naprzód, nie uciekając od swojej okolicy, aby złapać pokemona i dołączyć do bitew. Na szczęście fałszowanie GPS umożliwia tym, którzy kochają grę, ale nie mogą podróżować, aby robić postępy w grze. Ale uważaj: jeśli Niantic złapie twoje oszustwo, wpadniesz w kłopoty i prawdopodobnie dostaniesz permanentny ban.

Po pobraniu aplikacji GPS do fałszowania włącz Opcje programisty na telefonie z Androidem i ustaw lokalizację na miejsce, w którym chcesz zagrać. Stąd otwórz Pokemon Go i zacznij grać tak, jak zwykle.

Końcowe przemyślenia

Sfałszowanie sygnału GPS nie jest często wykorzystywane do gry Pokemon Go w dzisiejszych czasach, ale ma wiele innych zastosowań. Oszukiwanie znajomych, by myśleli, że jesteś gdzieś, gdzie nie jesteś, sprawdzanie miejsc, w których nie byłeś, przeglądanie profili randkowych w nowych obszarach to typowe powody, dla których to robisz.

Chociaż nie zalecamy podszywania się pod Twoją lokalizację przez cały dzień, jest to przydatne narzędzie, które dobrze jest trzymać w szufladzie aplikacji, na wypadek, gdybyś kiedykolwiek musiał obejść zaciemnienie treści lub umieścić fałszywy geofiltr w swoich postach na Snapchacie.