Czy Twój program Amazon Echo będzie działał z dzwonkiem Nest?

Wspaniałą rzeczą w dzisiejszych inteligentnych urządzeniach jest to, że można je wszystkie połączyć i łatwo nimi sterować. Echo Show firmy Amazon to inteligentny głośnik, ale jest wyposażony w ekran dotykowy i pozwala również cieszyć się filmem.

Czy Twój program Amazon Echo będzie działał z dzwonkiem Nest?

Oczywiście Echo Show pozwala porozmawiać z Alexą. Jeśli masz najnowszy model, Twój asystent głosowy może dzwonić, czytać przepisy, wyłączać światła i wiele więcej.

Czy możesz również sterować dzwonkiem Nest Doorbell za pomocą Echo Show? Przeczytaj ten artykuł, aby się dowiedzieć.

Czy Nest Doorbell jest kompatybilny z programem Echo Show?

Krótko mówiąc – tak! Echo Show działa z kamerą Nest Doorbell. Możesz zabrać Echo do pracy i nadal widzieć, co dzieje się w domu, lub sprawdzić swój dom, gdy jesteś na wakacjach.

Jeśli Twoje Nest Hello jest skonfigurowane i połączone z aplikacją Nest na Twoim telefonie, a także sparujesz Echo Show z aplikacją Alexa, możesz zacząć.

  1. Stuknij w przycisk Menu w lewym górnym rogu.
  2. Wybierz Umiejętności i gry, aby znaleźć umiejętności Google Nest i dodać je do Alexy.
  3. Stuknij w lupę u góry i wpisz „gniazdko google” w polu wyszukiwania.
  4. Google Nest pojawia się jako pierwszy wynik, więc kliknij go i przejrzyj różne przydatne polecenia, które możesz wykonać zrzutem ekranu i zapisać na później.
  5. Stuknij niebieski przycisk Włącz, aby użyć, aby rozpocząć łączenie Alexy z dzwonkiem Nest Doorbell.
  6. Pozwól Alexie zobaczyć informacje o Twoim domu i wybrać urządzenia, które chcesz połączyć.
  7. Stuknij w Gotowe.
  8. Zaloguj się na swoje konto Google, którego wcześniej używałeś do konfiguracji kamery Nest.
  9. Stuknij w Zezwól, aby zakończyć proces. Następny ekran powiadomi Cię, że pomyślnie połączyłeś Google Nest z Alexą.

Teraz możesz użyć swojego Echo Show, aby monitorować, co dzieje się na twoim podwórku. Możesz nawet wydawać polecenia Alexie i powiedzieć jej, aby pokazała ci drzwi wejściowe, a asystent głosowy pokaże ci transmisję na żywo z kamery Nest Hello przy drzwiach wejściowych.

Jedynym minusem korzystania z Alexy z Nest Hello jest to, że nadal działa tylko w jeden sposób. Oznacza to, że możesz widzieć i słyszeć ludzi stojących przed Twoimi drzwiami, ale nie możesz z nimi rozmawiać, ponieważ nadal nie ma dźwięku dwukierunkowego.

Dzwonek do drzwi

Jakie inne kamery współpracują z Alexą?

Dzwonek do drzwi Nest Hello nie jest jedyną kamerą, która może współpracować z Alexą. Możesz także sterować kamerą dzwonka do drzwi, jeśli masz jedną z następujących opcji: Dropcam lub Dropcam Pro, Nest Cam Indoor lub Outdoor oraz Nest Cam IQ.

Jeśli masz dzwonek do drzwi Nest Hello, ale nie Echo Show, nadal możesz korzystać z Alexy. Te urządzenia są również kompatybilne: Echo Sport, Fire TV (wszystkie geny), Fire TV Stick (2. generacji), Smart TV Fire TV i tablety Fire, o ile należą do 7. generacji i nowszych.

Echo Show Praca z dzwonkiem Nest

Jak sterować kamerą za pomocą Alexy?

Jeśli masz dostęp do dzwonka Nest Hello z Alexą, możesz zobaczyć kanał, gdy jesteś w innym pokoju lub poza domem. Oto najczęstsze polecenia, których możesz używać do sterowania kamerą Nest.

„Alexa, pokaż mi frontowe drzwi”.

„Alexa, pokaż mi kanał z frontowych drzwi”.

„Alexa, ukryj kanał w salonie”.

„Alexa, schowaj tylne drzwi”.

Oczywiście Nest Hello ma sens tylko wtedy, gdy znajduje się przy drzwiach wejściowych, ale warto znać te polecenia, aby upewnić się, że Alexa również rozumie twoje. Zwróć uwagę, że możesz nazwać każdą posiadaną kamerę, aby na przykład wymówić nazwę kamery zamiast „drzwi wejściowe”.

Bezpieczeństwo przede wszystkim, wygoda później

Korzystanie z Echo Show do monitorowania kamery dzwonkowej Nest Hello jest możliwe dzięki Alexa. Sprawia, że ​​Twój dom jest bezpieczniejszy, pozwala sprawdzać, czy dzieci lub zwierzęta są same w domu, a także jest bardzo przydatny w przypadku niektórych trywialnych rzeczy. Dlaczego miałbyś wstać z łóżka, aby dostać się do drzwi, jeśli możesz sprawdzić swoje Echo Show i zdecydować, czy warto?

Czy połączyłeś kamerę dzwonka Nest Hello z programem Echo Show? Jak często sprawdzasz kamerę w drzwiach wejściowych? Podziel się swoim doświadczeniem w sekcji komentarzy poniżej.