Wskazówki, triki i rzeczy do Destiny 2: zostań najlepszym strażnikiem w Destiny 2

Z Przeznaczenie 2, Bungie wcisnął przycisk resetowania w swojej astronomicznie popularnej kosmicznej operze-sieciowej strzelance. Wieża i Ostatnie Miasto upadły; Podróżny został skuty; a jeśli grałeś w pierwszą grę, wszystkie twoje bronie, sprzęt i osiągnięcia zniknęły.

Wskazówki, triki i rzeczy do Destiny 2: zostań najlepszym strażnikiem w Destiny 2

Chociaż może to zabrzmieć katastrofalnie, oznacza to, że jest to świetny czas, aby nowicjusze wskoczyli do akcji. Weterani mogą teraz cieszyć się Klątwa Ozyrysa, lecąc do Merkurego i Nieskończonego Lasu, ale wy, nowicjusze, wciąż musicie wiedzieć, od czego zacząć Przeznaczenie 2 odpowiednio.

Jeśli zastanawiasz się, jak najlepiej to zrobić, mamy kilka doskonałych wskazówek, wskazówek i podstawowego wyjaśnienia, co się dzieje na Ziemi w największej kontynuacji tego roku.

1. Nie idź sam — stwórz drużynę ogniową i dołącz do klanu

przeznaczenie_2_tips__-_inventory_id_removed

Najlepszy sposób na grę Przeznaczenie 2 jest z przyjaciółmi, a zdecydowaną większość można grać w trójkę. Posiadanie kumpli, z którymi możesz porozmawiać lub wziąć udział w walce, jest zawsze fajniejsze niż samotne.

Jeśli bardziej zależy Ci na rywalizacji niż na współpracy, Tygiel to miejsce na rywalizacyjną rozgrywkę wieloosobową z czteroosobowymi zespołami. Ci, którzy chcą wyzwania w trybie współpracy, mogą zdecydować się na najazd, w którym sześciu graczy staje przed jednymi z najtrudniejszych wyzwań, jakie ma do zaoferowania gra.

Dołączenie do klanu lub utworzenie go to także świetny sposób na szybsze osiągnięcie postępów. Bycie w klanie zapewnia dodatkowe PD podczas gry z członkami klanu. Ulepsza również nagrody i zapewnia całemu klanowi legendarne łupy za ukończenie określonych wydarzeń w każdym tygodniu.

2. Zrozum, jak awansować

przeznaczenie_2_tips__-_armour_mod

Przeznaczenie 2 obecnie ma różne systemy poziomowania, a każdy odnosi się do unikalnej wersji rozgrywki. Twój poziom gracza w niewielkim stopniu zwiększa obronę i obrażenia – to twój poziom mocy jest tym, który sprawia, że ​​ciężka praca się podnosi.

Twój poziom mocy wzrasta do 305 – lub 355 z Klątwa Ozyrysa – i zależy od średniego poziomu wszystkich twoich dział i zbroi. Jeśli chcesz łatwiej zwiększyć swój poziom mocy, musisz zainwestować czas w Przeznaczenie 2, zagłębiając się w wydarzenia publiczne, strajki i mecze w Tyglu. Zdobędziesz łupy za uczestnictwo, a cotygodniowe kamienie milowe oferują możliwości zdobycia potężnych nagród, które gwarantują wyższy poziom mocy niż Twój obecny sprzęt.

Martwisz się, że twoja ulubiona broń utknęła na niższym poziomie mocy niż inna? Nie rób tego: możesz nasycić go potężniejszym sprzętem, aby go wzmocnić. Zasadniczo przenosi to moc jednego przedmiotu na inny.

3. Zmodyfikuj swój sprzęt

Po osiągnięciu poziomu mocy 280, zyskujesz możliwość tworzenia legendarnych modów u rusznikarza w Przeznaczenie 2przestrzenie społeczne. Mody dodają konkretny profit do twojego sprzętu, a rzemiosło łączy trzy określonego typu w potężniejszą wersję – dodając w tym procesie dodatkowe pięć punktów mocy.

4. Dowiedz się, co oznaczają kolory engramów

przeznaczenie_2_wskazówki_-_xur_vendor

Zastanawiasz się, czym są te kolorowe dwunastościany, które wyskakują z wrogów i skrzyń ze skarbami? Są to engramy lub łupy pod inną nazwą i występują w oznaczonych kolorami rzadkościach.

Wiedząc, co one oznaczają na pierwszy rzut oka, to świetny sposób na priorytetowe potraktowanie Twojej uwagi. Białe engramy są powszechne, zielone nie, niebieskie są rzadkie, a fioletowe legendarne. Możesz także znaleźć żółte „egzotyczne” engramy, które oferują kilka unikalnych korzyści w porównaniu z innymi upuszczanymi engramami. Ogólna zasada jest taka, że ​​im rzadszy engram, tym silniejsze bonusy będą miały broń lub zbroja.

Jasne engramy są przyznawane za zdobycie wystarczającej liczby punktów doświadczenia lub kupione za pośrednictwem Przeznaczenie 2mikrotransakcje. Te engramy są pełne przedmiotów kosmetycznych, takich jak shadery zbroi i statki kosmiczne, a także unikalne elementy zbroi i fantazyjne emotikony.

5. Zostań najlepszymi kumplami z Xur

Xur (lub Ol’Tentacle Face, jak niektórzy go nazywają) jest sprzedawcą, który pojawia się w każdy piątek gdzieś w środku Przeznaczenie 2's Patrol regiony. Czasami Xur jest na drzewie; innym razem jest w jaskini, ale teraz masz znacznik na mapie, dzięki czemu możesz go znaleźć.

Zastanawiasz się, dlaczego Xur jest tak wyjątkowy? Cóż, co tydzień ma na sprzedaż cztery egzotyczne przedmioty: po jednym pistolecie i zbroi dla Czarnoksiężnika, Łowcy i Tytana. Sprzedaje również trzy monety, co zwiększa prawdopodobieństwo zdobycia egzotyków przez cztery godziny.

6. Zmierz się z najazdem (i legowiskiem najazdów)

przeznaczenie_2_tips__-_world_map_public_event

Naloty zawsze były Przeznaczenie w najlepszym wydaniu. To miejsce, w którym możesz przebić się z sześcioosobową drużyną ogniową, stawiając czoła przebiegłym zagadkom i bossom, aby zdobyć trochę Przeznaczenienajlepsze nagrody. w Przeznaczenie 2, rajd zabierze cię do Lewiatana, ogromnego i bogatego statku kosmicznego, który pojawił się, by rzucić wyzwanie Strażnikom, którzy pokonali Ghaula.

Klątwa Ozyrysa dodaje mniejszy „Najazd na legowisko”. Najazd Pożeracz Światów zabierze Cię z powrotem do Lewiatana, ale tym razem do innej części statku. To nie jest tak długi najazd, ale jest to zupełnie nowe i zachwycające wyzwanie do podjęcia.

7. Zawsze idź na patrol

Przeznaczenie 2 zawiera mnóstwo rzeczy do zrobienia poza głównymi misjami kampanii. Większość tych działań można znaleźć w obszarach Patrolu, a Bungie umieścił te strefy eksploracji w Europejskiej Martwej Strefie Ziemi, a także na Tytanie, Nessusie i Io. Każde miejsce jest pełne rzeczy do zrobienia, w tym utraconych sektorów do odnalezienia, pobocznych misji przygodowych do wykonania, wydarzeń publicznych, w których można wziąć udział, oraz zadań związanych z egzotyczną bronią.

Ponieważ możesz szybko podróżować do ich lokalizacji podczas patrolu, wydarzenia publiczne są jednym z najlepszych sposobów na szybkie zdobywanie łupów. Na tych otwartych przestrzeniach są też inni Strażnicy, którzy mogą walczyć u boku, co oznacza, że ​​możesz połączyć siły i pokonać wrogów, nawet jeśli nie sprowadziłeś swojej drużyny ogniowej.

8. Ostrożnie wybierz swoją klasę

przeznaczenie_2_tips_-_weekly_milestones

Jeśli grałeś w Destiny, prawdopodobnie masz już ulubioną klasę i postać gotową do zaimportowania do Przeznaczenie 2. Możesz wybrać klasę Czarnoksiężnika, Łowcy lub Tytana dla tych, którzy zaczynają od nowa.

Pomyśl o potężnych czarodziejach, ukradkowych zwiadowcach i twardych wojownikach – ale w kosmosie.

Załóżmy, że zastanawiasz się, która klasa jest najlepsza dla nowicjuszy, nie rób tego. Każda klasa ma podobną krzywą uczenia się i umiejętności, ponieważ każda klasa ma te same trzy podklasy żywiołów: Pustka, Łuk i Słońce. Odblokowujesz klasy (i ich indywidualne umiejętności) w miarę zdobywania kolejnych poziomów. Mimo to wszystko, co naprawdę musisz wiedzieć, to to, że oferują różne granaty, umiejętności klasowe i super ataki.

Na przykład podklasa Titan’s Striker wykorzystuje energię łuku do rozbijania ziemi obszarowym wybuchem. Sunbreaker wykorzystuje energię słoneczną, aby stworzyć płonący młot do rzucania. Sentinel wykorzystuje energię Pustki, aby stworzyć tarczę podobną do Kapitana Ameryki lub bańkę ochronną dla ciebie i twoich sojuszników.

9. Najpierw rozegraj kampanię

Jedną z najlepszych rzeczy w Destiny 2 jest to, jak filmowa opowieść jest porównywana z oryginalną grą. Jego opowieść o przetrwaniu ludzkości po upadku Ostatniego Miasta przez samozwańczego przywódcę Imperium Kabały, Dominusa Ghaula, jest z pewnością zabawna. Mimo to służy również jako doskonałe wprowadzenie do gry w Destiny 2.

Nie tylko zabierze Cię na wycieczkę po Układzie Słonecznym, walcząc z Upadłymi, Ulem, Weksami i Schwytanymi, ale także daje Ci umiejętności pracy w Fireteams i zrozumienia najlepszego sposobu na pokonanie niektórych grup wrogów. Zamiast więc wpadać w szaleństwo dla wielu graczy lub odkrywać planety za pomocą patroli, schyl głowę i przejdź przez kampanię jako pierwszy.