Jak znaleźć adres z numeru telefonu?

Czy kiedykolwiek musiałeś znaleźć czyjś adres? W przypadku firm i sklepów wystarczy szybkie wyszukiwanie w Google. Ale co z czyimś adresem domowym? Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale w rzeczywistości można znaleźć adres z numerem telefonu za pomocą metody zwanej odwrotnym wyszukiwaniem telefonu.

Jak znaleźć adres z numeru telefonu?

W tym artykule pokażemy, jak znaleźć adres z numeru telefonu dla różnych krajów. Wymienimy również niektóre z najlepszych stron internetowych, z których możesz skorzystać.

Jak znaleźć adres z numeru telefonu w USA

Namierzenie kogoś może być łatwiejsze niż myślisz. Istnieje kilka stron internetowych i zasobów, które mogą pomóc w znalezieniu czyjegoś adresu, numeru telefonu lub nazwiska. Co więcej, większość z tych usług jest bezpłatna.

Najłatwiejszym sposobem na wytropienie kogoś jest skorzystanie z książki telefonicznej. Wszystko czego potrzebujesz to imię i nazwisko osoby, dzięki której będziesz mógł znaleźć jej numer telefonu, adres domowy lub służbowy. Odwrotne wyszukiwanie telefonu działa odwrotnie – pomaga znaleźć czyjś adres z jego numerem telefonu.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego te witryny w ogóle istnieją, istnieje kilka powodów. Po pierwsze, odwrotne wyszukiwanie telefonu może pomóc w ustaleniu tożsamości osoby, która do Ciebie dzwoniła. Jest to szczególnie przydatne, gdy masz do czynienia z nieznanymi numerami lub połączeniami spamowymi. Oprócz ustalenia tożsamości dzwoniącego, odwrotna książka telefoniczna może pomóc Ci dowiedzieć się, gdzie ktoś mieszka.

Aby wyszukać czyjś adres z numeru telefonu w Stanach Zjednoczonych, możesz użyć Whitepages, AnyWho i AllAreaCodes.

Pamiętaj, że znalezienie czyjegoś adresu za pomocą numeru telefonu komórkowego jest znacznie trudniejsze. Lepiej skorzystać z ich telefonu stacjonarnego, jeśli go masz. Jest mniej prawdopodobne, że czyjś numer telefonu jest wymieniony na pierwszym miejscu. Odwrotne wyszukiwania telefonów komórkowych zwykle dostarczają znacznie mniej informacji, chyba że chcesz zapłacić jakąś opłatę.

Jak znaleźć adres za pomocą białych stron

Whitepages oferuje bezpłatne usługi, za pomocą których można znaleźć czyjś adres. Ta strona internetowa ma ponad 500 milionów numerów w USA. Oprócz znajdowania czyjegoś adresu, możesz użyć Whitepages do wyszukania numeru telefonu, sprawdzenia przeszłości, otrzymania informacji o przewoźniku, znalezienia firmy, a nawet wyszukania ewentualnych rejestrów karnych. Chociaż niektóre z tych funkcji są dostępne tylko dla członków Whitepages Premium.

Oto, co musisz zrobić, aby znaleźć adres z numerem telefonu na Whitepages:

 1. Przejdź do witryny Whitepages.
 2. Kliknij kartę „Odwróć telefon” nad paskiem wyszukiwania.

 3. Wpisz numer telefonu wraz z numerem kierunkowym (np. 212-674-0971).

 4. Wybierz przycisk „Szukaj”.

Zostaniesz przeniesiony na stronę wyników, gdzie będziesz mógł dowiedzieć się, na jaki typ telefonu zarejestrowany jest numer. Jeśli wprowadzony numer telefonu to numer stacjonarny, otrzymasz również informacje o nazwie właściciela, jego adresie, powiązanych firmach, a nawet powiązanych adresach.

Jeśli jednak wpiszesz numer telefonu komórkowego, informacje, które otrzymasz, są znacznie bardziej ograniczone. Na przykład możesz znaleźć nazwę operatora komórkowego, a także miasto i stan, w którym mieszka. Jeśli chcesz poznać jego dokładną lokalizację, musisz subskrybować Whitepages Premium.

Jeśli wprowadzony numer telefonu nie znajduje się na tej stronie, zostaniesz przeniesiony na stronę „Nie znaleziono dopasowania”. W takim przypadku przewiń w dół do sekcji „Alternatywne wyszukiwania”. Możesz wypróbować „Wyszukiwanie kodu regionu” lub „Odwróć kod regionu”.

Jak znaleźć adres w AnyWho

AnyWho to kolejna świetna strona internetowa, za pomocą której możesz znaleźć czyjś adres. Oferuje usługi takie jak „Żółte strony”, „Wyszukiwanie osób” i „Wyszukiwanie wsteczne telefonu”. Aby znaleźć czyjś adres w AnyWho, wykonaj poniższe czynności:

 1. Odwiedź witrynę AnyWho.
 2. Przejdź do zakładki „Odwrotne wyszukiwanie telefonu”.

 3. Wprowadź numer telefonu w polu „Telefon (wymagany)”.

 4. Kliknij przycisk „Znajdź”.

AnyWho natychmiast poinformuje Cię, na kogo zarejestrowany jest numer telefonu. Będziesz mógł przejrzeć wszystkie dostępne informacje na stronie wyników. Pamiętaj, że AnyWho przekaże Ci te dane tylko wtedy, gdy korzystasz z numeru stacjonarnego. Nie będziesz w stanie znaleźć adresu z numerem telefonu komórkowego.

Jak znaleźć adres za pomocą AllAreaCodes

Możesz skorzystać z witryny AllAreaCodes, aby wyszukać adresy w USA i Kanadzie. Oferuje również listę wszystkich numerów kierunkowych według stanu i kraju. Na tej stronie znajduje się ponad 80 milionów zarejestrowanych numerów telefonów. Co więcej, usługa wyszukiwania wstecznego telefonu jest całkowicie bezpłatna.

Oto, co musisz zrobić, aby znaleźć adres z AllAreaCodes:

 1. Przejdź na stronę AllAreaCodes.
 2. Kliknij kartę „Odwrotne wyszukiwanie telefonu” u góry ekranu.

 3. Wprowadź numer kierunkowy i numer telefonu w polu wyszukiwania.

 4. Kliknij przycisk „Szukaj”.

 5. Przejrzyj stronę wyników.

Z czyimś numerem telefonu, AllAreaCodes poda Ci jego imię i nazwisko oraz adres. Jeśli wprowadzony numer telefonu nie znajduje się na tej stronie, nadal poznasz najbardziej prawdopodobne miasto, w którym mieszkają, dostawcę usług, strefę czasową i mapę numeru telefonu.

Jak znaleźć adres z numeru telefonu w Wielkiej Brytanii?

Możesz również użyć czyjegoś numeru telefonu, aby znaleźć jego adres w Wielkiej Brytanii. Najpopularniejszymi witrynami wyszukiwania wstecznego telefonu w Wielkiej Brytanii są Free-Lookup i Who-caled. Obie te witryny wykorzystują metodę wyszukiwania wstecznego telefonu, aby pomóc Ci zidentyfikować dzwoniącego. Chociaż oferują bezpłatne usługi, ustalenie czyjejś dokładnej lokalizacji zwykle wiąże się z opłatą.

Free-Lookup pozwala zidentyfikować numer telefonu, niezależnie od tego, czy jest to telefon stacjonarny, czy komórkowy. Ta strona internetowa nie wymaga rejestracji ani podawania jakichkolwiek danych osobowych. Możesz nawet użyć tej witryny do identyfikacji numerów telefonów z innych krajów.

Wystarczy wejść na stronę Free-Lookup, wpisać numer telefonu i go wyszukać. Świetne w funkcji Free-Lookup jest również to, że pozwala również dowiedzieć się, ile razy ten dokładny numer telefonu został przeszukany. Jeśli w ich bazie danych znajdują się jakieś rekordy tego numeru, będziesz mógł zobaczyć, kiedy ostatnio był przeszukiwany. Ponadto, jeśli chcesz, możesz zgłosić to jako spam.

Pełny raport zawiera adres zamieszkania, profile w mediach społecznościowych, powiązane numery telefonów i nie tylko. Jednak tego typu dane wymagają uiszczenia opłaty.

Możesz również skorzystać ze strony internetowej Who- wywołał, aby zidentyfikować numer telefonu w Wielkiej Brytanii. Jest to bardzo przydatne w przypadku połączeń spamowych, ponieważ umożliwia przeglądanie komentarzy od poprzednich odbiorców połączeń.

Jak znaleźć adres z numeru telefonu w Australii?

Wyszukiwanie wsteczne telefonu nie zawsze było legalne w Australii, ale obecnie istnieje wiele stron internetowych, za pomocą których można znaleźć czyjś adres w Australii. Najlepszą stroną internetową, z której możesz skorzystać, jest Reverse Australia.

W przeciwieństwie do innych wymienionych do tej pory stron internetowych, aby skorzystać z tej usługi wyszukiwania wstecznego telefonu, musisz zalogować się na swoje konto na Facebooku. Chociaż możesz pominąć ten krok, nie będziesz w stanie uzyskać adresu. Aby znaleźć czyjś adres w Reverse Australia, wykonaj poniższe czynności:

 1. Przejdź na stronę Reverse Australia.
 2. Zarejestruj się na stronie za pomocą swojego konta na Facebooku.

 3. Wpisz numer telefonu w pasku wyszukiwania.

 4. Kliknij przycisk lupy po prawej stronie.

Możesz także sprawdzić, czy z wprowadzonym numerem telefonu są powiązane jakieś wcześniejsze komentarze. Nie tylko możesz skorzystać z sekcji komentarzy, aby poinformować innych, że numer jest oszustem lub spamem, ale Twój wkład będzie całkowicie anonimowy.

Reverse Australia działa również z numerami niepublicznymi i cichymi.

Jak znaleźć adres z numeru telefonu w Kanadzie

Aby znaleźć adres z numeru telefonu w Kanadzie, możesz użyć AllAreaCodes i Canada411.

Jak wspomniano wcześniej, AllAreaCodes to internetowy katalog, który pomaga zidentyfikować dzwoniących zarówno z USA, jak i Kanady. Jeśli przewiniesz stronę główną w dół, zobaczysz listę kanadyjskich numerów kierunkowych. Oto, co musisz zrobić, aby znaleźć adres z kanadyjskiego numeru telefonu:

 1. Odwiedź stronę AllAreaCodes.
 2. Przejdź do zakładki „Reverse Lookup Phone” u góry ekranu.

 3. W sekcji „Wyszukaj przez telefon” wpisz kanadyjski numer telefonu.

 4. Kliknij przycisk „Szukaj”.

To wszystko. Zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę wyników, gdzie zobaczysz adres, którego szukasz.

Kolejną świetną stroną internetową do tego celu jest Canada411. Oto jak możesz go użyć, aby znaleźć czyjś adres w Kanadzie:

 1. Przejdź do witryny Canada411.
 2. Wybierz między sekcjami „Znajdź osobę” i „Znajdź firmę”.

 3. Przejdź do „Odwrotnego wyszukiwania numeru telefonu”.

 4. Wpisz numer telefonu.

 5. Kliknij przycisk „Szukaj”.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, może być konieczne zarejestrowanie się w tej witrynie za pomocą swojego konta na Facebooku.

Dowiedz się, kim jest Twój rozmówca

Odwrotne wyszukiwanie numerów telefonu to świetne narzędzia, gdy odbierasz połączenia z nieznanego numeru. Do wyboru są setki witryn wyszukiwania wstecznego telefonu, a niektóre z nich są całkowicie bezpłatne. Korzystając z tej metody, otrzymasz nie tylko adres dzwoniącego, ale także różne inne informacje.

Czy kiedykolwiek próbowałeś znaleźć czyjś adres za pomocą jego numeru telefonu? Którego narzędzia do wyszukiwania wstecznego telefonu użyłeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.