Jak zmienić imię w Fire Emblem Heroes

Zacząłeś grać w Fire Emblem Heroes i chcesz zmienić swój domyślny pseudonim lub nazwę, którą wybrałeś, znajdującą się w lewym górnym rogu głównego menu. W przeciwieństwie do innych gier, Fire Emblem Heroes bardzo ułatwia zmianę pseudonimu i innych nazw w grze.

Jak zmienić imię w Fire Emblem Heroes

Jeśli chcesz wybrać bardziej inspirujący pseudonim lub po prostu spersonalizować swój domyślny, jesteś we właściwym miejscu. Ten przewodnik obejmie zmianę twojego imienia w FEH, a instrukcje działają na różnych platformach, takich jak Android, iOS i Bluestacks.

Jak zmienić swoje imię w grze Fire Emblem Heroes

Jeśli jesteś zmęczony byciem „Kiranem”, nie musisz bawić się tym imieniem. W przeszłości nazwa była domyślnym pseudonimem, który gra dawała nowym graczom. Niektórzy zdecydowali się nie zmieniać wartości domyślnej, podczas gdy inni zachowali pseudonim dzięki lawinie ponownych rzutów w wyścigu o najlepsze postacie.

Na szczęście zmiana pseudonimu jest stosunkowo prostym procesem.

Dlatego nie musisz być kolejnym „Kiranem” w tłumie. Zapoznaj się z poniższymi krokami, aby rozpocząć zmianę swojego pseudonimu. W dalszej części znajdziesz również instrukcje dotyczące zmiany swojego zespołu i imion przywoływaczy.

Jak zmienić swój pseudonim

Chociaż zmiana pseudonimu w grze nie jest intuicyjna, jest to stosunkowo prosty proces, gdy nauczysz się tego robić. Zapoznaj się z tymi instrukcjami dotyczącymi zmiany pseudonimu FEH:

 1. Otwórz „Różne” w prawym dolnym rogu ekranu.

 2. Stuknij w „Często zadawane pytania / itp.” zielony przycisk u dołu ekranu.

 3. Wybierz „Zmień pseudonim”.

 4. Po zmianie imienia i nazwiska naciśnij „Gotowe” na klawiaturze ekranowej, a gra wybierze nowy pseudonim.

 5. Naciśnij zielony przycisk „Potwierdź”.

Możesz zmienić swój pseudonim nieograniczoną liczbę razy, ale obowiązują pewne zasady. Na przykład:

 • Nie możesz używać niektórych znaków specjalnych, ale można używać spacji.
 • Twój pseudonim nie może być dłuższy niż 12 znaków.

Nazwij swoje zespoły

Możesz stworzyć do 20 drużyn i nazwać je. Wykonaj następujące kroki, aby nazwać lub edytować swoje zespoły FEH i ich nazwy:

 1. Przejdź do „Sojuszników”.

 2. Wejdź w interakcję z „Edytuj zespoły”.

 3. Stuknij w „Edytuj nazwę zespołu”.

 4. Wstaw nazwę i dotknij „Potwierdź”.

Zmień nazwę swojej niestandardowej postaci FEH

Zmiana pseudonimu to nie to samo, co zmiana imienia własnej postaci, czyli Przywoływacza lub Taktyka. Sprawdź te kroki, aby zmienić imię przywoływacza:

 1. Otwórz „Sojuszników”. Jest na dole.

 2. Stuknij w „Interakcja z sojusznikami”.

 3. Wejdź w interakcję z „Moim przywoływaczem”.

 4. Stuknij niebieską ikonę obok Hero Summoner, aby zmienić swoje imię.

 5. Wpisz nową nazwę i naciśnij "Gotowe".

 6. Wybierz przycisk „Potwierdź”, aby zakończyć proces.

Podążanie za poprzednią metodą pozwala odkryć drogę do „Mojego przywoływacza” i innych powiązanych ustawień. Nowsze aktualizacje umożliwiają szybszy bezpośredni dostęp do „Mojego przywoływacza” z poziomu domu, dotykając przywoływacza. Znajdziesz go na górze.

Na marginesie, po zmianie pseudonimu musisz raz stoczyć bitwę, aby Twoi znajomi FEH mogli zobaczyć nową nazwę.

Korzystanie z nowej funkcji „Mój przywoływacz”

Jedna z tegorocznych aktualizacji, a konkretnie aktualizacja 5.2.0 z lutego 2021 r., umożliwia znacznie szybszy dostęp do „Mojego przywoływacza” z ekranu głównego.

Aby to zrobić, naciśnij swojego przywoływacza i wybierz „Do mojego przywoływacza”.

U góry ekranu znajdziesz swój awatar przywoływacza. Warto zauważyć, że aktualizacja pozwala Twojemu Taktykowi uczestniczyć w drużynie defensywnej Mjölnir’s Strike. Możesz umieścić Przywoływacza we wszystkich slotach z wyjątkiem „slotu specjalnego”. My Summoner zawiera zestaw funkcji podrzędnych: powitanie, wygląd, umiejętności kopiowania, akcesoria edycyjne i zamiana broni.

Twoje powitanie

Możesz zmienić wyświetlane powitanie dla znajomych w ten sam sposób, w jaki zmieniasz swoje imię.

Twój wygląd przywoływacza

Użyj opcji znajdującej się na dole ekranu o nazwie „Edytuj wygląd”, aby zmienić wygląd Przywoływacza. Te opcje są jednak wstępnie wybrane. Obecnie możesz wybierać spośród dziewięciu różnych stylizacji, a ten, który wybierzesz, pojawi się w określonych sytuacjach.

Umiejętności kopiowania

Możesz użyć opcji „Kopiuj umiejętności”, aby skopiować dowolną umiejętność i święte pieczęcie od bohaterów, których wylosowałeś, lub z posiadanych podręczników walki. Można je wyposażyć u swojego Taktyka. Pamiętaj, że wykonanie tego nie pozbawia innych bohaterów umiejętności, które kopiujesz.

Edycja akcesoriów

Ta opcja pozwoli Twojemu Taktykowi wyposażyć posiadane akcesoria. Podobnie jak umiejętności, możesz nosić dodatki, kopiując je. Dzięki temu Ty i Twój zespół będziecie mieć pasujące akcesoria.

Zamiana broni

Możesz wybrać broń dla swojego Przywoływacza spośród siedmiu typów: Miecz, Włócznia, Topór, Czerwona Księga, Niebieska Księga, Zielona Księga i Bezbarwna Księga.

Wybierz ogniste imię i odrodź się

Zawsze jest satysfakcjonujące, gdy gra pozwala z łatwością robić proste rzeczy. Obejmuje to zmianę imion. Fire Emblem Heroes to jedna z tych gier, w których możesz zmieniać nazwę nieograniczoną liczbę razy i daje dużo swobody przy wybieraniu pseudonimu. Jest kilka ograniczeń, ale prawdopodobnie są warte kompromisu.

Więc jaki nowy pseudonim masz na myśli? Kto jest w twoich głównych zespołach? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.