Jak przywrócić ustawienia fabryczne LeapFrog Tag Junior?

LeapFrog Tag junior to interaktywne urządzenie, które pozwala dziecku słuchać książki z obrazkami, naciskając urządzenie na określonej stronie.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne LeapFrog Tag Junior?

Ponieważ jest niezwykle prosty w obsłudze, nawet dla malucha, jest to popularne i rozrywkowe urządzenie edukacyjne. Jest jednak podatny na zrozumiałe usterki, w których w danym momencie odtwarzany jest niewłaściwy dźwięk lub jego brak. W takim przypadku jedyne, co możesz zrobić, to przywrócić ustawienia fabryczne urządzenia.

Na szczęście istnieje aplikacja LeapFrog, która może to z łatwością zrobić za Ciebie. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Pierwszy krok – Pobierz aplikację LeapFrog Connect

Aplikacja LeapFrog Connect to narzędzie, które pomaga założyć osobiste konto LeapFrog dla Ciebie i Twojego malucha. Jest to przydatne nie tylko wtedy, gdy trzeba mocno zresetować urządzenie, ale także do pobierania i przesyłania dźwięku, śledzenia postępów dziecka i korzystania z różnych innych opcji.

Wykonaj poniższe czynności, aby pobrać aplikację LeapFrog Connect:

 1. Przejdź do strony pomocy technicznej LeapFrog Connect i pobierz aplikację z poniższej listy. Jeśli pobieranie z jakiegoś powodu nie działa, możesz je również znaleźć na innych
 2. Uruchom instalator i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby skonfigurować aplikację na komputerze PC lub Mac.
 3. Po zainstalowaniu aplikacji przeniesie Cię bezpośrednio do ekranu głównego LeapFrog Connect. Jeśli tak się nie stanie, po prostu ręcznie uruchom aplikację z pulpitu.

  junior

Notatka: Niektóre urządzenia, aplikacje i inne narzędzia do pobrania LeapFrog są dostępne tylko w USA na oficjalnej stronie internetowej. Jeśli nie możesz pobrać aplikacji Tag Junior z oficjalnej strony internetowej, użyj alternatywnych linków.

Po uruchomieniu aplikacja automatycznie spróbuje połączyć się z urządzeniem Tag Junior. W następnej sekcji dowiesz się, jak je połączyć.

Drugi krok – Połącz urządzenie z aplikacją

Twoja potrzeba połączenia Tag Junior z komputerem za pomocą kabla USB. Powinieneś znaleźć kabel wśród elementów otrzymanych z produktem. Po znalezieniu przewodu postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

 1. Podłącz kabel USB do Tag Junior i komputera i poczekaj, aż pojawi się nowy ekran. Tutaj utworzysz swoje konto rodzica.
 2. Wprowadź swoje dane uwierzytelniające w pustych polach i skonfiguruj swoje konto.
 3. Po zakończeniu naciśnij „Zgadzam się”.

  Potwierdź i kontynuujNotatka: Jeśli masz już konto, naciśnij przycisk „Zaloguj się” po prawej stronie ekranu i wprowadź swoje dane uwierzytelniające. Spowoduje to automatyczne przeniesienie do ekranu „Urządzenia”.

 4. Naciśnij przycisk „Kto gra z tym tagiem Junior” obok obrazu urządzenia na ekranie.
 5. Wprowadź niezbędne informacje o swoim dziecku, takie jak imię i nazwisko, data urodzenia i poziom zaszeregowania.
 6. Naciśnij pomarańczowy przycisk „Zakończ” w prawym dolnym rogu ekranu.
 7. Kliknij przycisk „Rozpocznij” w prawym dolnym rogu następnego ekranu.

Po skonfigurowaniu konta zobaczysz swój LeapFrog Tag Junior na ekranie głównym aplikacji Connect. Tutaj będą również wyświetlane wszystkie zabawki LeapFrog, które kupisz i podłączysz w przyszłości.

Żółty wykrzyknik obok pola imienia Twojego dziecka oznacza, że ​​urządzenie nie jest jeszcze skonfigurowane. Jeśli pojawi się na ekranie głównym, kliknij go i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces.

Krok trzeci – przywróć ustawienia fabryczne Leapfrog Tag Junior

Teraz, gdy Twoje urządzenie Tag Junior jest połączone z aplikacją komputerową, możesz wreszcie przywrócić ustawienia fabryczne. Przed kontynuowaniem upewnij się, że kabel jest podłączony do obu urządzeń, a następnie wykonaj następujące czynności:

 1. Kliknij pole z imieniem dziecka na ekranie głównym Connect. Spowoduje to otwarcie osobistej strony głównej Tag Junior. Na tej stronie głównej znajdziesz różne opcje, które mogą poprawić Twoje wrażenia z Tag Junior, w tym nowe dźwięki i materiały do ​​​​drukowania, w które możesz grać dla swojego dziecka.

  moje dziecko

 2. Kliknij kartę „Ustawienia” w górnym menu.

  ustawienia

 3. Kliknij przycisk „Resetuj” w sekcji „Zresetuj ten czytnik tagów do ustawień fabrycznych”.
 4. Potwierdź swoją decyzję, gdy zostaniesz o to poproszony.

Przywrócenie ustawień fabrycznych spowoduje usunięcie wszystkich danych z urządzenia Tag Junior. Obejmuje to dane użytkownika, które będziesz musiał skonfigurować od nowa (druga sekcja tego artykułu), wszelkie pobrane dźwięki, ustawienia personalizacji i inne niestandardowe funkcje. Po rozpoczęciu przywracania ustawień fabrycznych nie będzie można go cofnąć. Dlatego upewnij się, że wiesz, jak wszystko ponownie skonfigurować.

Zmaksymalizuj potencjał LeapFrog Tag Junior

Urządzenie LeapFrog Tag Junior jest w porządku, jak to jest. Masz jedną książkę i jeden plik audio, które będą odtwarzane po każdej stronie, co jest więcej niż wystarczające do edukacji i rozrywki Twojego dziecka przez chwilę.

Ponieważ jednak aplikacja Connect daje Ci możliwość pobrania większej ilości tekstów do wydrukowania i obrazów wraz z nowymi plikami audio, możesz zapewnić Twojemu dziecku zawsze nowe i zachwycające wrażenia.

Jak podobają Ci się funkcje dostępne dzięki aplikacji Connect? Których używasz? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.