Jak wykonać i zakończyć w Apex Legends

Finiszery w grach PvP, takich jak Apex Legends, dają szansę, by natrzeć twarz gracza na porażkę i zakończyć życie w grze ostatecznym rozmachem. Są kluczowym elementem wielu gier komputerowych i czymś, z czego wszyscy lubimy korzystać od czasu do czasu. Apex Legends niczym się nie różni i ma unikalny finisher dla każdej postaci. Ten samouczek pokaże Ci, jak wykonać egzekucję graczy w Apex Legends za pomocą tych finisherów.

Jak wykonać i zakończyć w Apex Legends

Apex Legends to wyjątkowa gra wyprodukowana przez wyjątkowe studio. Jeśli byłaby jedna krytyka, którą moglibyśmy zaoferować, to to, że samouczek jest co najmniej krótki. Obejmuje ona same podstawy rozgrywki i całkowicie pomija wiele elementów. Jednym z nich są ruchy wykańczające.

Każdy gracz w Apex Legends ma unikalny ruch, aby wykonać graczy w grze i równie fajnie jest zobaczyć, czym jest każdy, jak wykończyć innego gracza.

Wykończenie w Apex Legends

Plusem zabicia gracza w Apex Legends jest to, że jest to kolejna prawdziwa osoba. Moglibyśmy zabijać NPC przez cały dzień i nie byłoby to nawet bliskie satysfakcji z wyeliminowania innego gracza. Zwłaszcza wiedząc, że to prawdziwa osoba i prawdopodobnie teraz głośno przeklinają. Jeśli możesz zakończyć ich mecz z rozmachem, aby to żądło było trochę większe, dlaczego nie?

Gdy powalisz wroga, zbliż się do niego, a na ekranie powinien pojawić się komunikat, aby go wykończyć. Sterowanie to kwadratowy przycisk na PS4, przycisk X na Xbox One i klawisz E na PC. Naciśnij odpowiedni klawisz, a twoja postać użyje wybranego ruchu kończącego, aby zabić wroga.

Jak widzę, są dwa główne zastosowania finiszerów. Ten moment „Tak!”, który pojawia się, gdy kończysz mecz innego gracza i omija te Tarcze Knockdown, z którymi wszyscy wydają się grać. Możesz omijać boki tarcz, ale czasami najłatwiej jest użyć finiszera.

Istnieje określony przedmiot, który dobrze współpracuje z finiszerami. Nazywany Legendarną Złotą Tarczą na ciało, jest to wyjątkowy i bardzo rzadki złoty przedmiot, który możesz zrabować. Jeśli wykonasz egzekucję, natychmiast odnowi wszystkie twoje tarcze. Jeśli znajdziesz ten przedmiot, warto zabić jednego lub dwóch graczy podczas meczu.

Używaj finiszerów ostrożnie

Jedną z rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, rozważając egzekucję, jest to, że tymczasowo odsłoni to twoją postać. Nie masz obrony podczas wykonywania i możesz łatwo zostać usunięty przez innych graczy. Kilka razy przegrałem taki mecz. Nawet jeśli spojrzysz, aby zobaczyć, kto jeszcze jest w pobliżu, myślisz, że jest to bezpieczne i inicjujesz finiszera, wydaje się, że ktoś wychodzi z budynku lub zza skały i strzela.

To sprawia, że ​​wykonanie jest ryzykowne, ale także jeszcze bardziej satysfakcjonujące!

Ruch egzekucyjny jest powolny i celowy i przez cały ten czas jesteś podatny na ostrzał. Po rozpoczęciu finiszera jesteś pasażerem, dopóki animacja nie zostanie ukończona lub zostaniesz przerwany przez ogień.

Odblokowywanie ciosów kończących w Apex Legends

Większość postaci w Apex Legends ma do wyboru dwa możliwe do odblokowania ruchy kończące. Mają domyślny, a następnie dwa, do których możesz uzyskać dostęp po drodze.

 1. Otwórz Apex Legends i wybierz Legendy.
 2. Wybierz Finiszery i podświetl każdy z nich, aby zobaczyć animację.
 3. Wybierz odblokowany finiszer, aby użyć go w grze.

Z aktualnej listy każda postać ma swój podstawowy cios kończący, a następnie dwa ciosy do odblokowania. Z wyjątkiem Bangalore i Caustic, którzy mają teraz tylko jeden do odblokowania finisher. Spodziewam się, że w przyszłych aktualizacjach pojawi się więcej finiszerów.

Ogar

 • Czyste zabójstwo
 • Z honorem

Gibraltar

 • Okrzyk wojenny
 • Siła grawitacji

linia życia

 • Kołysanka Ajaya
 • Szok OC

Pionier

 • Hi-5
 • Żelazny Sianokosy

Widmo

 • Kryzys egzystencjalny
 • Do światła

Bangalore

 • Odwrócenie fortuny

Żrący

 • Ostatnie tchnienie
 • Uderzenie trzy

Miraż

 • funt to, bracie

Finiszery można odblokować za pomocą skrzynek z łupami podczas gry lub, jeśli się spieszysz, można je kupić za 1200 materiałów rzemieślniczych. To dość drogie jak na ruch, którego prawdopodobnie nie będziesz używał tak często!

Egzekucje w grach PvP to wyjątkowo satysfakcjonujące doświadczenie. Możesz już mieć satysfakcję z zabicia innego gracza, ale możesz dodać do tego w bardzo efektowny sposób z finiszerem. To jak wisienka na torcie gier. Możesz wbić wroga trochę głębiej w piasek i popisać się, gdy to robisz. Czego nie kochać?

Czy używasz finiszerów w Apex Legends? Wolisz po prostu strzelać i strzelać? Masz ulubiony ruch kończący? Opowiedz nam o tym poniżej, jeśli tak!