Jak pobierać gry LeapFrog za darmo?

Dzięki setkom gier dla dzieci dostępnych zarówno do zabawy, jak i edukacji, nie ma wątpliwości co do docelowego rynku tabletów LeapFrog. Oczywiście, aby grać w większość gier, musisz je najpierw kupić w sklepie z aplikacjami LeapFrog. I jest problem – pobranie kilku świetnych gier może kosztować nawet 100 USD lub nawet więcej.

Jak pobierać gry LeapFrog za darmo?

Bez względu na cenę pewne jest, że Twoje dzieci będą się dobrze bawić tymi grami. Ale co się stanie, gdy przestaną być dla nich tak interesujące? Będziesz musiał kupić kolejną grę. I jeszcze… z czasem może to stać się dość drogie.

To dało do myślenia niektórym rodzicom. Jak wszystko, co kosztuje online, czy możesz pobrać za darmo? A w przypadku gier LeapFrog są na to sposoby.

Jedną z opcji jest poszukiwanie kodów kuponów LeapFrog, które oferują darmowe gry lub przynajmniej zniżki. Możesz przeszukiwać strony internetowe, takie jak Giving Assistant i Retail Me Not, aby znaleźć fajne oferty.

dawanie asystenta

Innym sposobem na zapewnienie dzieciom rozrywki przez jakiś czas jest pobranie darmowych gier ze źródła innego niż sklep z aplikacjami LeapFrog. Można to zrobić za pośrednictwem sklepu Amazon Appstore lub bezpośrednio pobierając pliki instalacyjne gry ze stron internetowych, które udostępniają takie treści.

W tym momencie prawdopodobnie spodziewasz się standardowego zastrzeżenia. Oto ona: Może to narazić urządzenie na wirusy, utratę danych lub problemy techniczne.

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że zaktualizowałeś urządzenie do najnowszej wersji oprogramowania. Jeśli nie, niektóre opcje opisane w tej sekcji mogą być niedostępne. Aby sprawdzić, czy są dostępne nowe aktualizacje, przejdź do menu „Aktualizacje systemu”.

Łączenie ze sklepem Amazon

Amazonka

LeapFrog nie zapobiega pobieraniu i instalowaniu aplikacji poza oficjalnym sklepem z aplikacjami. Ale to nie znaczy, że zachęcają do tego z oczywistych powodów. Poniższe kroki wyjaśniają, jak zainstalować aplikacje na Androida ze sklepu Amazon.

 1. Włącz tablet LeapFrog bez logowania się na konto użytkownika.
 2. Stuknij ikonę „Rodzice” i wprowadź kod blokady rodzicielskiej.
 3. Dotknij "Urządzenie: ustawienia i konta".
 4. Dotknij "Centrum aplikacji".
 5. W sekcji „LeapFrog App Center” dotknij „Inne”.
 6. Dotknij „Kontynuuj” na ekranie ostrzeżenia, aby potwierdzić.
 7. Otrzymasz kolejny komunikat ostrzegawczy informujący, że przeglądarka internetowa, której zamierzasz użyć, jest otwarta na Internet. Dotknij "Kontynuuj", aby potwierdzić.
 8. Dotknij „Instrukcje Amazon Store” i wybierz link odpowiedni dla Twojego kraju.
 9. Gdy otworzy się witryna Amazon.com, dotknij „Pobierz Amazon App Store”.
 10. Poczekaj, aż aplikacja się pobierze, a następnie otwórz ją. UWAGA: Po pobraniu na ekranie może nie być widoczny Amazon Appstore. W takim przypadku znajdź go w „Menedżerze aplikacji” w menu Rodzic.
 11. Gdy po raz pierwszy otworzysz aplikację Amazon Appstore na swoim urządzeniu, pojawi się powiadomienie „Instalacja zablokowana”. Jest to normalne, ponieważ urządzenie domyślnie nie zezwala na instalacje z nieznanych źródeł.
 12. Dotknij „Ustawienia” i zaznacz pole obok opcji „Nieznane źródła”.
 13. Zobaczysz kolejny komunikat ostrzegawczy dotyczący potencjalnej luki w zabezpieczeniach Twojego urządzenia. Dotknij "OK", aby kontynuować.
 14. Stuknij strzałkę wstecz, aby wrócić do poprzedniego menu, a następnie „Amazon Appstore”, aby go zainstalować.
 15. Dotknij „Dalej”, aby potwierdzić instalację.
 16. Po zakończeniu instalacji dotknij "Amazon Appstore", aby uzyskać do niego dostęp.
 17. Stamtąd po prostu wybierz i zainstaluj dowolną z dostępnych aplikacji na Androida, które chcesz dla swojego dziecka.

Pobieranie plików APK

Pobieranie aplikacji z Google Play jest nieco inne niż powyższe.

Chociaż tablety LeapFrog działają w systemie operacyjnym Android, w ogóle nie mają Google Play. A ponieważ Google Play jest wstępnie załadowany tylko na urządzeniach z Androidem, nie można go zainstalować jak zwykłych aplikacji na Androida.

Rozwiązaniem byłoby całkowite uniknięcie Google Play i użycie odpowiednich plików APK do zainstalowania żądanych aplikacji bezpośrednio na tablecie LeapFrog.

APK to skrót od Android Application Package i można go pobrać z różnych witryn pobierania APK. Te witryny i ich pliki nie zawsze są odpowiednio sprawdzane jak oficjalne sklepy z aplikacjami, więc nigdy nie wiesz, co możesz znaleźć w tych plikach poza aplikacjami. Po pierwsze, APK Mirror jest uważany za jedną z najbezpieczniejszych witryn APK. W przypadku innych witryn możesz chcieć przeprowadzić własne badania, aby upewnić się, że korzystasz z zaufanego źródła.

lustro apk

Aby włączyć urządzenie LeapFrog do użytku z plikami APK, wykonaj kilka następnych kroków.

 1. Otwórz przeglądarkę zgodnie z opisem w krokach od 1 do 7 poprzedniej sekcji.
 2. Zamiast stukać w „Instrukcje Amazon Store”, wpisz adres wybranej witryny APK. Na przykład możesz wpisać APKMmirror.com w pasku adresu i nacisnąć enter.
 3. Po załadowaniu witryny wyszukaj aplikację, którą chcesz zainstalować.
 4. Pobierz aplikację i dotknij jej, aby rozpocząć instalację. Jeszcze raz, jeśli nie widzisz aplikacji na ekranie, poszukaj jej w „Menedżerze aplikacji” na stronie nadrzędnej.
 5. Jeśli otrzymasz powiadomienie „Instalacja zablokowana”, wykonaj kroki 11 i 12 z poprzedniej sekcji.
 6. Potwierdź instalację, dotykając „Dalej” i „Zainstaluj”.
 7. Po zakończeniu instalacji zobaczysz komunikat „Zainstalowano aplikację”. Dotknij "Otwórz", aby uruchomić aplikację.

Ochrona twojej żaby skokowej

Po zakończeniu instalowania aplikacji pamiętaj o ponownym włączeniu funkcji zabezpieczeń. Zapobiegnie to automatycznym instalacjom ze źródeł innych niż oficjalny sklep z aplikacjami LeapFrog.

 1. Przejdź do ekranu rodzica.
 2. Dotknij "Urządzenie: ustawienia i konta".
 3. Dotknij "Ustawienia urządzenia".
 4. Dotknij "Bezpieczeństwo".
 5. Odznacz opcję „Nieznane źródła”.
 6. Wróć do ekranu głównego.

  przeskok

Niekończąca się zabawa dla Twoich dzieci

Teraz, gdy możesz zainstalować dowolną z tysięcy bezpłatnych aplikacji na tablecie swojego dziecka LeapFrog, możesz się upewnić, że te aplikacje są rzeczywiście odpowiednie dla dzieci. Obejmuje to wcześniejsze samodzielne przetestowanie aplikacji. I nie zapomnij się dobrze bawić

Jakie gry lubi Twoje dziecko? Czy masz też swoich osobistych faworytów? Prosimy o pozostawienie swoich rekomendacji i komentarzy w sekcji poniżej.