Jak usunąć stacje w Pandorze?

Korzystając z Pandory, będziesz mieć możliwość strumieniowego przesyłania muzyki do wybranego urządzenia i cieszenia się wspaniałymi utworami, gdziekolwiek jesteś. Ale jak wiecie, głównym punktem sprzedaży Pandory jest sposób, w jaki pozwala ona odkrywać piosenki, które mają podobne cechy do tych, które lubisz. Robi to poprzez swoje „stacje”, które są w zasadzie formą automatycznych rekomendacji.

Jak usunąć stacje w Pandorze?

I to właśnie sprawia, że ​​Pandora jest świetna. Każdy ma listę odtwarzania, do której wraca od czasu do czasu. Ale czasami te znajome melodie mogą stać się nieco przestarzałe. Czasami chcesz trochę pomieszać i sprawdzić, czy coś innego może Cię zainteresować. I chociaż naprawdę lubimy słuchać naszych ulubionych piosenek, czasami nawet lepiej jest mieć zupełnie nową piosenkę, która nas powali. A Pandora umożliwia to odkrycie.

Dlatego zdecydowanie zaleca się eksperymentowanie z różnymi stacjami i sprawdzanie, dokąd Cię to zaprowadzi. Aby do tego zachęcić, tworzenie ich jest łatwym i bezproblemowym procesem. Jednak nie zawsze się to udaje. Kiedy tak się stanie, prawdopodobnie będziesz chciał usunąć stację, która po prostu nie odtwarza muzyki, którą chcesz usłyszeć. Na szczęście jest to również dość prosty proces.

Pokażemy Ci dokładnie, co musisz zrobić, aby niechciana stacja odeszła w przeszłość. Omówimy również wszystkie trzy platformy, na których dostępna jest Pandora.

Usuwanie stacji Pandora na Androidzie lub iOS

Jak wspomniano, usuwanie stacji nie jest skomplikowaną procedurą.

 1. Aby rozpocząć, po prostu uruchom aplikację, dotykając jej ikony – prawdopodobnie będziesz mieć ją na ekranie głównym.
 2. Następnie musisz przejść do listy zawierającej wszystkie posiadane stacje. Możesz to zrobić odwiedzając stronę Moja kolekcja Sekcja. Istnieje kilka sposobów na uporządkowanie swojej kolekcji, a niektóre opcje są dostępne tylko dla użytkowników Premium.
 3. W tym miejscu procedura będzie nieco inna w zależności od tego, czy masz konto premium. Jeśli korzystasz z bezpłatnej wersji aplikacji, gdy zobaczysz stację, którą chcesz usunąć, naciśnij i przytrzymaj ją przez sekundę lub dwie. Osoby korzystające z wersji Plus dotkną podświetlonego Zebrać znacznik wyboru.
 4. Teraz naciśnij Kasować.

To wszystko, stacja powinna zostać usunięta z Twojej kolekcji.

Usuwanie stacji Pandora na urządzeniu z systemem iOS

Podobnie jak w przypadku Androida, omówmy usuwanie stacji na urządzeniu z systemem iOS.

Bezpłatni subskrybenci

 1. Otwórz aplikację Pandora i przejdź do Moja kolekcja.
 2. Teraz przesuń w lewo stację, którą chcesz usunąć.
 3. Wybierać Kasować z opcji.

Subskrybenci Premium

 1. Ponownie otwórz aplikację Pandora i przejdź do Moja kolekcja.
 2. Następnie naciśnij i przytrzymaj stację.
 3. Teraz dotknij Zebrany znacznik wyboru.
 4. Następnie wybierz Kasować.

Proces jest prawie identyczny jak w przypadku urządzenia z Androidem, co ułatwia nawigację po aplikacji przy użyciu wielu urządzeń.

Usuwanie stacji Pandora z komputera

Podobnie jak powyższe wskazówki, ten proces jest równie prosty, jeśli używasz komputera.

 1. Zacznij od zwykłego wejścia na stronę Pandory (//www.pandora.com). Po załadowaniu strony upewnij się, że jesteś zalogowany.
 2. Następnie spójrz na górę strony i powinieneś zobaczyć zakładkę o nazwie Moja kolekcja, Kliknij na to.
 3. Teraz najedź kursorem na stację, którą chcesz usunąć, i kliknij trzy kropki.
 4. Następnie po prostu wybierz Usuń ze swojej kolekcji, a stacja zniknie (ale upewnij się, że nie jesteś w Człapać lub Teraz odtwarzane tryb, gdy spróbujesz tego).

Mamy tu tylko jedną dodatkową uwagę. Czasami usunięta stacja może ponownie pojawić się na liście. Możliwą przyczyną tego jest adres internetowy, z którego korzystasz, aby uzyskać dostęp do Pandory. W szczególności może wystąpić problem z zakładką.

Ponieważ prawdopodobnie nie masz ochoty za każdym razem wpisywać całego adresu, prawdopodobnie po prostu dodałeś go do zakładek. Jednak ta zakładka musi prowadzić tylko do //www.pandora.com – nie powinno tu być nic więcej. Jeśli tak, może to spowodować problem z usuniętymi stacjami. Więc jeśli tak się stanie, sprawdź swoje zakładki.

Ostatnie słowa

Jak wspomniano, usunięcie stacji Pandora jest łatwe – wystarczy kilka kliknięć lub dotknięć. Prawdopodobnie myślisz o tym, aby ułatwić nawigację po liście. Wspaniale jest mieć wiele stacji, na które można łatwo się przełączyć, ale zbyt wiele może być przytłaczające.

Teraz, kiedy już wiesz, jak to zrobić, jaka jest pierwsza stacja, która będzie musiała się udać? Ewentualnie, czy są jakieś stacje, o których nawet nie pomyślisz o usunięciu? Zadzwoń poniżej i daj nam znać.