Jak uzyskać zgodę na opcje w Robinhood?

Robinhood zapewnia bogate doświadczenie handlowe, z szeroką gamą aktywów do kupowania i sprzedawania. Oprócz funduszy giełdowych, kryptowalut i innych wspaniałych pozycji, możesz również kwalifikować się do różnych poziomów handlu opcjami. Co najlepsze, aplikacja nie pobiera żadnych opłat inwestycyjnych, dzięki czemu jest dostępna dla dużej bazy klientów. Jednak zatwierdzenie opcji jest regulowane przez określony zestaw zasad i wkrótce dowiesz się o nich wszystkiego.

W tym wpisie dowiesz się, jak zakwalifikować się do opcji na Robinhood.

Jak uzyskać zgodę na opcje w Robinhood?

Będziesz musiał ujawnić kilka szczegółów, jeśli chcesz handlować opcjami na Robinhood. Oto, czego ogólnie wymaga aplikacja:

  • Twoje cele inwestycyjne
  • Wiedza i doświadczenie inwestycyjne
  • Dane finansowe (np. dochody)

Po przesłaniu niezbędnych informacji Robinhood ocenia je i decyduje, czy zatwierdzić Cię do handlu opcjami. Platforma ocenia, czy kwalifikujesz się do określonych poziomów handlu, w zależności od Twoich informacji. Jeśli zdobędziesz oznaczenie drugiego poziomu, będziesz mógł wykonywać trzy rodzaje transakcji:

  • Pokryte gotówką puty
  • Objęte połączenia
  • Długie puty i długie rozmowy

Klienci, którzy chcą zaangażować się w handel opcjami trzeciego poziomu, również przechodzą dokładną ocenę. Robinhood określa, czy kwalifikujesz się zgodnie z wcześniej wymienionymi kryteriami (cele inwestycyjne, doświadczenie, dochód itp.). Po zakończeniu oceny i zatwierdzeniu do handlu na trzecim poziomie możesz wykonywać wszystkie operacje drugiego poziomu oraz następujące transakcje:

  • Spready kredytowe
  • Żelazne motyle
  • żelazne kondory

Jak włączyć opcje w Robinhood?

Włączenie opcji w Robinhood jest stosunkowo proste:

  1. Naciśnij przycisk „Konto” w prawym górnym rogu ekranu.
  2. Kliknij „Ustawienia”.

  3. Przejdź do sekcji „Handel opcjami”.

  4. Kliknij przycisk „Włącz”.
  5. Odpowiedz na pytania dotyczące Twojego doświadczenia inwestycyjnego, wiedzy i innych istotnych szczegółów.

Następnie możesz rozpocząć zawieranie transakcji na opcjach:

  1. Przejdź do prawej górnej części ekranu i naciśnij lupę.
  2. Znajdź akcje, które chcesz uwzględnić w handlu opcjami.
  3. Kliknij lub naciśnij nazwę akcji.
  4. Naciśnij przycisk „Handluj” w prawej dolnej części sekcji „Szczegóły” akcji.
  5. Wybierz „Opcje handlu”.

Jak szybko uzyskać akceptację opcji?

Najszybszym sposobem na zatwierdzenie opcji na Robinhood jest udzielenie pozytywnych odpowiedzi na pytania zadawane przy pierwszym włączeniu handlu opcjami. W idealnych okolicznościach będziesz miał już dużo doświadczenia w handlu akcjami i opcjami. Powinieneś również mieć wysoki czynnik tolerancji ryzyka, aby poprawić swoje uprawnienia.

W przeciwnym razie zaangażowanie się w szkolenie z opcji bez jakiejkolwiek wiedzy najprawdopodobniej doprowadzi do nieudanych inwestycji. Dlatego gromadzenie doświadczenia powinno być Twoim najwyższym priorytetem przed rozpoczęciem handlu opcjami.

Dodatkowe często zadawane pytania

Przyjrzyjmy się teraz kilku bardziej przydatnym informacjom na temat handlu opcjami Robinhood.

Czy możesz dostać Robinhood na PC?

Kolejną świetną rzeczą w Robinhood jest to, że możesz go używać na swoim komputerze, a nie tylko na telefonie komórkowym. Wersja komputerowa to mądry wybór z wielu powodów. Nie musisz się martwić o przeładowanie telefonu podczas korzystania z aplikacji lub przeszkadzać Ci w rozmowach telefonicznych.

Co więcej, skorzystasz ze wszystkich zalet pełnego ekranu za pomocą myszy i klawiatury. Co więcej, aplikacja jest łatwa w instalacji i konfiguracji, a sterowanie intuicyjne.

Czy Robinhood jest dobry dla handlu opcjami?

Robinhood może być doskonałym wyborem do handlu opcjami. Z jednej strony Robinhood jest jednym z niewielu brokerów, którzy nie pobierają opłat za kontrakt. Dzięki temu platforma jest bardzo dostępna, nawet jeśli nie masz dużego kapitału startowego.

Z drugiej strony platforma może być coraz bardziej opóźniona, gdy masz wiele opcji. W pewnym momencie możesz napotkać tak wiele problemów, że Twoja aplikacja jest ponownie łączona co kilka minut.

Ponadto Robinhood likwiduje wszystkie pozycje na rynku o godzinie 15:00 ET. Nagła zmienność w tym czasie może prowadzić do znacznej utraty wartości w przypadku likwidacji. Dotyczy to większości traderów, ponieważ zwykle nie mają wystarczającego depozytu zabezpieczającego na egzekucję.

Czy Robinhood pobiera opłaty?

Misją Robinhood jest obniżenie jak największej liczby opłat. W rezultacie aplikacja nie pobiera następujących opłat za zarządzanie gotówką:

• Utrzymanie – Otwarcie, zamknięcie lub prowadzenie rachunku maklerskiego nie podlega opłatom.

• Korzystanie z bankomatów w sieci — pod warunkiem, że udasz się do bankomatu w sieci MoneyPass lub Allpoint, nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami. Jednak korzystanie z innego dostawcy bankomatów może skutkować opłatami, za które nie otrzymasz zwrotu.

• Konto nieaktywne – nie poniesiesz opłat za brak aktywności na swoim koncie.

• Transakcja zagraniczna – Nie ma opłat za dokonywanie zakupów kartą debetową za granicą. Twoja karta Mastercard automatycznie przelicza waluty po wybranym kursie. Chociaż Robinhood nie pobiera żadnych opłat za transakcje zagraniczne, możesz zostać obciążony opłatą za konwersję od zagranicznego operatora bankomatu lub sprzedawcy, jeśli dokonasz transakcji zagranicznej w dolarach amerykańskich lub wypłacisz pieniądze.

• Przelew – Możesz przelać pieniądze między swoim kontem a bankiem bez żadnych opłat na Robinhood.

• Wymiana karty – w przypadku kradzieży, uszkodzenia lub zgubienia karty Robinhood wyśle ​​Ci nową bezpłatnie.

Jak uzyskać opcje poziomu 3 na Robinhood Trading?

Aby zakwalifikować się do handlu opcjami trzeciego poziomu, musisz mieć odpowiednie doświadczenie w handlu opcjami. Jeśli aplikacja poinformuje Cię, że potrzebujesz więcej doświadczenia, będziesz mógł ponownie złożyć wniosek, gdy wykonasz nieco więcej transakcji.

Pamiętaj, że potrzebujesz również pewnego poziomu tolerancji na ryzyko, jeśli chcesz zaangażować się w handel opcjami trzeciego poziomu na Robinhood.

Dlaczego nie mogę handlować opcjami na Robinhood?

Jeśli nie możesz zacząć handlować opcjami w Robinhood, musisz upewnić się, że faktycznie włączyłeś tę funkcję:

1. Przejdź do prawej górnej części ekranu i naciśnij przycisk „Konto”.

2. Wybierz „Ustawienia” i przejdź do sekcji „Handel opcjami”.

3. Naciśnij „Włącz”.

4. Podaj informacje o swojej wiedzy inwestycyjnej i innych czynnikach.

Ostatni krok prowadzi nas do innego powodu, dla którego możesz nie być w stanie handlować opcjami: aplikacja może zdecydować, że nie posiadasz wystarczającej wiedzy, aby handlować opcjami. Zostaniesz o tym powiadomiony i możesz od razu zacząć pracować nad swoimi umiejętnościami.

Czy powinieneś handlować kryptowalutami na Robinhood?

Robinhood to przyzwoity wybór dla kryptowaluty do handlu dziennego. Aplikacja nie wymaga posiadania rozbudowanego portfela, aby co tydzień dokonywać ponad pięciu transakcji w ciągu dnia. Ponieważ rynek kryptograficzny jest zawsze otwarty, możesz handlować, kiedy tylko chcesz. Ta swoboda sprawia, że ​​handel kryptowalutami na Robinhood jest bardzo kuszący, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym.

Jednak Robinhood pozwala swoim klientom obstawiać tylko cenę kryptowalut. Niektóre inne strony internetowe, takie jak Coinbase, pozwalają kupować Bitcoin i inne waluty do późniejszego wykorzystania.

Dlatego jeśli planujesz handel kryptowalutami tylko jako formę inwestycji, nie ma nic złego w Robinhood. Niemniej jednak możesz również potrzebować możliwości wysłania zakupionego krypto znajomym, zakupu towarów lub wykorzystania go w projektach blockchain.

Co to jest aplikacja do inwestowania Robinhood?

Robinhood to bezpłatna platforma handlowa, która pozwala za darmo handlować akcjami, funduszami giełdowymi, opcjami i kryptowalutami. Początkowo Robinhood był jednym z niewielu brokerów, którzy oferowali darmowy handel. Aplikacja zapewnia możliwości inwestowania zarówno mobilnego, jak i internetowego. Niektóre z jego najważniejszych zalet to:

• Możliwość zainwestowania dowolnej kwoty – Możesz wybrać, ile funduszy chcesz zainwestować, czy to w dolarach, czy w akcjach.

• Budowanie zrównoważonych portfeli – Klienci mogą dostosowywać swoje portfele z różnymi funduszami i firmami, aby zmniejszyć ryzyko.

• Handel w czasie rzeczywistym – Uzyskujesz dostęp do cen akcji, ponieważ transakcje składane w godzinach rynkowych są realizowane w tym samym czasie.

Rozpocznij podróż z opcjami

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać swoje wysiłki inwestycyjne, możesz rozważyć poszerzenie swojego portfela i handel nie tylko akcjami. Kupowanie i sprzedawanie opcji na Robinhood pozwala Ci czerpać zyski z różnych wyników giełdowych, co może przynieść lukratywne nagrody.

Oczywiście najpierw musisz zdobyć wystarczające doświadczenie, aby zostać zatwierdzonym do handlu opcjami na tej wspaniałej platformie. Potem wszystko sprowadza się do wykorzystania szans i inteligentnych inwestycji.

Czy zacząłeś handlować opcjami na Robinhood? Czy udało Ci się zarobić? Czy proces jest prostszy czy bardziej skomplikowany niż na innych platformach? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.