Jak usunąć swoje konto AliExpress?

AliExpress stał się szalenie popularny, ponieważ jest to jedno z najtańszych miejsc, w których można zdobyć rzeczy, które wahają się od trywialnych do najlepszych. Chociaż wiele osób nadal korzysta z tej witryny w celu zakupu, niektórzy przenoszą się na eBay i Amazon. Wśród wielu powodów głównym jest to, że choć jest to wygodne cenowo, nie jest najbardziej zaawansowanym z trzech, a już na pewno najmniej godnym zaufania.

Jak usunąć swoje konto AliExpress?

Bez względu na powód, dla którego chcesz usunąć swoje konto, proces jest dość prosty i prosty. Oto dokładna instrukcja obsługi dezaktywacji konta AliExpress.

Krótka wersja

Dla bardziej doświadczonych i obeznanych z komputerem użytkowników szczegółowa instrukcja obsługi może być zbyt zagracona i nieporęczna, więc oto prosta wersja.

 1. Zaloguj się na aliexpress.com, używając swojej aktualnej nazwy użytkownika i hasła.
 2. Iść do Mój AliExpress.
 3. W tym menu kliknij Ustawienia konta.
 4. Stąd kliknij Edycja profilu użytkownika.
 5. Przejdź do Dezaktywuj konto link i kliknij go.
 6. Wprowadź swój adres e-mail i słowa „Dezaktywuj moje konto”, gdy zostaniesz o to poproszony.
 7. Wybierz powód usunięcia konta.
 8. Na koniec kliknij Dezaktywuj moje konto.

To była zasadniczo krótka wersja. Jeśli uważasz, że to mylące lub brakujące informacje, czytaj dalej.

Długa wersja

Jeśli masz problemy z którymkolwiek z kroków, dłuższa wersja pomoże.

Zaloguj sie

Jeśli chcesz usunąć swoje konto AliExpress, musisz się zalogować. Przejdź do prawego górnego rogu strony, najedź kursorem na Rachunek przycisk i wybierz Podpisać w.

aliexpress

Wpisz swój adres e-mail/nazwę użytkownika i hasło. Jeśli zapomniałeś hasła, wpisz swój adres e-mail w odpowiednim polu i znajdź Zapomniałeś hasła? połączyć. Spowoduje to wysłanie automatycznej wiadomości e-mail na Twoją skrzynkę e-mail. Otwórz wiadomość e-mail i postępuj zgodnie z zawartymi w niej instrukcjami.

Zapomniałeś hasła

Po prawidłowym wprowadzeniu informacji o koncie zostaniesz zalogowany na swoje konto AliExpress.

Moje AliExpress

Następnie musisz uzyskać dostęp do Moje AliExpress strona. Przejdź do swojego imienia i nazwiska w prawym rogu strony głównej AliExpress, najedź na nie kursorem myszy i kliknij Moje AliExpress z menu rozwijanego. Na tej stronie musisz znaleźć i kliknąć Ustawienia konta przycisk, a następnie kliknij Edycja profilu użytkownika.

Spowoduje to przejście do nowego okna, które zawiera informacje o Twoim profilu, takie jak imię i nazwisko, płeć, adres e-mail itp.

Dezaktywuj konto

Na Edycja profilu użytkownika stronę, znajdź i kliknij Dezaktywuj konto przycisk. Jednak samo kliknięcie nie zakończy pracy. Proces usunięcia konta podzielony jest na dwie części: potwierdzenie Twoich danych oraz podanie powodu. Pojawią się dwa pola wymagające informacji w korespondencji z dwoma wymienionymi częściami:

 1. Wpisz twoją nazwę użytkownika – Tutaj musisz wprowadzić swój identyfikator członka (nazwę użytkownika) lub swój adres e-mail.
 2. Wpisz następujące słowa: Dezaktywuj moje konto – To jest dość jasne i proste. W polu poniżej tych instrukcji musisz wpisać dokładne słowa „Dezaktywuj moje konto”.

Wybierz powód

Aby zebrać opinie, które pomogą ulepszyć witrynę, AliExpress poprosi Cię o wyjaśnienie, dlaczego usuwasz swoje konto. Możesz losowo kliknąć odpowiedź, ale odłożenie 15 sekund na przeczytanie ich wszystkich i dokładne wyjaśnienie, dlaczego usuwasz swoje konto, pokaże AliExpress, na czym polega problem. To z kolei pomoże im stać się lepszymi. Oto opcje:

 1. Zarejestrowałem się przez pomyłkę, nie potrzebuję tego konta.
 2. Nie mogę znaleźć firmy produktowej odpowiadającej moim potrzebom.
 3. Otrzymałem zbyt wiele e-maili od Alibaba.com.
 4. Nie jestem już na emeryturze w biznesie.
 5. Martwię się o oszustów.
 6. Zostałem oszukany.
 7. Adres e-mail, którego użyłem do utworzenia konta Alibba.com, jest nieprawidłowy.
 8. Znalazłem firmę produktową, która odpowiada moim potrzebom.
 9. Kupujący Dostawcy nie odpowiedzieli na moje zapytania.

Po wybraniu przyczyny kliknij pomarańczowy Dezaktywuj moje konto przycisk. To wszystko, pomyślnie usunąłeś swoje konto AliExpress!

Zanim się pożegnasz

Łatwo jest być szybkim i pędzić w kierunku tej pomarańczy Dezaktywuj moje konto przycisk, ale dobrze się zastanów, czy to dobra decyzja. W pewnym momencie może być konieczne ponowne użycie AliExpress.

Co myślisz o dezaktywacji konta? Czy AliExpress naprawdę zasługuje na utratę klienta? Jakie są twoje doświadczenia ze słynną witryną handlu detalicznego? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat AliExpress w sekcji komentarzy poniżej.