Czarny piątek 2017: Najlepsze oferty na pistolety nerf

W dzisiejszych czasach dzieci mają tak dobrze. Czarny piątek nie był czymś, kiedy byłem dzieckiem, a pistolety nerfowe były całkiem prostymi nowościami. Dziś jest cała gama potężnych pistoletów nerfowych, a coroczny cykl zakupów w Czarny piątek oznacza, że ​​możesz zdobyć świetne okazje na najlepsze zabawki z nerfami. Oto nasze zestawienie najlepszych ofert z Czarnego Piątku na broń nerfową.

Czarny piątek 2017: Najlepsze oferty na pistolety nerf

Nerf N-Strike Elite Disruptor – kosztował 17 GBP, teraz 8,98 GBPbest_nerf_black_piątek_deals_2

Dzięki obrotowemu bębnowi z sześcioma strzałkami i szybkiej technologii uderzenia, ten pistolet nerf pozwala wystrzelić sześć rzutek w krótkich odstępach czasu. Będąc w stanie strzelać do 27 metrów, pokonasz przeciwników potężnym blasterem. Ta specjalna oferta z okazji Czarnego Piątku sprawia, że ​​ta potężna, szybka broń kosztuje tylko 8,98 GBP, wcześniej 17 GBP.

Kup Nerf N-Strike Elite Disruptor za 8,98 £ od Amazon

Avengers Nerf Hawkeye Longshot Bow – kosztował 14,99 £, teraz 9,99 £

To jest naprawdę fajne i sprawi, że będziesz odgrywać rolę ulubionego mściciela wszystkich. Zamiast pistoletu nerfowego możesz wystrzeliwać rzutki na odległość do 12 metrów za pomocą dołączonych sześciu rzutek. Jest też naprawdę tani, dzięki oszczędnościom w Czarny piątek. Kup teraz za 9,99 GBP i zaoszczędź 5 GBP.

Kup łuk Avengers Nerf Hawkeye Longshot za 9,99 £ od Toys R Us

Nerf N-Strike Elite Hyper Fire Blaster – kosztował 49,99 £, teraz 25nerf_deals_on_black_piątek_uk

Najszybszy pistolet nerfowy firmy Hasbro, jest to w pełni zmotoryzowany pistolet nerfowy, który wystrzeliwuje pięć rzutek na sekundę. Bęben może pomieścić do 25 rzutek, możesz strzelać rzutkami do 90 stóp tak szybko, że przeciwnik nie zauważy, że nadchodzisz. Wcześniej 49,99 GBP, teraz jest za pół ceny w Czarny piątek, więc możesz go kupić za jedyne 25 GBP.

Kup Nerf N-Strike Elite Hyper Fire Blaster za 25 £ od Amazon

Nerf N-Strike Elite Hail-Fire Blaster – kosztował 59,99 £, teraz 29,98 £

Podnieś ten nerf pistolet i poznaj moc tego półautomatycznego, zmotoryzowanego blastera. Dzięki obrotowemu stojakowi na amunicję z czterema klipsami i 24 elitarnymi strzałkami zawartymi w pudełku, możesz wejść do akcji i wystrzelić strzałki na odległość do 75 stóp. Ten blaster może pomieścić do 144 rzutek, co czyni go najbardziej pojemnym pistoletem nerfowym. Dzięki tym ogromnym oszczędnościom w Czarny piątek możesz teraz kupić Nerf N-Strike Elite Hail-Fire Blaster za jedyne 29,98 GBP, czyli mniej niż oryginalne 59,99 GBP.

Kup Nerf N-Strike Elite Hail-Fire Blaster za 29,98 £ od Toys R Us

Nerf Modulus Regulator – wynosił 69,99 £, teraz 39,99 £

Zobacz powiązane Cyber ​​​​poniedziałek 2018: najlepsze oferty techniczne od Johna Lewisa, Currysa, Argosa i więcej wskazówek na Czarny piątek: Kup najlepsze okazje w Czarny piątek

Zostań królem placu zabaw dzięki temu modułowemu pistoletowi nerf i skonfiguruj go tak, aby pasował do dowolnej misji. Dzięki możliwości trzech strzałów możesz dostosować go tak, aby strzelał jednocześnie, powoli lub w połączeniu z technologią przełączania ognia, aby wybrać różne tryby strzelania. Za jedyne 39,99 GBP jest to jedna z najtańszych ofert w Czarny piątek, jakie można znaleźć na pistolety nerf. To obniżka o 16,50 GBP, co pozwala zaoszczędzić ponad 50%.

Kup Nerf Modulus Regulator za 39,99 £ od Amazon

Nerf N-Strike Elite Rhino-Fire Blaster – kosztował 139,99 £, teraz 69,98 £best_nerf_black_piątek_deals

Jeśli myślałeś, że którykolwiek z poprzednich pistoletów nerf był dobry, jeszcze nic nie widziałeś. Ten jest mistrzowskim pistoletem nerfowym, który może rywalizować ze wszystkimi innymi. Przytrzymaj spust, a 50 rzutek wystrzeli w krótkim odstępie czasu. Istnieją dwa bębny, w których każdy mieści 25 rzutek, dzięki czemu jest jeszcze szybszy, ponieważ lufy mogą strzelać naprzemiennie. Jest nawet wyposażony w zdejmowany statyw zapewniający dokładność i precyzję, a w zestawie znajduje się 50 rzutek.

Kup Nerf N-Strike Elite Rhino-Fire Blaster za 69,98 £ od Toys R Us

Nerf N-Strike Elite TerraScout Remote Control Drone Blaster – kosztował 199,99 GBP, teraz 149,99 GBPblack_friday_nerf_drone_deal

Nie zadowalaj się maszyną do osłabiania, która musi pozostać po twojej stronie. Wyślij tego drona nerfa w niebo i zaatakuj z góry. Choć drogi jak na osłabienie, podwaja się jako dron, więc nie możesz być zbyt oszczędny. Mimo to zarobisz na tym ogromne oszczędności. Wcześniej 199,99 GBP, Toys’R’Us obniżyło cenę, dzięki czemu oszczędzasz 50 GBP.

Kup Nerf N-Strike Elite TerraScout Remote Control Drone Blaster za 149,99 £ od Toys R Us