Jak się bronić w FIFA 16: 5 prostych trików, dzięki którym nie dostaniesz bata

Bicie w FIFA do bani. Odpowiedź? Przestań tracić gole. Aby opanować swoją obronę, musisz nauczyć się pięciu różnych FIFA 16 sterownica. To są:

  1. Oszukać

  2. Stałe walki

  3. Sprzęt ślizgowy

  4. Popychanie przeciwnika

  5. Kolega z drużyny zawiera

Przed Sprzedaż FIFA 17 teraz z Amazon

Jak dżokej na FIFA 16

Jockeying przeciwników to najlepszy sposób na obronę. Jest również łatwy do wykonania. Podczas obrony po prostu naciśnij L2 na PS4 lub LT na Xboksie, a twój zawodnik dostosujemy pozycję frontu do gracza z piłką.

Twoim następnym zadaniem jest zbliżyć się wystarczająco blisko do osoby będącej w posiadaniu piłki, a gdy znajdziesz się w zasięgu, twój zawodnik automatycznie zabierze piłkę przeciwnikowi. Uwaga: Twój zawodnik będzie wolniejszy podczas dżokejów.

CZYTAJ DALEJ: 15 najlepszych nadchodzących gier na PS4 i Xbox One

Jak wykonać wślizg na stojąco w FIFA 16

Naciśnij kółko na PS4 lub B na Xboksie, aby wykonać atak na stojąco. Połącz z Jockey, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Jak wykonać wślizg w FIFA 16

Naciśnij Square na PS4 lub X na Xboksie, aby wykonać atak na stojąco. Połącz z Jockey, aby uzyskać najlepsze wyniki. Wskazówka: naciśnij ponownie przycisk wślizgu podczas zjeżdżania, aby użyć rozpędu i szybko stanąć na nogi.

Jak zepchnąć przeciwnika z piłki? FIFA 16

Biegnij/sprintuj obok człowieka w posiadaniu i przytrzymaj Kółko na PS4 lub B na Xboksie i przesuń lewy drążek analogowy w stronę przeciwnika. Jeśli twój zawodnik jest wystarczająco silny, odepchnie napastnika od piłki.

Jak wykonać Teammate zawierać w FIFA 16

Wciśnięcie R1 na PS4 lub RB na Xboksie powoduje, że najbliższy gracz sterowany przez komputer (do piłki) zamyka atakującego gracza. Robiąc to, zachowasz kontrolę nad podświetlonym graczem.

Jak się bronić w FIFA 16: Wideo