Jak znaleźć profil na Facebooku ze zdjęcia lub zdjęcia?

Znalezienie profilu osoby na Facebooku może być bardzo trudne, nawet jeśli masz jej zdjęcie. W rzeczywistości nie możesz wyszukać profilu na Facebooku za pomocą wyszukiwania obrazów, ale istnieje obejście, którego możesz użyć. Możesz także polegać na zaufanej wyszukiwarce grafiki Google, która jest prawdopodobnie jeszcze lepsza.

Jak znaleźć profil na Facebooku ze zdjęcia lub zdjęcia?

Te dwie są dwiema głównymi metodami znajdowania profilu na Facebooku, gdy masz tylko zdjęcie, na które możesz się udać. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe instrukcje, jak to zrobić, i głębiej zagłębić się w ten interesujący temat.

Łatwa metoda

Istnieją dwie główne metody wyszukiwania profili na Facebooku na podstawie ich wizerunku. Oczywiście istnieją inne metody, które obejmują witryny stron trzecich, ale nie zalecamy ich używania. Pierwsza metoda, którą zamierzamy przejść, jest prawdopodobnie łatwiejsza niż druga.

To znacznie prostsze i być może słyszałeś o tym wcześniej. Zgadza się, mówimy o wyszukiwarce grafiki Google, zwanej również metodą wyszukiwania odwrotnego obrazu. Jeśli nie wiesz, jak z niego korzystać, nie martw się. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Odwiedzaj obrazy Google w dowolnej przeglądarce.
 2. Kliknij przycisk Szukaj według obrazu (kamera po prawej stronie paska wyszukiwania).
 3. Można to zrobić na dwa sposoby. Możesz wkleić adres URL obrazu (link) lub przesłać obraz z komputera. Dla tych, którzy mają problemy, przesłanie obrazu z komputera powinno być dość proste. Aby skopiować adres URL obrazu online, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Kopiuj adres lub lokalizację obrazu.

  szukaj obrazem

 4. Gdy wykonasz jedną z tych czynności (prześlij obraz lub wklej adres URL), kliknij Wyszukaj według obrazu.

  wyszukiwanie grafiki w google

 5. Zobaczysz listę wszystkich wyników dla przesłanego obrazu. Teraz możesz dodać site:facebook.com do paska wyszukiwania, aby ograniczyć wyszukiwanie do Facebooka. Naciśnij Enter, aby zobaczyć, czy są jakieś wyniki dla profilu na Facebooku, który chcesz znaleźć.

Niezbyt łatwa metoda

Ta metoda sama w sobie nie jest trudna, ale nie jest tak skuteczna, jak wyszukiwanie odwrotnego obrazu Google. Jest ograniczony, ponieważ przyniesie Ci wyniki tylko wtedy, gdy dana osoba upubliczni swój profil na Facebooku, aby wszyscy mogli go zobaczyć.

Jeśli ich profil jest prywatny, tak samo jak ich zdjęcia. Dlatego niczego nie znajdziesz. Żeby nie brzmieć pesymistycznie, tak po prostu jest. W obu przypadkach postępuj zgodnie z instrukcjami, aby znaleźć profile na Facebooku przy użyciu zdjęć z Facebooka:

 1. Otwórz zdjęcie na Facebooku, aby znaleźć profil, z którego pochodzi
 2. Spójrz na numer po wierszu //www.facebook.com/photo.php?fbid= w adresie URL zdjęcia. W naszym przykładzie ten numer to 1011100762386533.
 3. To jest numer identyfikacyjny zdjęcia z Facebooka. Po dodaniu identyfikatora zdjęcia po powyższym adresie URL otrzymaliśmy //www.facebook.com/photo.php?fbid=10111007623865331. Okazuje się, że zdjęcie, na które patrzyliśmy, należy do profilu nikogo innego jak Marka Zuckerberga.

Słowo rady dla naszych czytelników

Jak widać, te metody nie są tak nędzne, jeśli szukasz profilu na Facebooku na podstawie zdjęcia lub zdjęcia znalezionego na Facebooku. Pamiętaj, że odrobina ciekawości nigdy nikomu nie zaszkodziła, a zainteresowanie osobą, gdy widzisz jej zdjęcie, jest całkowicie normalne.

Możesz uznać tę osobę za ładną, atrakcyjną lub czarującą, a może nawet skądś ją znasz. Mimo to odradzamy wysyłanie im wiadomości na Facebooku, zanim znajdą się na liście znajomych.

Możesz spróbować je dodać, nawet jeśli jeszcze ich nie znasz. Jednak wysyłanie zbyt wielu wiadomości do nieznajomych jest zwykle uważane za niegrzeczne. Dziewczyny szczególnie tego nie lubią, zaufaj nam. Nie chcesz być kolejnym nieakceptowanym zaproszeniem na ich liście.

Wysyłanie daleko idących wiadomości może tylko pogorszyć sytuację. Bądź bardziej subtelny, jeśli chcesz się z nimi skontaktować, nawet jeśli są starym zapomnianym przyjacielem z dzieciństwa lub kimś w tym rodzaju. Mówiąc „Cześć, pamiętasz mnie?” jest jednak całkowicie w porządku. To znacznie lepsze niż rozbudowana dwustronicowa wiadomość. Ludzie nie będą nawet zawracać sobie głowy czytaniem całej ściany tekstu, jeśli pochodzi on od kogoś, kogo uważają za obcego.

Powodzenia

Mamy nadzieję, że porady, które przeczytałeś w tym artykule, pomogły Ci znaleźć profil lub profile, których szukałeś na Facebooku. Przepraszam za wykład pod koniec, po prostu czułem się słusznym, aby udzielić kilku rozsądnych rad, które zebraliśmy na podstawie doświadczeń z pierwszej ręki.

Byłoby naprawdę fajnie, gdybyśmy pomogli Ci skontaktować się z dawno zapomnianymi znajomymi na Facebooku. Jeśli tak jest, podziel się swoją historią w sekcji komentarzy poniżej.