Jak pobrać Snapchat na Kindle Fire

Kindle Fire i Snapchat brzmią jak zapałka wykonana w niebie. Urządzenie Amazona ma ogromny wyświetlacz i dużą rozdzielczość. Co więcej, ma również aparat o wysokiej rozdzielczości, który może zapewnić świetne zdjęcia.

Jak pobrać Snapchat na Kindle Fire

Ponieważ Amazon's Fire OS to tylko gałąź systemu Android, Snapchat powinien działać płynnie na Kindle Fire. Ale jest jeden problem – w Amazon Appstore nie ma Snapchata.

Jeśli naprawdę chcesz zainstalować Snapchat na swoim Kindle Fire, możesz to zrobić. Musisz jednak pobrać go poza Appstore. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak.

Pierwszy krok: zezwól na instalację nieznanych aplikacji

Ponieważ nie możesz pobrać Snapchata w łatwy sposób, musisz „przeładować” aplikacje. Sideloading to instalowanie aplikacji na obsługiwanym urządzeniu bez korzystania z oficjalnego sklepu z aplikacjami.

Domyślnie Amazon nie pozwala na instalowanie aplikacji innych firm, więc będziesz musiał ręcznie wyłączyć ten środek bezpieczeństwa. Oto, co musisz zrobić:

 1. Przesuń palcem w dół od góry ekranu, aby otworzyć pasek szybkiego dostępu.
 2. Stuknij w Ustawienia przycisk po prawej stronie paska.

  ustawienia

 3. Iść do Urządzenie (lub Bezpieczeństwo w niektórych wersjach)
 4. Znaleźć Zezwalaj na instalację aplikacji z nieznanych źródeł opcja.
 5. Włącz opcję (lub dotknij Na przycisk obok)

  aplikacje z nieznanych źródeł

Umożliwi to zainstalowanie większości aplikacji obsługiwanych przez system Android w systemie Fire OS, nawet jeśli nie ma ich w sklepie Amazon Appstore. Poniższa sekcja wyjaśni, jak.

Drugi krok: Sideload Snapchat

Po włączeniu pobierania aplikacji z nieznanych źródeł możesz wyszukiwać i pobierać plik APK Snapchat (plik instalacyjny dla systemów opartych na systemie Android) z dowolnej witryny internetowej.

Ponieważ jednak dostępnych jest mnóstwo takich witryn, zawsze należy sprawdzić, czy witryna jest wiarygodna. W tym artykule wykorzystamy jako przykład przetestowaną witrynę SideLoadKindleFire, ale możesz wybrać własną.

Aby sideload Snapchata, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

 1. Uruchom przeglądarkę Silk na swoim Kindle Fire.
 2. Wejdź na wspomnianą stronę.
 3. Stuknij w Snapchat zakładka u góry strony.
 4. Przewiń w dół, aż znajdziesz link do pobrania. Jest pod Pobierz plik instalacyjny Snapchata Sekcja.
 5. Stuknij łącze pobierania.
 6. wciśnij Ściągnij na następnej stronie.
 7. naciskać ok po wyświetleniu monitu o potwierdzenie instalacji.

Poczekaj na zakończenie pobierania i możesz przystąpić do instalacji aplikacji.

Trzeci krok: zainstaluj aplikację i ciesz się

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, plik APK powinien znajdować się w folderze pobierania. Wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz przeglądarkę Silk.
 2. Stuknij w Jeszcze (trzy poziome linie) w lewym górnym rogu ekranu.
 3. Przejdź do Pliki do pobrania menu.
 4. Wybierz APK Snapchata z listy pobrań.
 5. naciskać zainstalować gdy pojawi się monit.
 6. Poczekaj, aż aplikacja się zainstaluje. Po zakończeniu procesu powinieneś otrzymać potwierdzenie.
 7. Uzyskiwać otwarty jeśli chcesz natychmiast uruchomić aplikację. W przeciwnym razie naciśnij Gotowe.

Po otwarciu aplikacja powinna wyglądać tak samo, jak na tablecie lub smartfonie z systemem Android. Ikona aplikacji pojawi się w menu aplikacji i możesz od razu zalogować się na swoje konto. Stamtąd możesz zacząć robić zdjęcia, wysyłać wiadomości do znajomych i korzystać z aplikacji tak, jak zwykle.

aplikacje

Zainstaluj Snapchata za pośrednictwem sklepu Google Play

Jeśli masz problemy z Snapchatem po wykonaniu powyższych kroków, zainstaluj Sklep Google Play, a następnie pobierz/zainstaluj go.

 1. Otwórz przeglądarkę Silk i wyszukaj i pobierz/zainstaluj pakiet APK Google Services Framework, pakiet APK usług Google Play, pakiet APK menedżera konta Google i pakiet APK sklepu Google Play.
 2. Teraz otwórz nowo utworzoną aplikację Sklep Google Play.
 3. Szukaj "Snapchat”, a następnie zainstaluj go.
 4. Otwórz Snapchata i ciesz się.

Pobieranie Snapchata przez Sklep Google Play powinno złagodzić wszelkie problemy, które możesz napotkać.

Nie wszystkie źródła są godne zaufania

Zanim zaczniesz szaleć z pobieraniem, pamiętaj, że nie wszystkie strony internetowe i pliki APK są bezpieczne. Istnieje wielu cyberprzestępców, którzy chcą nadużywać chęci ludzi do szukania aplikacji poza Appstore.

Wiele plików APK może zawierać złośliwe oprogramowanie, które może powodować różnego stopnia szkody. Na przykład może spowolnić system do punktu, w którym nie będzie można go używać, usunąć pliki, a nawet ukraść dane. Jeśli nie masz odpowiedniego oprogramowania zabezpieczającego, cyberprzestępcy mogą wykorzystać Twoją tożsamość do nielegalnych działań.

Najlepszym sposobem podejścia do sideloadingu jest zawsze mieć zainstalowane oprogramowanie antywirusowe. W ten sposób będziesz w stanie zapobiegać intruzom, jeśli nadal mogą czasami uniknąć wykrycia.

Sideload lub czekaj

Ładowanie boczne to świetny sposób na dodawanie aplikacji i gier do Kindle Fire, które w innym przypadku są niedostępne. Wielu użytkowników ładuje się, aby móc grać w gry takie jak Clash of Clans lub korzystać z Instagrama na tym urządzeniu.

Z drugiej strony powoli zaczęły pojawiać się niektóre aplikacje na Androida, które były wcześniej niedostępne w Appstore. Ponieważ codziennie pojawiają się nowe aplikacje, Snapchat może nawet pojawić się w Appstore prędzej niż później.

Jakie aplikacje byś przeładował do swojego Kindle Fire? Czy znasz wiarygodne witryny, z których można pobrać pakiet APK? Udostępnij je w sekcji komentarzy poniżej.