Jak pobrać Disney Plus na Kindle Fire

Kiedy Disney po raz pierwszy ogłosił urządzenia, które będą obsługiwać jego usługę przesyłania strumieniowego, użytkownicy Amazona byli rozczarowani. Chociaż Amazon uruchamia odmianę systemu operacyjnego Android, ma inny sklep z aplikacjami.

Jak pobrać Disney Plus na Kindle Fire

Ponieważ wszystkie urządzenia Amazon zostały pominięte na liście obsługiwanych, użytkownicy Amazon sądzili, że nie będą mogli dołączyć do zabawy.

Jednak te raporty zostały niedawno zniesione, a Disney+ ogłosił wsparcie dla urządzeń Amazona. Dotyczy to tabletów Fire TV i Fire. W tym artykule wyjaśniono, jak zainstalować Disney+ na Kindle Fire.

Zacznij od rejestracji

Zanim zaczniesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione filmy Disneya w Disney Plus, musisz założyć konto. Zacznij od zarejestrowania się tutaj na bezpłatny tygodniowy okres próbny lub zdobądź swoje ulubione filmy, programy i sport za jedną niską cenę, łącząc Disney Plus, Hulu i ESPN Plus właśnie tutaj!

Pobieranie aplikacji Disney+ z App Store

Ponieważ aplikacja Disney+ jest dostępna w sklepie z aplikacjami FireOS, uzyskanie jej na dowolnym urządzeniu z FireOS nie powinno stanowić problemu. Istnieją dwa sposoby pobrania aplikacji na Kindle Fire – bezpośrednio z urządzenia lub z przeglądarki internetowej. Omówmy obie metody.

Pobierz aplikację Disney+ bezpośrednio z Kindle Fire

Możesz uzyskać dostęp do sklepu z aplikacjami bezpośrednio z urządzenia Kindle Fire i stamtąd pobrać aplikację. Oto, co powinieneś zrobić:

 1. Włącz tablet Kindle.
 2. Stuknij w Dom zakładka u góry ekranu.

 3. Wybierz Sklep z aplikacjami z listy aplikacji.

 4. Stuknij ikonę wyszukiwania w prawym górnym rogu ekranu.

 5. Zacznij pisać „Disney Plus”, aż urządzenie zasugeruje aplikację.

 6. Wybierz aplikację, aby otworzyć menu.
 7. Uzyskiwać Ściągnij aby pobrać aplikację na swoje urządzenie.

Aplikacja pojawi się na ekranie głównym wśród innych aplikacji, które masz w telefonie. Wystarczy dotknąć ikony Disney+, aby uruchomić aplikację i to wszystko.

Pobierz aplikację Disney+ ze strony Amazon

Istnieje inny sposób na pobranie aplikacji Disney+ – ze strony Amazona. Musisz uzyskać dostęp do przeglądarki internetowej (z komputera lub smartfona), a następnie wykonaj następujące czynności:

 1. Przejdź na oficjalną stronę Amazona.
 2. Wyszukaj Disney+

 3. Zaloguj się na swoje konto Amazon (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś). Zaloguj się na to samo konto, którego używasz na tablecie Fire.
 4. Naciśnij menu rozwijane w sekcji „Dostarcz do”.

 5. Wybierz swój tablet Fire z listy.
 6. Wybierać Dostarczyć

Spowoduje to „wypchnięcie” aplikacji bezpośrednio na Twoje urządzenie. Następnym razem, gdy tablet Fire połączy się z Internetem, automatycznie pobierze aplikację Disney+ i pojawi się ona w menu aplikacji. Po prostu otwórz aplikację jak zwykle i powinna działać.

Korzystanie z Disney+ z Kindle Fire

Aby korzystać z Disney+ z Kindle Fire, musisz najpierw założyć konto Disney+ i zasubskrybować usługę. Aby to zrobić, po prostu odwiedź witrynę Disney+ i wybierz przycisk „Wypróbuj teraz” po lewej stronie lub „Zaloguj się” po prawej stronie.

Po zakończeniu procesu rejestracji i zalogowaniu się na konto, możesz zalogować się do usługi z dowolnego urządzenia, w tym z Kindle Fire. Dzięki dodatkowym gadżetom, takim jak Amazon Echo, możesz używać zarówno poleceń głosowych, jak i ręcznie uzyskiwać dostęp do aplikacji.

Ręcznie uruchom aplikację

Ręczne uruchamianie aplikacji powinno być dość prostym procesem.

 1. Włącz tablet Kindle Fire.
 2. Stuknij kartę „Strona główna” u góry ekranu.

 3. Znajdź aplikację Disney+ na liście aplikacji na ekranie.

 4. Wprowadź swoje dane uwierzytelniające, aby zalogować się na swoje konto.

Aplikacja powinna mieć taki sam interfejs jak tablety z Androidem. Możesz przeglądać usługę, aby znaleźć filmy i programy telewizyjne, które chcesz. Następnie dotknij żądanych multimediów, które chcesz przesyłać strumieniowo, i naciśnij przycisk „Odtwórz”.

Użyj poleceń głosowych

Jeśli posiadasz pilota głosowego Alexa lub urządzenie Echo, możesz użyć asystenta głosowego, aby uruchomić aplikację Disney+.

Aby otworzyć aplikację, po prostu powiedz: „Alexa, otwórz Disney+”, a tablet Fire powinien automatycznie uruchomić aplikację.

Co więcej, Alexa jest kompatybilna z całą zawartością aplikacji. Jeśli więc powiesz: „Alexa, zagraj w Avengers: Endgame”, aplikacja automatycznie odtworzy film.

Co więcej, możesz przeszukiwać zawartość również za pomocą głosu. Na przykład możesz powiedzieć: "Alexa, znajdź filmy z Gwiezdnych Wojen", a aplikacja wyświetli listę wszystkich filmów z Gwiezdnych wojen, które są dostępne w usłudze.

Disney+ zawsze i wszędzie

Najwygodniejszą rzeczą w tablecie Fire jest to, że możesz go nosić ze sobą wszędzie.

Możesz przesyłać strumieniowo nowy odcinek „Mandalorian” z restauracji lub kawiarni albo zacząć oglądać nowy program Marvela, czekając na autobus. Dzięki oficjalnej obsłudze Fire TV możesz używać tego samego konta Amazon i Disney do przesyłania strumieniowego wszystkiego z dużego ekranu.

Czy lubisz przesyłać strumieniowo treści z urządzenia przenośnego, takiego jak Kindle Fire? Czy uważasz to za lepsze niż duży ekran? Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy na dole strony.