Jak pobrać Disney Plus na Hisense Smart TV

Jeśli rzucisz okiem na listę dostępnych treści w Disney Plus, z pewnością zrobi to na Tobie wrażenie. Dlatego nie powinieneś zastanawiać się dwa razy nad subskrypcją usługi, ale czy możesz ją pobrać na swój telewizor Hisense Smart TV? Odpowiedź zależy od konkretnego modelu.

Jak pobrać Disney Plus na Hisense Smart TV

Rok 2020 był rokiem zmian dla firmy Hisense — uzyskała największy wzrost udziału w rynku na rynku telewizorów LCD North i zmodernizowała opcje systemu operacyjnego, aby dopasować je do obecnych wymagań konsumentów. Rezultatem było przejście na opcje systemu operacyjnego Roku OS i Android TV.

Hisense nadal oferował swój unikalny system operacyjny VIDAA w serii A60 w 2020 roku, ale przeszedł na nowoczesne, bardzo wymagające systemy operacyjne. VIDAA była zastrzeżona i nie oferowała aplikacji Disney+. Niezależnie od tego, nadal możesz pobrać aplikację Disney+ na starsze modele. W tym artykule omówiono obie opcje — instalację Disney+ na starszych i nowszych telewizorach Hisense.

Instalowanie Disney+ w modelach Hisense Roku OS

Ponieważ Roku oferuje Disney+ za pośrednictwem swojego Channel Store, telewizory Hisense Roku powinny mieć możliwość korzystania z Disney+. Oto jak pobrać i zainstalować Disney+ na telewizorze Hisense Roku.

 1. Naciśnij przycisk "Dom" na pilocie Hisense lub przejdź do "Dom" na ekranie.

 2. Naciśnij prawy przycisk nawigacyjny na pilocie, aby wyświetlić zainstalowane aplikacje, dane wejściowe i nie tylko.

 3. Przewiń w dół i wybierz „Dodaj kanał”.

 4. Wyszukaj „Disney”.

 5. Wybierz „Disney+”, a następnie „Zainstaluj”.

Instalowanie Disney+ na modelach Hisense Android TV OS

Podobnie jak telewizory Hisense Roku®, modele Hisense androidtv™ korzystają z systemu Android i oferują aplikację Disney+. Możliwe, że Twój obecny telewizor Hisense może nie działać z Disney+, ale nowsze modele powinny działać poprawnie. Oto jak zainstalować Disney Plus na telewizorach Hisense z systemem Android.

 1. otwarty „Aplikacje” w menu po lewej stronie, klikając "OK" na pilocie.
 2. Wybierać "Zdobądź więcej aplikacji" na górze.
 3. Znajdować „Disney+” i kliknij "OK" na pilocie. Możesz także użyć "Szukaj" funkcji w prawym górnym rogu.
 4. Wybierz "Ściągnij" na ekranie, naciskając "OK" na pilocie.
 5. Wybierać "Otwarty" uruchomić Disney+ lub wrócić do "Dom" ekran. Aplikacja pojawi się na Twojej liście, gdy będziesz gotowy do jej uruchomienia.

Instalowanie Disney+ w modelach Hisense VIDAA OS

Starsze telewizory Hisense (2019 i wcześniejsze) korzystają z systemu operacyjnego Vidaa, który nie działa bezpośrednio z Disney+. Masz dwie możliwości korzystania z Disney+ na telewizorach Vidaa Hisense.

Opcja nr 1: Użyj urządzenia do przesyłania strumieniowego innej firmy na VIDAA

Ponieważ Hisense Vidaa OS nie ma opcji Disney+, możesz korzystać z urządzeń do przesyłania strumieniowego innych firm, takich jak Roku, Fire TV Stick, Chromecast z Google TV, Apple TV itp.

Telewizor musi mieć port HDMI, chyba że otrzymasz Roku z wyjściem kompozytowym (połączenia typu jack RCA - czerwone, białe i żółte). Możesz także kupić adapter wideo, taki jak konwerter HDMI na kompozyt, jeśli masz starszy telewizor. Adapter umożliwia korzystanie z dowolnego streamera poprzez konwersję HDMI na kompozyt.

Aby rozpocząć, upewnij się, że masz konto Disney+, a następnie postępuj zgodnie z poniższymi procedurami. Łatwiej jest założyć konto Disney Plus na innym urządzeniu, takim jak laptop lub komputer stacjonarny, niż naciskać kilka przycisków na pilocie telewizora.

 1. Podłącz Roku, Chromecasta z Google TV, Fire TV Stick, Fire TV Cube, Apple TV lub inne urządzenie do przesyłania strumieniowego do portu HDMI w Hisense TV.
 2. Włącz telewizor i ustaw odpowiednie wejście dla urządzenia strumieniowego.
 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi instalacji urządzenia do przesyłania strumieniowego.
 4. Przejdź do sekcji aplikacji i zainstaluj Disney+.

Opcja nr 2: Odtwórz kopię lustrzaną swojego komputera lub smartfona lub tabletu z Androidem na Hisense Vidaa

Hisense VIDAA OS zawiera aplikację do tworzenia kopii lustrzanych znaną jako Screen Mirror. Ponieważ sklep Google Play zawiera również aplikację, sensowne jest, aby obie współpracowały ze sobą, aby odzwierciedlić telefon lub tablet na telewizorze Hisense z systemem operacyjnym Vidaa. Po prostu zainstaluj aplikację na obu urządzeniach i możesz rozpocząć tworzenie kopii Disney Plus na swoim telewizorze Hisense.

Odbij swoje Urządzenie z Androidem do telewizora Hisense

 1. Chwyć pilota Hisense i przejdź do „Strumień Anyview”.
 2. Nawigować do "Przycisk Hamburger (więcej menu) -> Konfiguracja -> System -> Sieć -> Konfiguracja sieci (bezprzewodowa) -> Anyview Stream (wł.)
 3. Chwyć smartfon, połącz się z tą samą siecią i uruchom „Aplikacja Google Home”.
 4. Stuknij w "Jeszcze" menu, wybierz „Przesyłaj ekran/dźwięk”, i dotknij „Przesyłaj ekran/dźwięk” ponownie, aby potwierdzić. Wybierz swój Hisense Smart TV z wyskakującego okna.
 5. Uruchom „Disney+” i prześlij go na swój telewizor.

Odbij swoje iOS Urządzenie do telewizora Hisense

Aby wykonać kopię lustrzaną ekranu z urządzenia z systemem iOS, potrzebujesz adaptera kabla HDMI-Lightning. Podłącz iPada lub iPhone'a do adaptera i podłącz go do telewizora za pomocą standardowego kabla HDMI. Następnie wybierz odpowiednie źródło na telewizorze i gotowe. Stąd uruchom Disney+ i prześlij go na swój telewizor.

Notatka: Aplikacja Google Home jest również dostępna na iOS i może działać lub nie w Twojej wersji Hisense TV.

Używaj konsol do gier

Ci z was, którzy posiadają PlayStation 4 lub 5 albo Xbox One, mogą używać konsoli do gier do oglądania Disney+ na telewizorze Hisense. Metoda pobierania i instalacji jest prawie taka sama na konsolach Microsoft i Sony. Masz już konsolę do gier podłączoną do telewizora Hisense, więc zainstaluj Disney+ i użyj kontrolera, aby znaleźć to, co chcesz obejrzeć. To tak proste, jak to tylko możliwe.

W końcu istnieje wiele opcji przesyłania strumieniowego treści Disney Plus, nawet jeśli nie ma aplikacji na telewizor. Biorąc to pod uwagę, jakość obrazu i dźwięku może nieco ucierpieć podczas dublowania ekranu z urządzenia mobilnego. Jednak urządzenia do przesyłania strumieniowego innych firm, takie jak Roku, Apple TV, Chromecast z Google TV i urządzenia Fire TV Stick/Cube, zapewniają wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe, które zdecydowanie przewyższa opcję dublowania. W każdym razie możesz oglądać Disney+ na dowolnym telewizorze Hisense, korzystając z opcji wbudowanych lub zewnętrznych.

AKTUALIZACJA: Ten artykuł został zaktualizowany 29 kwietnia 2021 r. w celu odzwierciedlenia zmian w systemach operacyjnych Hisense i kompatybilności z Disney+.