Jak pobrać wszystkie zdjęcia z Facebooka

Czy wiesz, że użytkownicy Facebooka przesyłają codziennie około 350 milionów zdjęć? Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników i przez lata opublikowałeś wiele zdjęć, być może nadszedł czas, aby wyczyścić swoje albumy.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia z Facebooka

Ale zanim usuniesz wszystkie zdjęcia z Facebooka i stracisz je na zawsze, pobranie ich najpierw może być świetnym pomysłem. W ten sposób wszystkie będą w tym samym folderze.

Na szczęście nie musisz pobierać każdego zdjęcia osobno. Możesz pobrać je wszystkie jednocześnie, a ten artykuł wyjaśnia, jak to zrobić.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia z Facebooka?

Jednym z powodów, dla których niektórzy użytkownicy Facebooka decydują się na zbiorcze pobieranie wszystkich swoich zdjęć, jest chęć usunięcia swoich kont.

W takim przypadku z pewnością dobrze jest najpierw pobrać zdjęcia i filmy. Oto, jak wygląda ten proces, gdy korzystasz z Facebooka w Internecie:

 1. W dowolnej przeglądarce zaloguj się na swoje konto na Facebooku i kliknij strzałkę skierowaną w dół w prawym górnym rogu okna.

 2. Wybierać „Ustawienia i prywatność” i wtedy „Ustawienia”.

 3. Kliknij na „Twoje informacje z Facebooka” opcja po lewej stronie okna.

 4. Teraz musisz kliknąć „Pobierz swoje informacje” opcja.

 5. Domyślnie wybrane są wszystkie kategorie Twoich informacji. Kliknij na "Odznacz wszystkie" opcja.

 6. Kliknij na „Zdjęcia i filmy” opcja.

 7. Zmień zakres dat, wybierz format (HTML lub JSON) i wybierz jakość multimediów.

 8. Na koniec kliknij „Utwórz plik” w prawym rogu.

Facebook automatycznie rozpocznie tworzenie pliku zawierającego wszystkie zdjęcia i filmy, które przesłałeś lub udostępniłeś na platformie.

Ten plik będzie również zawierał inne pliki, w których będą sortowane Twoje zdjęcia i filmy. Pamiętaj, że w zależności od tego, ile zdjęć i filmów masz na Facebooku; czas potrzebny na wykonanie pliku będzie się różnić. Gdy to zrobisz, otrzymasz powiadomienie, a także e-mail z Facebooka.

Ostatni krok wymaga przejścia do zakładki „Dostępne kopie” na tej samej stronie, na której zażądałeś pobrania. Kliknij przycisk „Pobierz” obok przygotowanego pliku i zapisz go na swoim komputerze.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia ze strony na Facebooku?

Możesz pobrać wszystkie zdjęcia tylko ze strony na Facebooku, której jesteś administratorem. Jednak, aby pobrać wszystkie obrazy i filmy, będziesz musiał również pobrać wszystkie inne dane.

Zasadniczo tworzysz pełną kopię swojej strony. Na razie to jedyny sposób, w jaki działa na stronach Facebooka. Oto, co robisz:

 1. W swoim kanale aktualności kliknij „Strony” po lewej stronie okna.

 2. Wybierz swoją stronę, a następnie wybierz „Ustawienia”.

 3. Wybierać "Ogólny" śledzony przez „Pobierz stronę”.

 4. Kliknij „Utwórz plik”.

Utworzenie pliku do pobrania może zająć Facebookowi kilka minut. Po przygotowaniu zapisz go na swoim urządzeniu.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia z grupy na Facebooku?

W przeciwieństwie do stron, Facebook nie pozwala na wyodrębnianie danych z grup. Istnieje kilka powodów, dla których może tak być. Niektóre grupy mają dziesiątki tysięcy członków i chcą chronić swoje informacje.

Z technicznego punktu widzenia wyodrębnienie plików z grup spowodowałoby utworzenie dużych plików. Niektóre rozszerzenia przeglądarki i dodatki online mają możliwość pobierania oddzielnych albumów z Facebooka, ale nie zawsze działają bardzo dobrze.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia z Facebooka na iPhone'a?

Użytkownicy iPhone'a mają również możliwość pobrania wszystkich zdjęć z Facebooka na swoje urządzenia. Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w telefonie, gdy nadejdzie czas na pobranie skompresowanego pliku. Oto jak to działa:

 1. Uruchom aplikację Facebook na swoim iPhonie i dotknij trzech poziomych linii w prawym dolnym rogu ekranu.

 2. Wybierać „Ustawienia” a potem „Twoje informacje z Facebooka” opcja.

 3. Teraz dotknij „Pobierz swoje informacje” opcja.

 4. Odznacz wszystkie kategorie i dotknij „Zdjęcia i filmy” opcja.

 5. Teraz wybierz zakres dat, format, jakość mediów i kliknij „Utwórz plik”.

 6. Poczekaj, aż Facebook utworzy plik, a następnie przejdź do „Dostępne kopie” patka.

 7. Stuknij w "Ściągnij" , wprowadź swoje hasło, a następnie "Kontyntynuj."

Możesz zapisać skompresowany plik w rolce z aparatu lub iCloud.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia z Facebooka na Androida?

Użytkownicy Androida mogą również pobrać wszystkie swoje zdjęcia z Facebooka w jednym skompresowanym pliku. Jeśli masz telefon lub tablet z Androidem, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz aplikację Facebook i znajdź trzy poziome linie w prawym górnym rogu ekranu.

 2. Stuknij w „Ustawienia” a następnie wybierz „Twoje informacje z Facebooka”.

 3. Następnie wybierz „Pobierz swoje informacje”. Upewnij się, że odznaczyłeś wszystkie zaznaczone kategorie.

 4. Teraz wybierz „Zdjęcia i filmy” i przejdź do wyboru zakresu dat, formatu pliku i jakości multimediów.

 5. Stuknij w „Utwórz plik” i poczekaj, aż Facebook zbierze wszystkie media.

 6. Po zakończeniu przełącz na „Dostępne kopie” i pobierz skompresowany plik.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia z Facebook Messenger?

Jeśli często korzystasz z aplikacji Facebook Messenger na smartfonie, zapisywanie każdego zdjęcia w pamięci urządzenia może szybko się sumować. Dlatego Messenger domyślnie wyłącza tę funkcję.

Jeśli wymieniłeś już wiele zdjęć ze znajomymi, nie możesz pobrać ich wszystkich z mocą wsteczną jednocześnie. Możesz je zapisać pojedynczo, dotykając zdjęcia i zapisując je na swoim urządzeniu.

Jeśli jednak chcesz, aby w przyszłości było to działanie automatyczne i uniknąć konieczności ręcznego zapisywania, oto, co możesz zrobić:

 1. Otwórz aplikację Messenger na swoim urządzeniu i przejdź do „Ustawienia”.

 2. Wybierać „Dane i przechowywanie”.

 3. Sprawdź „Zapisz zdjęcia” skrzynka.

To wszystko.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia z Facebooka na raz?

Możesz pobrać wszystkie zdjęcia naraz z Facebooka tylko ze swojego osobistego konta lub strony. Niezależnie od tego, czy korzystasz z przeglądarki czy wersji aplikacji mobilnej Facebooka, dane te będą dostępne w „Twoje informacje z Facebooka” sekcja pod „Ustawienia”.

Stamtąd wybierasz kategorie informacji, które chcesz pobrać. Pamiętaj, aby wybrać „Zdjęcia i filmy”. Możesz także wybrać zakres dat, format pliku oraz jakość eksportowanych zdjęć i filmów.

Uderz w „Utwórz plik” gdy ustawisz wszystkie preferencje i dasz czas Facebookowi na przygotowanie pliku do pobrania. Na koniec przejdź do „Dostępne kopie” i kliknij "Ściągnij" przycisk.

Utworzony plik może czasami mieć kilka GB – więc upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe i wystarczającą ilość miejsca do zapisania pliku.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia z albumu na Facebooku?

Czasami nie potrzebujesz wszystkich zdjęć lub filmów z konta na Facebooku, tylko określonego albumu. W takim przypadku nie musisz wykonywać wszystkich czynności opisanych powyżej. Istnieje prosty sposób na pobranie żądanego albumu. Oto jak:

 1. Zaloguj się do Facebooka i przejdź do swojego profilu.

 2. Kliknij na "Zdjęcia” zakładka, a następnie „Albumy”.

 3. Wybierz album, który chcesz pobrać, a następnie kliknij trzy poziome kropki na albumie.

 4. Wybierać „Pobierz album”.

 5. Facebook powiadomi Cię, gdy zbierze wszystkie zdjęcia i filmy z albumu.

 6. Otrzymasz plik zip, który zawiera wszystkie multimedia z tego konkretnego albumu.

Jak pobrać wszystkie zdjęcia ze strony biznesowej na Facebooku?

Jeśli jesteś stroną biznesową na Facebooku, możesz zapisać wszystkie dane, w tym zdjęcia i filmy. Niestety nie możesz po prostu zapisać samych zdjęć.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do strony swojej firmy, a następnie wybrać „Ustawienia”. Stamtąd przejdź do "Ogólny," następnie wybierz „Pobierz stronę”. Ponownie wybierz „Pobierz stronę” śledzony przez „Utwórz plik”. Zostaniesz powiadomiony przez Facebook, gdy wszystkie dane Twojej strony biznesowej będą gotowe do pobrania.

Dodatkowe często zadawane pytania

1. Jak wyeksportować moje zdjęcia z Facebooka?

Możesz eksportować pojedyncze albumy ze swojego konta na Facebooku lub możesz wyeksportować wszystkie zdjęcia i filmy jednocześnie. Aby uzyskać wszystkie ostatnie zdjęcia i filmy z konta na Facebooku, upewnij się, że masz dostęp do sekcji „Twoje informacje na Facebooku”, którą znajdziesz w „Ustawieniach”.

Tam będziesz musiał wybrać kategorię "Zdjęcia i filmy", zanim klikniesz "Utwórz plik". Możesz także ustawić inne preferencje, na przykład, czy chcesz, aby zdjęcia były niskiej, średniej lub wysokiej jakości.

Wpłynie to na rozmiar skompresowanego pliku, który przygotuje Facebook. Możesz także wybrać zakres dat i format pliku.

2. Jak mogę zaimportować wszystkie moje zdjęcia z Facebooka?

Jeśli chcesz zaimportować wszystkie swoje zdjęcia ze Zdjęć Google, na przykład do Facebooka, możesz to zrobić za jednym razem. Pamiętaj, aby przejść do „Ustawienia> Twoje informacje z Facebooka”. Następnie wybierz „Przenieś kopię swoich zdjęć lub filmów”.

Facebook poprosi Cię o wybranie miejsca docelowego i możesz wybrać „Zdjęcia Google” lub dowolne inne miejsce docelowe, o którym myślisz. Na koniec po prostu potwierdź przelew. Facebook wyśle ​​Ci wiadomość e-mail, gdy import się zakończy.

3. Czy mogę pobrać wszystkie moje zdjęcia z Facebooka na raz?

Tak, masz możliwość jednoczesnego pobrania wszystkich zdjęć. Możesz to zrobić na urządzeniach mobilnych i na komputerze. Najłatwiej to zrobić, przechodząc do sekcji „Twoje informacje z Facebooka” w „Ustawieniach”.

4. Jak skopiować wszystkie zdjęcia z Facebooka?

Istnieją trzy sposoby kopiowania wszystkich zdjęć z Facebooka. Pierwszym z nich jest kopiowanie jednego zdjęcia na raz. Ale to może chwilę potrwać. Następną opcją jest pobieranie jednego albumu na raz.

Jeśli nie masz zbyt wielu albumów, może to być stosunkowo szybki proces. Na koniec możesz wyeksportować wszystkie swoje zdjęcia i filmy jednocześnie. Pamiętaj, że podczas eksportowania wszystkich zdjęć naraz dołączane są również filmy. Nie możesz tylko pobrać wszystkich zdjęć.

Zapisywanie wszystkich zdjęć z Facebooka na urządzeniu

Jeśli jesteś aktywny na Facebooku od dłuższego czasu, prawdopodobnie zgromadziłeś wiele zdjęć.

Jeśli chcesz uzyskać pełny obraz liczby przesłanych zdjęć, wyeksportowanie ich wszystkich na urządzenie to świetny sposób na to.

Ponadto, jeśli chcesz wyczyścić swój profil na Facebooku, nie musisz tracić wszystkich zdjęć na zawsze tylko dlatego, że nie chcesz ich już na Facebooku.

Na szczęście istnieje kilka sposobów pobierania zdjęć z Facebooka. Od Ciebie zależy, czy zapewnisz im bezpieczeństwo.

Czy ściągnąłbyś wszystkie zdjęcia i filmy z Facebooka? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.