Jak pobrać Disney Plus na Element Smart TV

Nadeszła długo oczekiwana usługa przesyłania strumieniowego Disney Plus… i niektórzy ludzie są rozczarowani. Niestety usługa jest dostępna tylko na niektórych urządzeniach i platformach. Jeśli nie posiadasz urządzenia z oficjalnie opublikowanej listy urządzeń, nie masz szczęścia.

Jak pobrać Disney Plus na Element Smart TV

Jak zawsze jesteśmy tutaj, aby znaleźć obejście i pomóc. Jeśli zastanawiasz się, jak pobrać Disney Play na Element Smart TV lub inne telewizory, których nie ma na liście, istnieje sposób. Aby to działało, potrzebujesz urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak Roku lub Amazon Fire Stick.

Zacznij od rejestracji

Zanim zaczniesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione filmy Disneya w Disney Plus, musisz założyć konto. Zacznij od zarejestrowania się tutaj na bezpłatny tygodniowy okres próbny lub zdobądź swoje ulubione filmy, programy i sport za jedną niską cenę, łącząc Disney Plus, Hulu i ESPN Plus właśnie tutaj!

Lista urządzeń obsługujących Disney Plus

Disney Plus w końcu wystartował, ale nie jest dostępny na wszystkich platformach, nawet na wszystkich głównych. Na przykład nie ma dedykowanej aplikacji Disney Plus dla użytkowników systemu Windows. Tak więc, jeśli masz mniej znaną markę telewizora lub innego urządzenia, nie powinieneś rozpaczać. Oto wszystkie urządzenia, które mogą pobrać Disney Plus:

 1. a) Apple TV
 2. b) iPada
 3. c) iPhone
 4. d) Amazon Fire TV
 5. e) Tablety Amazon Fire
 6. f) Amazoński kij ognisty
 7. g) Xbox One
 8. h) PlayStation 4
 9. i) Telewizory Samsung Smart
 10. j) Telewizory LG Smart
 11. k) Android TV
 12. l) tablety i telefony komórkowe z systemem Android
 13. m) Chromecast
 14. n) Wszystkie urządzenia Roku

0) Komputery (przez przeglądarki internetowe)

Jak widać, telewizory Element Smart TV, podobnie jak wiele innych, nie osiągnęły celu. Jeśli nie możesz znaleźć swojego urządzenia na tej liście, nie zawracaj sobie głowy próbą uruchomienia Disney Plus przy użyciu natywnych możliwości urządzenia.

Możesz jednak użyć urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak dowolne urządzenie Roku lub Amazon Fire, aby telewizor (zwykły lub inteligentny) odtwarzał treści Disney Plus.

Pobierz Disney Plus na swój telewizor za pomocą Roku

Na szczęście Roku OS jest jedną z obsługiwanych platform dla Disney Plus. Wiele osób korzysta z tego stosunkowo taniego i niezwykle wszechstronnego urządzenia do przesyłania strumieniowego. Jeśli nie używasz jeszcze Roku, rozważ zakup jednego z wielu oferowanych przez nich urządzeń. Są tanie, niezawodne i, co najważniejsze, mogą grać w Disney Plus.

Możesz dodać Disney Plus do swojego Roku, tak jak dodajesz każdy inny kanał. Mówimy o Roku Channel Store. Kliknij link i dodaj Disney Plus do swojej listy kanałów, zanim przejdziesz dalej. Wykonaj poniższe czynności, aby pobrać Disney Plus na Roku:

 1. Odwiedź oficjalną stronę Disney Plus i zarejestruj się w usłudze. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
 2. Włącz urządzenie Roku i Element Smart TV. Upewnij się, że Twój Roku jest podłączony do telewizora i działa.
 3. Użyj pilota lub aplikacji mobilnej Roku, aby przewinąć menu główne i wybrać Kanały strumieniowe. Lista powinna znajdować się po lewej stronie telewizora.
 4. Stuknij w Wyszukaj kanały.
 5. Wpisz Disney Plus i wybierz go.
 6. Wybierz Dodaj kanał u góry ekranu.
 7. Stuknij aplikację Disney Plus, gdy zostanie załadowana na ekranie głównym Roku.
 8. Zaloguj się za pomocą swoich danych logowania Disney Plus.
 9. Wyszukaj film lub program telewizyjny. Stuknij w Odtwórz obok tytułu.

Pobierz Disney Plus na swój telewizor za pomocą urządzeń Amazon Fire

Disney Plus można również łatwo zainstalować na dowolnym urządzeniu Amazon Fire. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami:

 1. Wejdź na oficjalną stronę Disney Plus i zarejestruj się. Postępuj zgodnie z instrukcjami i zweryfikuj swoje konto przez e-mail.
 2. Podłącz Firestick lub Fire TV. Wpisz Disney Plus w pasku wyszukiwania w lewym górnym rogu ekranu.
 3. Wybierz Disney Plus z zakładki Aplikacje i gry. Potwierdź, klikając Pobierz.
 4. Gdy aplikacja zostanie pobrana na Twoje urządzenie, otwórz ją.
 5. Wybierz opcję Rozpocznij bezpłatny okres próbny lub zaloguj się na swoje istniejące konto.

Zwracanie się do słonia w pokoju

Niestety telewizory Element Smart TV od samego początku nie oferują zbyt wielu aplikacji i usług. To bardziej wina z ich strony niż z Disneya. Po prostu nie możesz pobrać Disney Plus na telewizor Element, korzystając z jego natywnych opcji i możliwości.

Możesz jednak oglądać Hulu, a Disney nawiązał współpracę z tym gigantem przesyłania strumieniowego. Być może treści Disneya będą w przyszłości wyświetlane na Hulu i nieco ułatwią strumieniowanie multimediów dla posiadaczy telewizorów Element Smart TV. Jeśli chcesz dodać coś do dyskusji, zapraszamy do sekcji komentarzy poniżej.