Jak pobrać Disney Plus na talerzu

Disney Plus wreszcie jest tutaj i dostarczył to, co obiecał. Niektórzy ludzie nadal nie mogą uwierzyć, że stale rozwijająca się aplikacja nie została wydana na wybranych urządzeniach, ale to nic poza normą dla wielu aplikacji do przesyłania strumieniowego. Disney+ obejmuje większość głównych platform, a większość jego fanów jest usatysfakcjonowana.

Jak pobrać Disney Plus na talerzu

Niestety nie możesz pobrać Disney Plus na Dish Network lub Hopper, a także wiele innych mniejszych platform. Z drugiej strony, możesz użyć kija strumieniowego lub pudełka, takiego jak Roku, Amazon Fire TV Stick, Chromecast z Google TV itp. Z wybranymi sieciami za pomocą subskrypcji Dish. Jeśli nie masz pewności, które platformy są obsługiwane, w tym artykule wymieniono je wszystkie. Dodatkowo możesz przeczytać poniżej o Alternatywy dla disney+ i najlepsze sposoby na oglądanie aplikacji do przesyłania strumieniowego bez większych kłopotów.

Lista urządzeń obsługiwanych przez Disney Plus

Chociaż nie możesz pobrać Disney+ na urządzenia Dish Network, możesz pobrać go na następujące platformy:

 1. Xbox One
 2. PlayStation 4
 3. Wszystkie urządzenia iOS (iPhone i iPad)
 4. Większość urządzeń Roku
 5. Większość urządzeń Amazon Fire (Fire TV i Firestick)
 6. Chromecast z Google TV
 7. Telewizor apple
 8. Smartfony i tablety z systemem Android
 9. Telewizory LG Smart
 10. Telewizory Samsung
 11. Komputery z przeglądarkami internetowymi

Wiele innych urządzeń i platform otrzyma w przyszłości wsparcie Disney Plus, a powyższa lista nie jest wyczerpująca. Bądź cierpliwy, a możesz zobaczyć Disney Plus na Dish (to nadal nie jest oficjalnie potwierdzone).

Dedykowana aplikacja Windows Disney Plus jest również bardzo oczekiwana, ponieważ system Windows jest obecny na całym świecie. Dla porównania, Dish nie jest tak popularny, a Hopper jest uważany za małą platformę. Tak więc oczekiwanie prawdopodobnie będzie dłuższe.

Możesz jednak bez wysiłku uzyskać Disney Plus na swoim Dish, korzystając z alternatywnych narzędzi do przesyłania strumieniowego. Wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie do przesyłania strumieniowego (na przykład Roku i Fire TV Stick 4K), które jest kompatybilne z usługą. Produkty Roku i Amazon Fire TV to najlepsze opcje.

Użyj swojej subskrypcji anteny, aby uzyskać dostęp do sieci na Roku

Jeśli chcesz Disney+ for Dish, musisz zainstalować go na urządzeniu Roku, ponieważ Dish nie jest obsługiwaną platformą. Większość urządzeń Roku jest tania i jest to najbardziej opłacalny sposób na przekształcenie zwykłego telewizora w inteligentny. Roku ma do zaoferowania ponad 3000 kanałów, w tym Disney Plus. Jednak Twoja subskrypcja Dish umożliwia dostęp do kilku sieci na urządzeniu Roku (kij lub pudełko), służąc jako alternatywa dla Disney+.

Kij Roku łatwo chowa się za telewizorem, podczas gdy urządzenia pudełkowe nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu mogą usiąść obok odbiornika Dish lub urządzenia Hopper.

Sieci na antenie dla Roku

Źródło: dish.com

Najlepszą rzeczą w Roku jest to, że płacisz za to tylko raz. Jednak usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Disney Plus, są objęte miesięczną lub roczną opłatą abonamentową.

Użyj swojej subskrypcji, aby uzyskać dostęp do sieci w Fire TV/Firestick

Amazon Fire TV Sticks i Fire TV Cube to także świetne alternatywy dla urządzeń strumieniowych Disney+ dla Dish, które oferują wiele sieci z subskrypcją Dish, bardzo podobną do Roku. Pałki Fire TV również chowają się za telewizorem, więc nie zajmuje miejsca na półkach, pozostawiając miejsce na odbiornik Dish i urządzenie Hopper lub Joey.

Sieci na antenie dla Fire TV

Źródło: dish.com

Użyj subskrypcji anteny, aby uzyskać dostęp do sieci na Apple TV

Apple TV to kolejne źródło, które zastąpi Dish dla przesyłania strumieniowego Disney Plus. Wybrane sieci na Apple TV pozwalają, aby Twoje dane logowania Dish zapewniały dostęp do treści na żądanie, a nawet na żywo. Urządzenie jest w formie pudełkowej, ale z łatwością zmieści się w centrum rozrywki z urządzeniami Dish i innym sprzętem.

Sieci na antenie dla Apple TV

Użyj subskrypcji Dish, aby uzyskać dostęp do sieci na Chromecaście z Google TV

Chromecast z Google TV to klucz sprzętowy, który nie tylko odzwierciedla Twoje urządzenia z Androidem, takie jak Chromecast, ale także udostępnia treści z Android TV na żądanie. Ten scenariusz oznacza, że ​​możesz korzystać z Disney+ na Chromecaście z urządzeniami Google TV, a jednocześnie korzystać z subskrypcji Dish, aby uzyskać dostęp do różnych treści na żądanie w subskrybowanych sieciach.

Chromecast z Google TV chowa się również z tyłu telewizora, tak jak kije Roku i Fire TV, pozostawiając mnóstwo miejsca na odbiornik Dish i urządzenie Hopper lub Joey. Możesz nawet zapomnieć, że Disney+ pochodzi z urządzenia do przesyłania strumieniowego, a nie z odbiornika Dish!

Ogólnie rzecz biorąc, Disney Plus może nie być dostępny do pobrania na Dish, Hopper lub Joey, ale można go pobrać na urządzenia do przesyłania strumieniowego, które obsługują sieci, które subskrybujesz w usługach Dish. Tak, jest nadzieja na Disney Plus on Dish, ale większość innych urządzeń ma pierwszeństwo. Bądź cierpliwy, a wkrótce możesz zobaczyć, jak Dish otrzyma Disney Plus, ale nie denerwuj się, jeśli tak się nie stanie. Jeśli nic więcej, masz przynajmniej urządzenia do przesyłania strumieniowego innych firm, które możesz mieszać z usługą Dish.