Jak pobrać CC dla Sims 4

Dodanie niestandardowej zawartości (CC) lub modów może dodać nowy wymiar do Twojej waniliowej gry Sims 4. Od pakietów kosmetycznych po dynamikę rozgrywki, niestandardowa zawartość może zmienić Twoją grę Sims w coś nowego i ekscytującego. Jedynym problemem jest…

Jak pobrać CC dla Sims 4

Dodawanie niestandardowej zawartości do gry jest bardzo mylące, szczególnie dla graczy, którzy nie mają doświadczenia z modowaniem gier.

Jeśli więc chcesz dodać coś nowego do swojej gry Sims 4, ale nie wiesz, od czego zacząć, jesteś we właściwym miejscu. Poznaj wszystkie ważne szczegóły dotyczące dodawania niestandardowej zawartości do swojej gry Sims 4.

Jak pobrać CC dla Sims 4

Zanim pobierzesz wszystkie te wspaniałe mody i niestandardową zawartość do Sims 4, musisz najpierw zrobić kilka rzeczy.

1. Upewnij się, że Twoja gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji

Ten pierwszy jest łatwy. Przejdź na swoją platformę gier i otwórz swoją bibliotekę gier. Przejdź do zakładki Ustawienia i wybierz „Aktualizuj grę”.

2. Miej narzędzie do ekstrakcji

Jest to kolejny prosty krok i prawdopodobnie możesz go pominąć, jeśli masz już narzędzie do ekstrakcji, aby otworzyć skompresowane pliki. Większość CC znajduje się w plikach, które kończą się przyrostkami, takimi jak .rar i .zip, ale nie możesz ich umieścić w folderze gry Sims 4 bez zmian. Musisz najpierw rozpakować niektóre pliki.

Simów 4

3. Mody/CC są włączone w twojej grze

Sims 4 domyślnie wyłącza mody/CC, ale jest to łatwa naprawa. Aby włączyć mody, wykonaj poniższe czynności:

 • Uruchom grę.

 • Przejdź do menu, a następnie do opcji gry.

 • Wybierz „Inne” i zaznacz pole „Włącz niestandardową zawartość i mody”.

 • Naciśnij przycisk „Zastosuj zmiany”.

 • Uruchom ponownie grę.

Pamiętaj, aby wykonać te czynności za każdym razem, gdy pobierasz nową łatkę do gry, ponieważ przywraca ona ustawienia domyślne.

Jak pobrać CC dla Sims 4 na Windows 10?

Gdy masz już wszystkie niezbędne narzędzia, nadszedł czas, aby pobrać niestandardową zawartość. Gdy znajdziesz zawartość, którą chcesz dodać do swojej gry, pobierz ją i zainstaluj w następujący sposób:

pobierz cc dla simów 4
 1. Naciśnij przycisk pobierania na stronie, na której znalazłeś treść.

 2. Przejdź do folderu Pobrane i kliknij plik zawartości prawym przyciskiem myszy.

 3. Wybierz „Wyodrębnij do…” z nazwą zawartości, aby otworzyć pliki w tym samym folderze.

 4. Otwórz nowy folder zawartości i skaleczenie wszystkie ''.pakiet'' pliki.
 5. Wklej je do folderu gry Sims 4. Wygląda to prawdopodobnie tak:

Dokumenty>Electronic Arts> The Sims 4 > Mody

Jeśli nie masz jeszcze folderu Mods, możesz go utworzyć i wkleić tam wszystko.

Żadne dodatkowe działanie nie jest potrzebne dla „”.pakiet'' pliki. Po prostu rozpocznij grę i ciesz się nową zawartością.

Instalowanie partii

Jeśli pobrałeś mody, które dodają lokale lub postacie, które Twoi Simowie mogą odwiedzać, nazywa się to „partiami”. Pobierasz i instalujesz partie w ten sam sposób, z wyjątkiem typu pliku i miejsca, w którym jest on wklejany.

Poszukaj więc plików, które kończą się na:

 • .bpi
 • .projekt
 • .trayitem

Są to zazwyczaj przyrostki zawartości partii. Jeśli masz te pliki, trafią one do folderu w zasobniku gry:

Dokumenty>Electronic Arts>The Sims 4>Taca

Partie nie są automatycznie instalowane w taki sposób,.pakiet'' pliki są, więc musisz wykonać dodatkowy krok po uruchomieniu gry:

 • Przejdź do „Galerii” w swojej grze (jest to ikona, która wygląda jak zdjęcia).
 • Wybierz „Moja biblioteka” i wyszukaj nowe pobrane pozycje.
 • Umieść dużo w swojej grze.

Instalowanie skryptów

Niestandardowa treść skryptu polega na dodawaniu niestandardowych animacji i karier. Instalowanie ich jest stosunkowo podobne do sposobu instalowania innych modów. Przechodzi również do folderu Mods, ale te pliki mają „”.ts4script’’ przyrostek.

Jeśli korzystasz ze skryptów niestandardowych, upewnij się, że masz je włączone w swojej grze, przechodząc do opcji gry w menu głównym i zaznaczając pole „Dozwolone modyfikacje skryptów”.

Jak pobrać CC dla Sims 4 na Maca?

Pobieranie niestandardowej zawartości do gry Sims 4 odbywa się w ten sam sposób, niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera Mac czy PC. Zapoznaj się z powyższymi instrukcjami, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące pobierania różnych typów plików treści.

Jak pobrać CC dla Sims 4 na PS4?

PlayStation nie obsługuje niestandardowej zawartości dla gry Sims 4. Najbliższą „inną” zawartością jest Galeria, w której inni Simowie na różnych platformach przesyłają swoje pokoje, domy i parcele do użytku. Jeśli Simmer używa niestandardowej zawartości, nadal nie będziesz mógł jej użyć, nawet jeśli pochodzi z Galerii.

Jak pobrać CC for Sims 4 na Xbox?

Nie możesz pobierać niestandardowej zawartości do gry Sims 4 na Xbox. Jednak, podobnie jak gracze PlayStation, możesz korzystać z Galerii, aby uzyskać dostęp do nowych gospodarstw domowych, pokoi i parceli utworzonych i przesłanych przez innych członków społeczności Simmer.

Jak pobrać CC dla Sims 4 w Origin

Pobieranie niestandardowej zawartości do gry Sims 4 w Origin przebiega w taki sam sposób, jak opisano we wskazówkach dotyczących systemu Windows 10 powyżej. Musisz pobrać i rozpakować zawartość, wyciąć odpowiednie pliki i wkleić je do folderu Sims 4.

Jak tworzyć mody dla Sims 4

Istnieje wiele samouczków online na temat tworzenia niestandardowych treści dla Sims 4. Większość twórców korzysta z programu takiego jak Sims 4 Studio (S4S) i innego, który jest w stanie zaoszczędzić DDS pliki lub Notatnik, w zależności od typu modu, który chcesz utworzyć.

Pamiętaj, że samouczki, które znajdziesz, mogą się różnić w zależności od tego, co chcesz zrobić. Pisanie skryptów zmieniających animacje różni się od wprowadzania zmian kosmetycznych, więc będziesz musiał sam je sprawdzić.

Dodatkowe często zadawane pytania

Skąd mogę pobrać niestandardową zawartość Sims 4?

Możesz wyszukiwać w Internecie zawartość niestandardową Sims 4. Niektóre treści są dostępne za pośrednictwem osobistego Tumblra twórcy, na przykład linia odzieży męskiej Marvina Simsa i linia odzieży damskiej Viiavi. Strony internetowe, takie jak The Sims Resource i The Sims Catalog, są również opcją, jeśli chcesz przeglądać wiele różnych rodzajów treści w jednym miejscu.

Czy powinienem pobrać CC dla Sims 4?

Pobieranie niestandardowych treści nie jest dla wszystkich. Wielu użytkowników CC twierdzi, że to jedyny sposób, w jaki mogą grać w tę grę, ponieważ waniliowy Sims 4 po pewnym czasie staje się nudny. Ostatecznie jednak wybór należy do Ciebie.

Jak dodać CC do Sims 4?

Dodanie niestandardowej zawartości jest tak proste, jak pobranie pliku oraz wycięcie i wklejenie go do odpowiedniego folderu. Pamiętaj tylko, że musisz włączyć mody do swojej gry, w przeciwnym razie nowa zawartość się nie pojawi.

Jak włączyć mody w The Sims 4?

Włącz mody w The Sims 4, przechodząc do menu głównego, a następnie „Opcje gry”. Przejdź do „Inne” i zaznacz pole, które włącza mody do gry. Pamiętaj, aby przed opuszczeniem menu nacisnąć przycisk „Zastosuj zmiany”.

Odśwież swoją grę

Być może nadszedł czas, aby ponownie wybrać grę The Sims 4. Niestandardowa zawartość może nadać starej, zmęczonej grze świeży wygląd dzięki nowym elementom kosmetycznym, wielu i animacjom. Jeśli jesteś graczem konsolowym, nie jesteś całkowicie odcięty od nowej zawartości. Zajrzyj do Galerii, aby zobaczyć, co robią inni Simowie i zdobyć nowe zasoby do swojej gry.

Gdzie jest twoje ulubione miejsce, w którym można znaleźć niestandardową zawartość do Sims 4? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.