Czy Snapchat ma zegar do robienia zdjęć?

Zegary aparatu mogą się przydać w wielu sytuacjach. Niezależnie od tego, czy chcesz się upewnić, że zdjęcie będzie wyglądało tak, jak chcesz, zanim je zrobisz, czy też robisz zdjęcie dużej grupie osób, jest to najlepsza funkcja do użycia.

Czy Snapchat ma zegar do robienia zdjęć?

Niezależnie od tego, jak bogaty w funkcje może być Snapchat, niestety nie oferuje tej opcji w aplikacji. Chociaż istnieje kilka hacków, których można użyć do nagrywania filmów bez użycia rąk, Snapchat nie ma licznika zdjęć.

Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby obejść to ograniczenie.

Dodawanie zdjęć z urządzenia

Na szczęście Snapchat umożliwia udostępnianie zdjęć, które zostały już zrobione aparatem urządzenia. Musisz więc najpierw zrobić zdjęcie z timerem za pomocą natywnej aplikacji aparatu. Alternatywnie możesz użyć aplikacji innej firmy, z której część zasugerujemy później. Ale na razie oto jak przesłać zdjęcia z rolki z aparatu:

  1. Z głównego ekranu Snapchata przejdź do swoich wspomnień. Zobaczysz dwie dostępne zakładki – Zatrzaski oraz Rolka aparatu.
  2. Wybierać Rolka aparatu, a następnie stuknij w zdjęcie, które chcesz udostępnić.

    rolka aparatu snapchat

  3. Możesz dotknąć ikony z trzema kropkami w prawym górnym rogu ekranu i przejść do Edytuj zdjęcie najpierw w razie potrzeby.
  4. Dotknij niebieskiego Wysłać przycisk, aby udostępnić swoje zdjęcie.

Snapchat wysyła wspomnienia

Wszystkie współczesne smartfony mają obecnie timer zdjęć, więc jest to łatwe obejście. Jeśli jednak Twój telefon naprawdę nie ma timera do robienia zdjęć lub potrzebujesz wydajniejszej aplikacji aparatu, możesz wypróbować wiele aplikacji innych firm. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych takich aplikacji.

Moment – ​​Pro Camera

Moment - Pro Camera

Moment to jedna z najlepszych darmowych aplikacji do aparatu na urządzenia z systemem iOS. Jest pełen funkcji, które umożliwiają robienie profesjonalnych zdjęć za pomocą iPhone'a lub iPada. Wersja płatna odblokowuje wszystkie opcje, ale bezpłatna aplikacja może wystarczyć dla większości.

W Moment możesz ustawić minutnik na maksymalnie 60 sekund, czyli więcej niż w większości innych aplikacji. Powinno to dać więcej niż wystarczająco dużo czasu na skonfigurowanie wszystkiego.

Ponadto jest to jedna z najlepszych aplikacji do fotografowania sekwencyjnego. Możesz zrobić do 10 zdjęć na raz, aby wybrać najlepsze ze wszystkich.

Świetnie nadaje się również do fotografowania w słabym świetle, ponieważ oferuje tryb lampy błyskowej, który nie tylko włącza lampę błyskową w momencie pstrykania, ale raczej oświetla obiekt w sposób ciągły.

Kamera z timerem

Kamera z timerem

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, Timer Camera może być najlepszą opcją do poruszania się bez wbudowanego timera w Snapchacie. Oprócz funkcji tytułowej w aplikacji Timer Camera dostępne są wszystkie przydatne funkcje.

Jedną z najlepszych funkcji jest autostabilizacja, która zapewnia, że ​​zdjęcia są wypoziomowane niezależnie od otoczenia lub stabilności dłoni. Oferuje również różne tryby ustawiania ostrości, w tym bardzo kompetentny tryb makro, który doskonale nadaje się do fotografii z bliska.

Możesz także wybrać różne tryby sceny i dostosować ekspozycję, balans bieli, schematy kolorów i wszelkiego rodzaju inne szczegóły. Dostępny jest bardzo wydajny tryb zdjęć seryjnych, który pozwala ustawić czas opóźnienia według własnych upodobań.

Najlepsze jest to, że aplikacja jest całkowicie darmowa. Będziesz musiał żyć z jedną lub dwiema reklamami od czasu do czasu, ale nic, co każe ci czekać i nie odbiera użyteczności aplikacji.

Zegar fotograficzny+

Zegar fotograficzny+

Jeśli wolisz mieć potężną aplikację timera, która robi jedną rzecz i robi to dobrze, być może nie będziesz musiał szukać dalej niż Photo Timer +. Pozwala ustawić timer w dowolnym miejscu od 3 sekund do 3 minut (hej, możesz nawet ustawić timer i mieć wystarczająco dużo czasu na zrobienie makijażu lub wyszukanego kostiumu). Ma również dźwięk odliczania, dzięki czemu wiesz, kiedy zdjęcie zostanie zrobione (lub kiedy zaciągnąć tyłek makijażem lub kostiumem).

Dostępna jest również kontrola lampy błyskowej, multi-snap i opcja podglądu obrazów przed ich zapisaniem lub udostępnieniem w mediach społecznościowych.

Ostatnia sekunda

Chociaż Snapchat nie oferuje opcji timera, wszystko, co musisz zrobić, to najpierw zrobić zdjęcie za pomocą aplikacji aparatu w telefonie lub aplikacji innej firmy.

Oprócz braku timera, czy są jakieś inne opcje, które chcesz zobaczyć w Snapchacie? Tak czy inaczej, chcielibyśmy usłyszeć Twoje sugestie w sekcji komentarzy poniżej.