Czym jest HypeSquad w Discordzie?

Czy słyszałeś kiedyś o HypeSquadzie Discorda? Jeśli często korzystasz z Discorda, zauważysz pewne odznaki obok nazw niektórych członków. Kim oni są? Jak zdobyli te fajne odznaki? Co mogę zrobić, aby stać się częścią drużyny? Jakie są korzyści? A czym właściwie jest Discord HypeSquad? Cóż, czytaj dalej, a dowiesz się.

Czym jest HypeSquad w Discordzie?

Przedstawiciele Discorda

Zasadniczo HypeSquad to grupa członków Discord, którzy zostali wybrani do reprezentowania Discorda online na całym świecie. Ale co to oznacza? Cóż, z pewnością ma w sobie coś więcej niż wymyślną odznakę i poczucie przynależności. Chodzi o bycie częścią rosnącej społeczności, która sama się wspiera i wykorzystuje swoich członków do poszerzania zasięgu. Przez cały czas członkowie oddziału rozwijają się, zarówno jako użytkownicy Discord, jak i internetowe postacie.

niezgoda

Poziomy HypeSquad

Nie każdy członek HypeSquadu Discorda robi to samo. Zasadniczo jest Poziom online i Poziom wydarzenia. Jako członek sieci HyperSuqad jesteś żołnierzem piechoty w armii szerzących zasięg Discorda. Korzystasz z mediów społecznościowych, własnych treści i platformy Discord, aby rozpowszechniać informacje o Discordzie i uczynić go lepszym miejscem. Jako członek online otrzymujesz trzy korzyści:

a) Biuletyn ekskluzywny dla HypeSquadu.

b) Odznaka HypeSquad.

c) Specjalne wyzwania ekskluzywne dla domów, w których możesz konkurować z innymi domami.

Z drugiej strony poziom wydarzenia oferuje pozycje Uczestnik wydarzenia HypeSquad i Koordynator wydarzeń HypeSquad. Jako uczestnik będziesz mógł spędzać czas z innymi członkami i uczestniczyć w konwencjach i wydarzeniach offline. Jako uczestnik wydarzenia HypeSquad otrzymujesz także trzy bonusy:

a) Wszystkie korzyści członków online (z dodatkową odznaką Wydarzenia).

b) „Swag Pack” zawierający przypinki, naklejki i ekskluzywną koszulkę.

c) Dostęp do serwera zdarzeń HypeSquad.

Koordynatorzy HypeSquad są jednak na samym szczycie całej organizacji HypeSquad. Są nawet koordynatorami, którzy organizują wydarzenia offline dla Discorda, co jest dość prestiżową pozycją. Jako koordynator HypeSquad otrzymujesz niesamowite korzyści:

a) Wszystkie korzyści członków online (z dodatkową odznaką Wydarzenia).

b) Dostęp do serwera zdarzeń HypeSquad.

c) Bonusy VIP na konwenty.

d) Fantastyczne pakiety eventowe.

Domy HypeSquadu

Ale wymieniono niektóre domy? Czy są to tak zwane poziomy? Nie, domy HypeSquadu to coś zupełnie innego. Członkowie HypeSquadu są podzieleni na trzy domy, Odwaga, Blask, oraz Balansować.

Ale czym są te domy? Pomyśl o tym jak o domach Hogwartu. Możesz nawet zostać przydzielony do jednego bez możliwości wyboru. Jako członek domu HypeSquadu będziesz mógł rywalizować z innymi domami o nagrody, a ponadto uzyskasz dostęp do specjalnego biuletynu, dostępnego tylko dla członków domu.

Jak więc dostać się do domu? W rzeczywistości jest to bardzo proste. Po prostu idź do Ustawienia użytkownika gdy jesteś zalogowany na swoim profilu na Discordzie i sprawdź HypeSquad patka. Tutaj znajdziesz opcję przystąpienia do testu umiejętności, który składa się z pięciu pytań. Na podstawie Twoich odpowiedzi zostaniesz umieszczony w jednym z trzech wymienionych domów. Oto slogany dla każdego.

hypesquad

Dom Odwagi

„Wszechświat potrzebuje ludzi, którzy poprowadzą szarżę z pewnym optymizmem i wytrwałością. Bez odważnych HypeSquad pogrążyłby się w chaosie”.

Dom blasku

„Potrzeba cierpliwości i dyscypliny, aby stać się ważnym członkiem wszechświata. Bez błyskotliwości HypeSquad pogrąży się w chaosie”.

Dom równowagi

„Harmonia i równowaga są niezbędne do stworzenia równowagi we wszechświecie. Bez równowagi HypeSquad pogrąży się w chaosie”.

Więc co robią te domy? W jaki sposób każdy jest odpowiedzialny za uczynienie Discord lepszym miejscem do spędzania czasu? Cóż, część odpowiedzi jest ukryta w sloganie każdego z domów. Druga część, cóż, powiedzmy, że musisz zostać członkiem domu, aby się dowiedzieć.

Wymagania

Nie każdy może stać się częścią HypeSquadu. Jest to społeczność, przynajmniej do pewnego stopnia, ekskluzywna. Aby zostać członkiem online, musisz mieć co najmniej 13 lat. Nie jest to jednak zbyt duży wymóg, ponieważ musisz mieć co najmniej 13 lat, aby korzystać z Discorda.

Aby dołączyć do poziomu wydarzeń, musisz mieć co najmniej 16 lat i uczestniczyć w wydarzeniach, konwencjach i turniejach związanych z grami. Jeśli chodzi o wydarzenia w pracy, jeśli chcesz być odpowiedzialny za te, musisz zgłosić się z 3 minutowym filmem (lub krótszym), w którym pokazujesz swoją osobowość, twarz, a także odpowiadasz na pytania. Aha, i będziesz musiał zaimponować chłopakom i dziewczętom z Discord, aby zdobyć tę pozycję.

Czy powinienem dołączyć?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. Dołączenie do HypeSquadu nie ma żadnych wad i jest sporo korzyści. Będziesz mógł brać udział w konkursach, zdobywać nagrody i poznawać mnóstwo nowych ludzi. Networking jest niezbędny w życiu i Discord nie jest inny. Więc śmiało, przejdź do zakładki HypeSquad w swoim profilu, podejdź do testu umiejętności i dołącz do całej zabawy.

Dołączyłeś już do HypeSquadu? W którym domu jesteś? Dla tych, których jeszcze nie ma, do jakiego domu chciałbyś zostać przydzielony i dlaczego? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.