Jak usunąć całą historię Snapchata

Uwielbiamy Snapchata za jego ulotność. Kiedy robimy zdjęcia naszym przyjaciołom i obserwatorom, zdjęcie trwa tylko kilka sekund, po czym znika na zawsze. To nie zawsze jest dobre; czasami Twój telefon umiera lub przypadkowo pomijasz ujęcie, które naprawdę chciałeś zobaczyć. Nieuchronnie łatwo jest przegapić niektóre rzeczy.

Czasami snap jest tak dobry, że chcemy dać naszym obserwatorom szansę na docenienie go. Wejdź do historii Snapchata; funkcja Stories utrzymuje nasze przystawki przez 24 godziny. Obserwatorzy mogą oglądać naszą historię do woli i zawsze łapać najlepsze rzeczy. Co się dzieje po 24 godzinach? Oczywiście zatrzaski znikają.

Jednak są chwile, kiedy możemy chcieć, aby snap zniknął wcześniej. Na szczęście Snapchat umożliwia usunięcie snapów z historii w dowolnym momencie. Niestety nie ma możliwości natychmiastowego usunięcia całej historii Snapchata za jednym zamachem. Możesz jednak usunąć każdy post w historii indywidualnie, ostatecznie usuwając całą swoją historię. W tym artykule znajdziesz jasne instrukcje, jak usunąć historię Snapchata, usuwając każdy post!

Uzyskiwanie dostępu do historii i zdjęć Snapchata

Jeśli chcesz usunąć Snapy z Moja historia, to już wiesz, jak je tam zapisać. Ale możesz nie wiedzieć, jak uzyskać dostęp do swojej historii, aby zobaczyć dostępne zdjęcia. To proste, jeśli wiesz, co robić. Po prostu przejdź do aparatu Snapchat i przesuń palcem w prawo.

Tutaj możesz przeglądać historie osób, które obserwujesz. Możesz też zobaczyć swój własny. Po prostu spójrz na górę ekranu i znajdź Moja historia. Możesz wchodzić w interakcję z tą linią na kilka sposobów.

 • Dotknij szybko Moja historia aby wyświetlić pokaz slajdów z dostępnych snapów.
 • Naciśnij i przytrzymaj Moja historia lub dotknij trzech pionowych kropek po lewej stronie, aby rozwinąć zatrzaski wewnątrz historii.
 • Stuknij ikonę pobierania, aby zapisać historię (więcej na ten temat później).
 • Stuknij ikonę dodawania zdjęcia, aby zrobić zdjęcie i dodać je do historii.

Spójrz na rozszerzony widok przyciągania. Każdy snap powinien mieć obraz miniatury po lewej stronie. Bezpośrednio na prawo od tego jest czas. Tym razem pokazuje, jak długo ten snap był częścią historii. Po prawej stronie zobaczysz liczbę obok ikony gałki ocznej. Liczba ta wskazuje liczbę osób, które widziały ten konkretny obraz. Jeśli nic tam nie ma, nikt nie widział twojego snapu.

Zapisywanie historii i snapów

Zanim usuniesz cokolwiek ze swojej historii, możesz to zapisać. Pamiętaj, że po usunięciu snapu nie można go odzyskać. Bądź ostrożny i zapisz swoje zdjęcia już teraz.

Możesz zapisać całą swoją historię w sposób opisany powyżej. Wystarczy dotknąć ikony pobierania w rzędzie ikon obok Moja historia. Dzięki temu każdy fragment historii zostanie zapisany w rolce z aparatu telefonu.

Jeśli Snapchat nie ma jeszcze uprawnień dostępu do rolki z aparatu, pojawi się okno z prośbą o pozwolenie na zapisanie snapów w rolce z aparatu. Stuknij Tak. Spowoduje to przejście do ustawień telefonu, w których możesz edytować uprawnienia Snapchata.

Załóżmy, że nie jesteś zainteresowany uratowaniem całej historii. Chcesz tylko zapisać w nim przystawkę lub dwa. Nie ma problemu.

 1. Zwiększać Moja historia aby zobaczyć wszystkie snapy.
 2. Stuknij w snap, który chcesz zapisać.
 3. Stuknij ikonę pobierania w lewym dolnym rogu.

Podobnie jak w przypadku historii, zapisze to przystawkę do rolki aparatu. Do wykonania tej czynności konieczne może być zezwolenie Snapchatowi.

Usuwanie Snapów z Twojej historii

Teraz, gdy zapisałeś wszystkie snapy, które chcesz, czas usunąć snapy, których nie chcesz już widzieć.

 1. Zwiększać Moja historia aby zobaczyć wszystkie snapy.
 2. Stuknij w przystawkę, którą chcesz usunąć.
 3. Stuknij ikonę kosza na śmieci w lewym dolnym rogu.
 4. Uzyskiwać Kasować potwierdzać.

Powtórz tę czynność dla wszystkich zdjęć, które chcesz usunąć. Chwila, chciałeś usunąć całą historię? Przepraszam, nie masz szczęścia. Snapchat pozwala tylko na usuwanie pojedynczych zdjęć. Nie można ich masowo usunąć. Ale hej, nic nie powstrzyma cię przed usunięciem każdego pojedynczego obrazu… na… na raz.