Jak usunąć kartę kredytową DoorDash?

Aplikacja DoorDash jest bardzo elegancka, ale niektóre jej funkcje mogą wydawać się ukryte. Jednym z głównych pytań dotyczących aplikacji jest nasze pytanie tytułowe.

Jak usunąć kartę kredytową DoorDash?

Dodawanie i usuwanie karty kredytowej w aplikacjach DoorDash na Androida lub iOS nie jest trudne, ale opcja jest schowana. To samo dotyczy strony internetowej DoorDash. Wszystkie potrzebne instrukcje na ten temat czekają na Ciebie w kolejnych sekcjach. Dodatkowo mamy wskazówki, jak anulować Dash Pass i usunąć konto DoorDash.

Jak usunąć DoorDash CC w aplikacji?

Usunięcie karty kredytowej DoorDash w aplikacji mobilnej nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Jeśli masz tylko jedną metodę płatności podłączoną do swojego konta, nie będziesz w stanie usunąć obecnej. Powodem tego jest to, że nie możesz usunąć swojej domyślnej karty.

Kiedy będziesz gotowy, wykonaj poniższe czynności:

 1. Uruchom aplikację DoorDash na tablecie lub telefonie.
 2. Wybierz Strona konta z ekranu głównego.

 3. Następnie wybierz Metody Płatności.

 4. Następnie przesuń palcem w lewo na swoim CC i naciśnij Usuń.

Jeśli Twoja karta nie przesunie się w lewo, to dlatego, że nie ma domyślnej metody płatności. Niestety będziesz musiał dodać metodę płatności.

 1. Jeśli chcesz dodać inną kartę, naciśnij Dodaj kartę w prawym górnym rogu ekranu.
 2. Podaj nowe informacje o CC i dotknij karty, aby obok niej znajdował się znacznik wyboru.

Na tej stronie możesz również zapisać wiele kart kredytowych. Wystarczy dotknąć jednego z nich, aby wybrać tę kartę jako domyślny wybór.

Karta kredytowa DoorDash

Jak usunąć DoorDash CC na stronie?

Jeśli chcesz usunąć kartę kredytową DoorDash ze strony internetowej, pamiętaj, że kroki są znacznie inne. Postępuj zgodnie z instrukcją:

 1. Otwórz stronę internetową DoorDash dla konsumentów w dowolnej przeglądarce.
 2. Kliknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu.
 3. Kliknij „Płatność”.

 4. Kliknij trzy kropki obok metody płatności, którą chcesz usunąć.
 5. Kliknij „Usuń” i potwierdź.

Notatka: Nie możesz usunąć domyślnej metody płatności. Musisz użyć menu z trzema kropkami, aby wybrać inną metodę płatności jako domyślną, a następnie usunąć tę, którą chcesz usunąć.

Jeśli jednak masz pewność, że nie będziesz ponownie korzystać z DoorDash, możesz pójść o krok dalej i usunąć swoje konto DD.

Jak usunąć swoje konto DD?

Nie możesz tak po prostu usunąć swojego konta DoorDash. Musisz złożyć wniosek, a DoorDash dezaktywuje Twoje konto. Najlepszym sposobem na to jest skontaktowanie się z oficjalnym wsparciem DoorDash przez e-mail:

 1. Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] .
 2. W polu Temat wpisz „Dezaktywuj moje konto” lub podobnie.
 3. Wprowadź informacje o swoim koncie – swoją nazwę użytkownika.
 4. Opcjonalnie możesz dodać powód dezaktywacji konta. Wyślij e-mail i poczekaj na odpowiedź.

  Usuń kartę kredytową DoorDash

Wsparcie DoorDash zazwyczaj odpowiada w ciągu kilku dni. Najprawdopodobniej zatwierdzą Twoją prośbę i dezaktywują Twoje konto.

Anuluj plan Premium DoorDash

Może dezaktywacja konta DoorDash wydaje się zbyt drastyczna. Jeśli chcesz tylko anulować swój plan DashPass, możesz to zrobić. Oto jak:

 1. Zaloguj się na swoje konto DoorDash na stronie lub w aplikacji mobilnej.
 2. Kliknij menu DashPass.
 3. Następnie kliknij menu Hamburger.
 4. Następnie wybierz Zarządzaj DashPassem.
 5. Na koniec wybierz Zakończ subskrypcję.

We wspomnianym menu zobaczysz informacje o swoim DashPassie, dzięki czemu możesz zdecydować, kiedy zrezygnować z subskrypcji.

Często Zadawane Pytania

Jak wspomniano powyżej, Door Dash nie sprawia, że ​​usuwanie metod płatności jest wyjątkowo łatwe. Przeprowadziliśmy badania i odpowiedzi na więcej pytań mamy tutaj.

Czy mogę usunąć wszystkie moje metody płatności?

Niestety nie. Jest to szczególnie niewygodne, jeśli pozwolisz znajomemu skorzystać z Twojej metody płatności w celu złożenia zamówienia na jego koncie. Aby usunąć metodę płatności, najpierw musi być dostępna inna opcja.

Jedyną opcją jest całkowite usunięcie konta. Oczywiście, jeśli masz problem z nieautoryzowaną płatnością, skontaktuj się z obsługą Door Dash tutaj.

Jakie metody płatności przyjmuje Door Dash?

Jeśli chcesz zaktualizować metodę płatności, z przyjemnością dowiesz się, że możesz korzystać z wielu zasobów finansowych. Możesz dodać swoje konto PayPal, konto Google Pay, konto Apple, kartę podarunkową i oczywiście główne karty kredytowe.

Karta kredytowa usunięta

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci usunąć kartę kredytową z konta DoorDash. Oprócz usunięcia informacji o Twojej karcie kredytowej z DoorDash, omówiliśmy kilka powiązanych problemów.

Czy zdecydowałeś się przestać używać DoorDash, czy po prostu chciałeś dodać nową opcję płatności? A co z dezaktywacją konta? Czy to o krok za daleko, czy przeszedłeś przez to? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej i podziel się swoją opinią w tej sprawie.