Jak usunąć wszystkie filmy do obejrzenia później na YouTube

Aplikacja YouTube ma funkcję zapisywania filmów i oglądania ich innym razem. Funkcja „Obejrzyj później” jest idealna dla tych, którzy nie mają czasu, aby dokończyć film lub natknąć się na taki, który chcieliby obejrzeć w przyszłości, gdy nadejdą czas.

Klikając trzy kropki obok filmu i wybierając opcję „Dodaj do obejrzenia później”, możesz łatwo uporządkować te filmy. Jeśli nie masz możliwości obejrzenia swoich elementów „Wyświetl później” lub nie chcesz ich już trzymać, istnieją sposoby na usunięcie ich z folderu.

W przypadku tych, którzy mają setki filmów, które chcieliby usunąć, wyczyszczenie plików „Do obejrzenia” może zająć trochę więcej umiejętności i czasu, ale możesz.

Czy możesz usunąć wszystkie filmy do obejrzenia później?

YouTube umożliwia masowe usuwanie wszystkich filmów, które zacząłeś oglądać w folderze. Jednak zapisane filmy, których nie widziano, to zupełnie inna historia.

Masowe usuwanie zapisanych filmów, które częściowo widziałeś

Zarówno iPhone, jak i Android mają w aplikacji YouTube opcje usuwania obejrzanych filmów z folderu obejrzyj później. Dla tych, którzy rozpoczęli film, ale go nie ukończyli, możesz postępować zgodnie z tymi instrukcjami, aby usunąć obejrzane filmy:

 1. Kliknij "Biblioteka" w prawym dolnym rogu aplikacji YouTube.

 2. Uzyskiwać "Obejrzyj pózniej," który znajduje się na środku ekranu

 3. Stuknij pionową alipsę (trzy pionowe kropki) w prawym górnym rogu od Obejrzyj pózniej teczka.

 4. Uzyskiwać „Usunięte obejrzane filmy”, co jest pierwszą opcją.

 5. Pojawi się małe wyskakujące okienko. Wybierać "Usunąć."

Po wykonaniu powyższych kroków każdy obejrzany film (niezależnie od tego, czy go ukończyłeś) zostanie usunięty z folderu. Użytkownicy mogą zauważyć, że pozostało jeszcze kilka filmów. To są filmy, które nigdy nie były oglądane.

Usuwanie filmów, które nigdy nie były oglądane

Po usunięciu obejrzanych filmów możesz usunąć pozostałe, ale musisz je usuwać jeden po drugim. Chociaż proces jest prosty, zajmuje trochę czasu, zwłaszcza jeśli w folderze znajduje się kilka filmów. Oto jak to zrobić:

Usuń nieobejrzane filmy w YouTube na iPhonie lub iPadzie

 1. Wybierz "Biblioteka" w prawym dolnym rogu.

 2. Uzyskiwać "Obejrzyj pózniej" aby otworzyć całą listę zapisanych filmów.

 3. Dotknij „pionowy wielokropek” (trzy pionowe kropki) w prawym górnym rogu filmu, który chcesz usunąć.

 4. Wybierz „Usuń z obejrzenia później” przycisk.

Usuń nieobejrzane filmy w YouTube na Androida

Nowsza funkcja YouTube „Obejrzyj później” w systemie Android pozwala usunąć wideo przy użyciu tej samej metody, co aplikacja na iOS.

 1. Uruchom YouTube na Androidzie i wybierz "Biblioteka."

 2. Stuknij w "Obejrzyj pózniej" w środkowej części.

 3. Stuknij w „pionowy wielokropek” (trzy pionowe kropki), aby otworzyć menu Do obejrzenia.

 4. Wybierać „Usuń obejrzane filmy”.

 5. Stuknij w "Usunąć" potwierdzać.

Jeśli Twój telefon lub tablet korzysta ze starszej wersji YouTube, usuwanie filmów do obejrzenia później jest nieco inne. Oto, co należy zrobić:

 1. Przejdź do zakładki Konto.
 2. W sekcji Listy odtwarzania dotknij Do obejrzenia.
 3. Stuknij ikonę z trzema kropkami obok szczegółów filmu.
 4. Uzyskiwać Usuń z listy Obejrzyj później.

Usuń filmy z YouTube Obejrzyj później z przeglądarki internetowej

W wersji YouTube na komputery staje się to wygodniejsze. Wykonaj następujące kroki:

 1. Po lewej stronie dotknij Biblioteka (może się to różnić w zależności od przeglądarki)

 2. Przewiń w dół do Obejrzyj pózniej.

 3. Stamtąd stuknij trzy kropki obok każdego filmu i usuń je z oglądania później.

Mimo że żadna z tych opcji nie jest skomplikowana, nadal nie są tak wygodne, jak funkcja masowego usuwania. Na szczęście ludzie obeznani z technologią zawsze znajdują sposób na obejście takich problemów.

Używanie skryptu do usuwania wszystkich filmów do obejrzenia później

Wiele aplikacji i platform nie ma tak potrzebnych funkcji masowego usuwania. Jednak ich wersje na komputery stacjonarne (w połączeniu z odpowiednią przeglądarką) pozwalają na użycie skryptów, które mogą pomóc w przezwyciężeniu wielu niedogodności. YouTube nie jest wyjątkiem i istnieje skrypt, który może pomóc z łatwością usunąć wszystkie filmy do obejrzenia później.

Oto, co musisz zrobić:

 1. Otwórz YouTube w Google Chrome i przejdź do listy Do obejrzenia.

 2. naciskać Ctrl + Command + J w systemie Windows lub Command+Opcja+J na Macu, aby otworzyć konsolę.

 3. Wklej następujący skrypt:

  var items = $('body').getElementsByClassName("yt-uix-button yt-uix-button-size-default yt-uix-button-default yt-uix-button-pusty yt-uix-button-ma-ikon no-icon-markup pl-video-edit-remove yt-uix-tooltip”);

  funkcja usuńWL(i) {

  setInterval(funkcja() {

  przedmioty[i].klik();

  }, 500);

  }

  for (zmienna i = 0; i < 1; ++i)

  usuńWL(i);

Natychmiast po naciśnięciu Wchodzić, powinieneś zobaczyć, jak filmy zaczynają znikać. Proces nie jest błyskawiczny, ale jest to najłatwiejszy sposób na usunięcie wszystkich filmów do obejrzenia za jednym razem.

Trzeba powiedzieć, że majstrowanie przy skryptach nie jest dla każdego. Powyższy skrypt został zweryfikowany pod kątem działania, ale inne nie zostały w pełni zweryfikowane. Niektóre z nich mogą być wystarczająco złośliwe, aby uszkodzić Twój komputer. Aby temu zapobiec, szukaj tylko skryptów z renomowanych źródeł, a nie tych publikowanych przez przypadkowe osoby na różnych forach.

Ostatnie słowo

Ponieważ masowe usuwanie nie jest rzeczą YouTube, ostateczne rozwiązanie, które tu widziałeś, może być najlepszą opcją. Jeśli nie ma zbyt wielu filmów do usunięcia, możesz to zrobić ręcznie. Mimo to, jeśli zgromadziłeś ich tysiące, może to nie być dobry pomysł, a skrypt może być drogą do zrobienia.