Jak usunąć wszystkie wiadomości głosowe na iPhonie

Poczta głosowa to coś amerykańskiego. Jeśli zostaniesz na jakiś czas w niektórych obcych krajach w innych regionach, przekonasz się, że wiele osób nie lubi zostawiać poczty głosowej. Heck, może to ich strata? Od starych automatycznych sekretarek po najnowsze telefony komórkowe, nie możemy obejść się bez poczty głosowej.

Jak usunąć wszystkie wiadomości głosowe na iPhonie

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone'a w tych Stanach Zjednoczonych, wiesz, że poczta głosowa ma tendencję do gromadzenia się, a Twoja usługa poczty głosowej może zezwalać tylko na tak wiele wiadomości głosowych, zanim zostanie zapełniona. Jeśli nie chcesz, aby ludzie martwili się, gdy słyszą, że twoja poczta głosowa jest pełna – ludzie, którzy znikają z powierzchni ziemi, mają zwykle pełną pocztę głosową – możesz coś z tym zrobić.

Na szczęście można to zrobić na kilka sposobów.

Usuwanie wiadomości głosowych za pomocą wizualnej poczty głosowej

Obecnie wielu operatorów obsługuje wizualną pocztę głosową. Jest to bardzo wygodne, ponieważ pozwala zarządzać wiadomościami głosowymi bezpośrednio z menu bez konieczności dzwonienia na numer poczty głosowej.

Jeśli masz wizualną pocztę głosową, usuwanie wiadomości głosowych jest dość proste. Oto kroki, które musisz wykonać:

 1. Stuknij aplikację Telefon i stuknij Poczta głosowa.

 2. Znajdź pocztę głosową, którą chcesz usunąć, i przesuń palcem w lewo.

 3. Stuknij czerwony przycisk Usuń, aby go usunąć.

Jeśli chcesz usunąć wiele wiadomości głosowych naraz, proces jest nieco inny, ale nadal bardzo prosty. Oto, co należy zrobić:

 1. Przejdź do Telefon, a następnie Poczta głosowa.

 2. Stuknij przycisk Edytuj w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Wybierz wszystkie wiadomości głosowe, które chcesz usunąć.

 4. Stuknij przycisk Usuń w prawym dolnym rogu ekranu.

Obecnie nie ma opcji masowego usuwania, więc będziesz musiał ręcznie dotknąć każdej poczty głosowej. Oczywiście nie jest to wielka sprawa, ponieważ zwykle nie mamy tylu wiadomości głosowych, co e-maili.

Trwałe usuwanie wszystkich wiadomości głosowych

Powyższe metody nie usuwają na dobre wiadomości głosowych. Zamiast tego po prostu przenoszą je do folderu Usunięte wiadomości. To zwalnia trochę miejsca, ale problem wycieków prywatności nadal występuje, ponieważ wszystkie wiadomości głosowe można przywrócić w ciągu 30 dni.

Aby się upewnić, że tak się nie stanie, wykonaj następujące czynności, aby trwale usunąć wszystkie wiadomości głosowe:

 1. Otwórz aplikację Telefon i dotknij Poczta głosowa.

 2. Stuknij w folder usuniętych wiadomości.

 3. Stuknij przycisk Wyczyść wszystko w prawym górnym rogu.

 4. Potwierdź usunięcie, stukając Wyczyść wszystko.

Po wykonaniu tej czynności wszystkie wiadomości głosowe zostaną usunięte na stałe. Ten proces jest nieodwracalny, więc upewnij się, że nie będziesz już potrzebować usuniętych wiadomości głosowych.

Usuwanie wiadomości głosowych bez wizualnej poczty głosowej

Jeśli Twój operator nie obsługuje wizualnej poczty głosowej, powyższe kroki nie dotyczą Ciebie. Na szczęście istnieje inny sposób na pozbycie się ich. Jasne, może nie jest to najwygodniejsze, ale tak naprawdę jest jedynym, który masz, jeśli nie ma wizualnej poczty głosowej. W rzeczywistości istnieje już tak długo, że powinieneś już o tym wiedzieć.

Numer poczty głosowej każdego operatora jest inny, więc musisz najpierw wiedzieć, pod jaki numer zadzwonić. Oto lista najpopularniejszych operatorów w USA i są to numery poczty głosowej:

 • Verizon – „*86” lub zadzwoń pod swój numer telefonu z innego telefonu i naciśnij „#”
 • AT&T – Naciśnij i przytrzymaj „1” lub zadzwoń pod swój dziesięciocyfrowy numer telefonu i naciśnij „*”
 • T-Mobile – Naciśnij i przytrzymaj klawisz „1” lub zadzwoń pod numer 1-805-637-7249 i wprowadź dziesięciocyfrowy numer telefonu, a następnie naciśnij „*”, aby odsłuchać wiadomości.
 • Sprint- Naciśnij i przytrzymaj „1” lub zadzwoń pod swój numer i dotknij „*”
 • Prosta rozmowa – zadzwoń „*86”

Gdy wszystko jest gotowe, posłuchaj monitów o usunięcie wiadomości. Niektórzy przewoźnicy używają trzech, a inni 7 lub 8.

Jest to oczywiście staromodna metoda, która istnieje od początków telefonów komórkowych. Istnieje mały hack, który może pomóc przyspieszyć ten proces. Po przeczytaniu pierwszej wiadomości głosowej dotknij opcji usuwania kilka razy, w zależności od liczby posiadanych wiadomości głosowych. Powinno to je usunąć bez konieczności słuchania każdego z nich.

Czy mogę odzyskać usuniętą pocztę głosową?

Nie, jeśli usunąłeś go na stałe. Większość operatorów przechowuje usunięte wiadomości głosowe przez bardzo krótki czas i będziesz wiedzieć, czy twoje zostały zapisane, dzwoniąc na pocztę głosową i przechodząc przez monity.

Moja skrzynka pocztowa mówi, że jest pełna, ale nie ma wiadomości głosowych. Co się dzieje?

Od jakiegoś czasu jest to powszechny problem z iPhone'ami. Jeśli sprawdziłeś folder Usunięte wiadomości i nie ma tam nic, ale gdy ktoś dzwoni, otrzymuje wiadomość Pełna skrzynka pocztowa, jest inny problem.

Możesz skontaktować się z operatorem, aby zresetować pocztę głosową lub jeśli usunąłeś je i wrócił, spróbuj użyć trybu samolotowego. Umieszczając telefon w trybie samolotowym, a następnie usuwając wiadomości głosowe, powinny one w końcu zniknąć.

Jak mogę na zawsze zapisać pocztę głosową?

Jeśli masz naprawdę ważną pocztę głosową, zapisywanie jej u operatora nie jest dobrym pomysłem. Jeśli kiedykolwiek otrzymasz nowy numer telefonu, Twoje konto zostanie anulowane lub przeniesiesz operatorów, których poczta głosowa zniknie na zawsze.

Najlepszym sposobem na zapisanie poczty głosowej jest odtworzenie i nagranie jej na urządzeniu kompatybilnym z chmurą (na przykład Notatka głosowa Apple). Upewnij się, że podczas nagrywania nie występują zakłócenia tła.

Następnie możesz udać się do usługi w chmurze i upewnić się, że poczta głosowa jest zapisana na zawsze.

Wszystkie moje wiadomości głosowe zniknęły. Co się stało?

Chociaż wiadomości głosowe powinny być przesyłane bez problemu do nowego urządzenia, w rzeczywistości są one dołączone do Twojego numeru telefonu. Jeśli dokonałeś jakichkolwiek zmian w swoim numerze telefonu lub operatorze, Twoja poczta głosowa zniknie.

To samo może się zdarzyć, jeśli operator zresetował skrzynkę głosową lub hasło.

Ostatnie słowo

Jeśli jesteś obdarzony wizualną pocztą głosową, usunięcie wszystkich wiadomości głosowych powinno być dziecinnie proste.

Z drugiej strony, jeśli musisz zadzwonić pod numer poczty głosowej, aby przejść przez ten proces, sprawy stają się nieco trudniejsze. Pamiętaj, że zawsze możesz całkowicie wyłączyć pocztę głosową. Możesz nawet zaoszczędzić trochę pieniędzy, jeśli Twój operator pobiera opłaty za usługę poczty głosowej.

Jeśli znasz kogoś, kto musi wyczyścić skrzynkę odbiorczą wiadomości głosowych, udostępnij mu ten samouczek. A jeśli potrzebujesz odpowiedzi na więcej pytań związanych z iPhonem, opublikuj je w sekcji komentarzy poniżej.