Jak usunąć wszystkie swoje polubienia na Twitterze

Twitter stał się jednym z wiodących na świecie kanałów społecznościowych do dyskusji i kłótni, z co najmniej połową miliard tweety wysyłane każdego dnia. Wszyscy na Twitterze albo publikują swoją opinię na dany temat lub ulubione posty i linki, albo śledzą i lubią to, co udostępniają inni.

Jak usunąć wszystkie swoje polubienia na Twitterze

Okresowo możesz zdecydować się na usunięcie starych Ulubionych, znanych również jako „polubienia”, zakładając, że nie chcesz całkowicie usuwać swojego konta na Twitterze.

Niezależnie od tego, decyzja o cofnięciu „polubienia” na Twitterze jest powszechną decyzją. Jest to szybkie i łatwe do zrobienia, a wielu to zrobiło. Ale co jeśli chcesz? kasować Wszystko swoich polubień i zacznij od nowa? Istnieje kilka różnych sposobów na usunięcie wszystkich „polubień” z Twittera, więc zacznijmy!

Opcja nr 1: usuwanie polubień na Twitterze, jeden po drugim

Staromodny sposób jest jedyną metodą natywną dla Twittera: usuwaj swoje polubienia, pojedynczo, za pomocą aplikacji Twitter na telefonie, laptopie, komputerze lub tablecie.

Chociaż proces wydaje się łatwy i prosty, w rzeczywistości jest dość żmudny i czasochłonny. Zaletą ręcznego usuwania jest to, że pozwala pozostawić niektóre polubienia na miejscu, jeśli chcesz. Oto jak to zrobić:

 1. Zaloguj się do Twittera.

 2. Otworzyć "Lubi" Sekcja.

 3. Przeglądaj tweety.
 4. Kliknij "Cofnij polubienie” obok wszystkich polubień, które zdecydujesz się usunąć.

Istnieje jedno istotne ograniczenie, na które należy zwrócić uwagę przy ręcznym usuwaniu polubień: strona „Lubię to” w Twojej aplikacji na Twitterze będzie śledzić tylko ostatnie 3200 polubień, przy czym starsze są niedostępne. Na szczęście istnieją szybsze i wydajniejsze metody.

Opcja nr 2: Usuń polubienia z Twittera za pomocą przeglądarki

Jeśli chcesz usunąć dużą liczbę polubień, możesz to zrobić za pomocą konsoli Twitter w przeglądarce. Będziesz potrzebować podstawowej wiedzy na temat działania konsoli. Ta metoda działa tylko w Google Chrome. Oto przewodnik krok po kroku:

 1. Najpierw uruchom Chrome.
 2. Następnie zaloguj się na swoje konto na Twitterze.

 3. Przejdź do „Lubi" Sekcja.

 4. Gdy znajdziesz się na stronie „Lubię to”, naciśnij F12. To polecenie otworzy konsolę debugowania Chrome.

 5. Następnie kliknij „Konsola”, aby otworzyć kartę.

 6. Skopiuj ten skrypt ” $(‘.ProfileTweet-actionButtonUndo.ProfileTweet-action–unfavorite’).click(); ” bez cudzysłowów w polu „Konsola”, obok niebieskiej strzałki.
 7. Uderzyć "Wchodzić” i uruchom go.
 8. Sprawdź wyniki.
 9. Powtórz ten proces tyle razy, ile potrzeba.

Chociaż powyższa metoda jest z pewnością znacznie bardziej wydajna niż poprzednia, usuwanie polubień za pomocą konsoli ma swoje ograniczenia. W ten sposób nadal będziesz mógł usunąć tylko około 3200 polubień, ponieważ tyle ma dostęp do Twojej strony z polubieniami. Jeśli masz ponad 3000 polubień do usunięcia, będziesz potrzebować lepszego, solidniejszego rozwiązania.

Opcja nr 3: Użyj narzędzia Twitter Archive Eraser, aby usunąć wszystkie polubienia

Następna metoda obejmuje aplikację innej firmy zaprojektowaną do zarządzania i usuwania tweetów, polubień i ulubionych. Twitter Archive Eraser to jedna z bezpłatnych opcji. To umożliwia zbiorcze usuwanie polubień i jest łatwy w użyciu. Oto jak to działa.

 1. Zainstaluj i uruchom aplikację.
 2. Zobaczysz dwa pola wyboru. Zaznacz pierwszą, ale nie drugą.
 3. Kliknij "Zaloguj" przycisk.
 4. Następnie wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło.
 5. Wybierać "Autoryzuj aplikację.”
 6. Otrzymasz wtedy kod PIN. Wklej kod do aplikacji.
 7. Następnie aplikacja wyświetli ekran wyboru. Wybierać "Usuń Ulubione.”
 8. Aplikacja pokaże Ci liczbę polubień i ograniczenie zapytań na górze strony.
 9. Kliknij "Początek”, aby zebrać wszystkie polubienia na Twitterze.
 10. Po zakończeniu procesu kliknij „Następny.”
 11. Aplikacja pokaże Ci zebrane polubienia. Wszystkie polubienia są domyślnie zaznaczone, chociaż aplikacja umożliwia filtrowanie.
 12. Kiedy będziesz gotowy, kliknij „Usuń wybrane tweety.”
 13. Kliknij "ok" potwierdzać.
 14. Po zakończeniu procesu aplikacja wyświetli powiadomienie o „sukcesie”.

Należy jednak pamiętać, że ta aplikacja również ma ograniczenia. Po pierwsze, aplikacja może nie działać ze wszystkimi Ulubionymi/lubionymi. Istnieje znany problem z interfejsem API Twittera, który powoduje, że niektóre polubienia (z czasów, gdy nazywano je Ulubionymi), są niedostępne dla programu.

Drugi, aplikacja ma czteropoziomowy program cenowy, od „bezpłatnego” do „premium”. Każda warstwa zapewnia nowy dostęp i funkcjonalność. Na przykład Wersja BEZPŁATNA pozwala usunąć tylko do 1000 polubień, które mają mniej niż dwa lata.

Pakiet Basic umożliwia usunięcie 3000 polubień nie starszych niż cztery lata. Opcja Zaawansowana pozwala usunąć 10 000 polubień w ciągu ostatnich czterech lat. Wreszcie wersja Premium pozwoli ci usunąć nieograniczoną liczbę polubień, bez względu na wiek.

Wypróbowując powyższe opcje usuwania wszystkich polubień na Twitterze, powinieneś działać bez problemów, jeśli nie wszystkie. Niestety, tylko niektóre aplikacje innych firm, takie jak Twitter Archive Eraser (wspomniane powyżej), obsłużą więcej usunięć niż dostępny limit, z wyjątkiem tego, że będziesz musiał zapłacić, aby dokładnie wykonać zadanie.

Metoda 4: Użyj wysięgnika kołowego

Wraz z rozwojem technologii coraz więcej programistów przychodzi nam na ratunek, gdy brakuje natywnych funkcji. Circle Boom to kolejna usługa firmy zewnętrznej, która pomoże Ci usunąć Twoje polubienia na Twitterze.

Bezpłatna usługa pozwala zarządzać jednym kontem na Twitterze, podczas gdy istnieją płatne usługi od 11,99 USD miesięcznie, które oferują więcej funkcji. Circle Boom pozwala usunąć wszystkie Twoje polubienia z Twittera, ale także sortować tweety.

Chociaż Circle Boom ma płatną subskrypcję, aby uzyskać dostęp do większej liczby funkcji, jest to niezawodna i bezpieczna opcja usuwania wszystkich polubień z Twittera.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę usunąć wszystkie moje polubienia na Twitterze?

Tak, ale będziesz musiał skorzystać z usługi innej firmy. Niestety, Twitter nie ma oficjalnego sposobu na zbiorcze wykonanie tej akcji. W tym artykule wymieniliśmy usługi, o których wiemy, że są niezawodne i bezpieczne.

Jeśli korzystasz z innej usługi innej firmy, musisz wiedzieć o kilku rzeczach. Po pierwsze, każda usługa, z której korzystasz, będzie wymagała pełnego dostępu do Twojego konta na Twitterze. Niektórym usługom stron trzecich nie można ufać tylko z tego powodu.

Po drugie, niektóre usługi pobierają opłatę za usunięcie wszystkich twoich polubień na Twitterze, ale nie dostarczają. Najlepiej przeczytać recenzje i przeprowadzić małe badania, zanim pozwolisz jednej z tych witryn internetowych na dostęp do wszystkich informacji o Twoim koncie i/lub zapłacisz za usługę.

Jeśli usunę konto, czy moje polubienia znikną?

Tak. Jeśli trwale usuniesz swoje konto na Twitterze, wszystkie Twoje polubienia, tweety i obserwatorzy znikną. Twitter podaje, że niektóre informacje mogą być nadal dostępne w witrynach wyszukiwania stron trzecich po dezaktywacji konta.

Pamiętaj też, że całkowite usunięcie konta przez Twitter zajmuje trzydzieści dni. Daje to możliwość odzyskania konta po usunięciu.

Wreszcie, jeśli chcesz ponownie otworzyć swoje konto przy użyciu tej samej nazwy użytkownika i adresu e-mail, powinieneś zmienić je na istniejącym koncie przed dezaktywacją. Nie musisz usuwać swojego konta, aby zmienić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Jeśli jednak usuniesz go za pomocą tego samego adresu e-mail i nazwy użytkownika, nie będziesz mógł użyć tych samych danych logowania na nowym koncie.