Jak usunąć WSZYSTKIE swoje posty Tik Tok

Co jakiś czas dobrze jest zrestartować i odświeżyć. Może chcesz zmienić markę siebie, a filmy, które masz, nie są dla ciebie cięte. Może podzieliłeś się ze swoim partnerem TikTok i chcesz to wszystko zlikwidować, ale nie chcesz zmieniać nazwy swojego konta. Ten samouczek pokaże Ci, jak usunąć wszystkie filmy bez usuwania konta.

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych z ponad 150 milionami użytkowników dziennie i milionami pobrań. Odkąd przejął Music.ly, rósł w siłę, rozrastając się masowo i docierając do milionów na całym świecie. Zaczęło się jako aplikacja do synchronizacji ruchu warg i nadal stanowi jej główną część, ale przekształciła się w coś więcej.

TikTok może być fantastycznym kreatywnym ujściem, ale może się zdarzyć, że będziesz musiał go zostawić lub zechcieć wyczyścić tablicę i zacząć od nowa. Tak proste, jak wymyślanie na nowo w mediach społecznościowych, jest to również łatwe w TikTok. Możesz usunąć wszystkie swoje posty TikTok i zacząć od nowa lub wyczyścić konto i zacząć od nowa.

Usuń wszystkie swoje posty TikTok

Mimo że platforma nie chce, abyś usuwał filmy, ułatwia to. Dobrą rzeczą jest to, że wystarczą trzy dotknięcia, aby usunąć wideo.

Minusem jest to, że nie można ich zbiorczo usuwać, więc jeśli masz dziesiątki lub setki filmów, będziesz tam przez jakiś czas!

Aby usunąć post TikTok:

 1. Otwórz TikTok i wybierz „Konto”.

 2. Wybierz Galerię TikTok i przewiń do filmu, który chcesz usunąć.

 3. Wybierz ikonę menu z trzema kropkami i dotknij Usuń (w iOS jest to strzałka).

 4. Powtórz kroki 1-3 dla każdego filmu, który masz w TikTok.

Ten proces jest nieodwracalny, więc po dotknięciu Usuń nie ma odwrotu. Będziesz musiał to zrobić dla każdego przesłanego filmu, ale kiedy to zrobisz, filmy znikną na dobre!

Nie ma możliwości zbiorczego usunięcia filmów z konta bez aplikacji innej firmy. Jeśli interesuje Cię masowe usuwanie wideo, możesz wyszukać aplikację do zarządzania TikTok, ale obecnie nie jest ona dostępna.

Jak usunąć wszystkie wersje robocze TikTok

Niezależnie od tego, czy jesteś wybitnym twórcą, czy dopiero zaczynasz, TikTok pozwala zapisywać filmy do późniejszego przesłania. Ale co robisz, gdy Twój film jest pełen wersji roboczych, których nigdy nie opublikujesz?

Na szczęście istnieje obejście polegające na usunięciu wszystkich wersji roboczych TikTok bez konieczności usuwania czegokolwiek.

Aby usunąć wszystkie wersje robocze TikTok, po prostu odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie lub wyczyść pamięć podręczną w Ustawieniach telefonu. Spowoduje to trwałe usunięcie wszystkich wersji roboczych z Twojego konta, więc bądź ostrożny. Jeśli jest jeden lub dwa, które chcesz zapisać, musisz to zrobić najpierw.

Jak usunąć konto TikTok

Jeśli naprawdę chcesz po prostu usunąć wszystkie swoje zdjęcia, ale jest ich zbyt wiele do usunięcia pojedynczo i nie jesteś tak przywiązany do swojego konta lub jeśli szukasz całkowicie czystego konta, usunięcie konta TikTok jest najlepszym rozwiązaniem . Utracisz całą przesłaną zawartość i wszystkich obserwujących, których możesz mieć, ale zakres ponownego odkrywania jest nieograniczony dzięki zupełnie nowemu kontu.

Aby usunąć konto TikTok:

 1. Otwórz TikTok i wybierz „Konto”.

 2. Wybierz ikonę menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Wybierz „Zarządzaj kontem”.

 4. Wybierz „Numer telefonu” i dodaj swój numer.

 5. Poczekaj na wysłanie 6-cyfrowego kodu SMS-em i wprowadź go do swojej aplikacji TikTok.

 6. Teraz dotknij „Usuń konto”.

 7. Zostaniesz zapytany, czy będziesz kontynuować usuwanie konta, potwierdź, dotykając Kontynuuj.

 8. Wprowadź kod do aplikacji i wybierz Usuń konto.

 9. Wybierz Usuń, aby potwierdzić usunięcie konta.

W większości przypadków masz 30 dni na odzyskanie konta i całej jego zawartości (tak, Twoje filmy też wrócą, pomyśleliśmy już o tym jako obejście). Po 30 dniach nie można odzyskać konta TikTok.

Rozpoczęcie TikTok Fresh

Po usunięciu starego konta możesz założyć nowe i zacząć od nowa. Możesz być tym, kim chcesz, spróbować czegoś zupełnie nowego, zostawić za sobą stare problemy i ogólnie po prostu zacząć od nowa. Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć zostawić stare konto TikTok, ale tak czy inaczej, tutaj jest jak utworzyć nowe konto TikTok od zera.

Był okres, w którym setki osób zostały zablokowane na swoich kontach i wymagały resetu. Jeśli zostawiłeś zbyt długi czas odpowiedzi, Twoje konto zostało dezaktywowane. Poniższe kroki będą działać również dla Ciebie.

 1. Otwórz aplikację TikTok na swoim urządzeniu.

 2. Wpisz swoje urodziny w monicie.

 3. Wybierz „Zarejestruj się za pomocą numeru telefonu lub e-maila” i wybierz jeden.

 4. Wprowadź swoje dane, a następnie dotknij Dalej.

 5. Ułóż układankę lub Captcha, aby udowodnić, że jesteś człowiekiem.

 6. Wybierz hasło, a następnie dotknij Dalej.

 7. Wybierz nazwę użytkownika, a następnie dotknij Zarejestruj się.

Po zakończeniu Twoje nowe konto TikTok powinno być aktywne. Stąd możesz zacząć znajdować ludzi do obserwowania, nawiązywać nowe znajomości, zacząć przesyłać i robić wszystkie te rzeczy, które sprawiają, że TikTok jest tak fajnym miejscem do spędzania czasu i spędzania czasu.

Usuwanie wszystkich filmów TikTok lub całego konta nie jest dla osób o słabych nerwach. Oznacza to, że cała twoja ciężka praca zniknie, aby nigdy więcej nie być widziana. To duży ruch, ale może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby zacząć wszystko od nowa. Powodzenia z tym!

Często Zadawane Pytania

Chociaż interfejs TikTok jest naprawdę prosty w użyciu, możesz mieć więcej pytań dotyczących publikowania i usuwania filmów. W tej sekcji zamieściliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy mogę usunąć wszystkie moje filmy TikTok jednocześnie?

Niestety TikTok nie oferuje opcji jednoczesnego usunięcia wszystkich Twoich filmów. W aplikacji nie ma opcji masowego wyboru. Oczywiście wierzymy, że tam, gdzie jest wola, jest sposób.

Wielu użytkowników stwierdziło, że korzystanie z Eksploratora plików ES pozwoli na masowe usuwanie filmów TikTok, ale ponieważ nie można go już pobrać ze sklepu Google Play lub App Store, nie jest to całkowicie praktyczne, chyba że masz tysiące filmów. Ponadto wydaje się, że usuwa to tylko pliki z urządzenia, a nie z konta TikTok.

Czy istnieje sposób na odzyskanie usuniętych filmów TikTok?

Oficjalne słowo jest takie, że po usunięciu filmu z TikTok znika na zawsze. Możesz mieć możliwość odzyskania go, jeśli zapisałeś go w telefonie.

Istnieje również wiele aplikacji i stron internetowych, które obiecują odzyskać usunięte filmy, wiele z nich nie działa, podczas gdy inne to oszustwa, które próbują uzyskać dostęp do Twojego konta. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z narzędzia do odzyskiwania wideo innej firmy, uważaj na niebezpieczeństwa i przeczytaj recenzje.

Czy mogę zbiorczo usuwać wersje robocze?

Chociaż TikTok nie ma opcji zbiorczego usuwania wersji roboczych, istnieje szybki i łatwy sposób na pozbycie się ich wszystkich zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS. Czyszcząc pamięć podręczną aplikacji, możesz pozbyć się wszystkich wersji roboczych zapisanych na Twoim koncie TikTok. Niestety to nie zadziała po opublikowaniu filmów.

Aby to zrobić, przejdź do Ustawień w telefonie. Użytkownicy Androida będą musieli dotknąć „Aplikacje”, następnie „TikTok”, a na koniec „Wyczyść pamięć podręczną”. Użytkownicy Apple mogą przewinąć w dół do TikTok i kliknąć „Odładuj aplikację”. Twoje dane logowania zostaną zapisane wraz z innymi informacjami o koncie i opublikowanymi filmami , ale wersje robocze znikną (na stałe).